Skocz do zawartości

Seicento sporting


PAWEL5G4C2JK1

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz dokładnie obadać czy nie ma jakiegoś haczyka. Niedawno znajomy kupił bdb egzemplarz i dał 6000zł. W Niemczech za takiego ładnego zapłacisz ponad 1000 euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jedna rzecz mi tutaj nie pasuje... pomarańczowe kierunki z przodu...

Dlaczego ? sportasie miały pomarańczowe kierunki, bardziej nie pasującym elementem są czarne listewki pod lampami przednimi których w sportingach być nie powinno grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dlaczego ? sportasie miały pomarańczowe kierunki, bardziej nie pasującym elementem są czarne

> listewki pod lampami przednimi których w sportingach być nie powinno

Niska cena = jest coś na rzeczy. Okazje nie istnieją ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tymi dziwnymi listewkami pod przednimi światłami, to wygląda na seryjnego abartha. Ma lotkę, progi i 14 calowe felgi. W środku też skórzane boczki, seryjne zegary i konsola wokół nawiewów z pseudo kewlaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam.Mam pytanie.Czy warto kupić ten egzemplarz za tą kwote.

> http://olx.pl/oferta/fiat-seicento-1-1-sporting-abarth-CID5-ID5OqK3.html#ad7a71d053

> Pozdrawiam.

Nie widać dobrze, ale wydaje mi się, że ma 3 biegowy nawiew, a Sportingi miały chyba 4 biegi (na pewno wersje MPI miały).

Z jakiegokolwiek kąta by sprzedający zdjęcia nie robił, to tył wygląda jakby był wyblaknięty. Może lakiernik który kiedys robił jakąś poprawkę nie użył na koniec lakieru bezbarwnego i ten czerwony wyblakł hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam.Mam pytanie.Czy warto kupić ten egzemplarz za tą kwote.

> http://olx.pl/oferta/fiat-seicento-1-1-sporting-abarth-CID5-ID5OqK3.html#ad7a71d053

> Pozdrawiam.

Przód na 99% robiony i zapewne stąd ta cena, sprawdź czy ćwiartka nie stawiana z podłużnicą. Do obejrzenia porządnie z kanału+sprawdzenie silnika czy nie kopci na niebiesko=nie jest na wykończeniu.

Cena bardzo okazyjna i gdyby był ok to już dawno handlarz by go zgarnął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam.Mam pytanie.Czy warto kupić ten egzemplarz za tą kwote.

> http://olx.pl/oferta/fiat-seicento-1-1-sporting-abarth-CID5-ID5OqK3.html#ad7a71d053

> Pozdrawiam.

słuchaj

szukasz igły 15 letniej za 2900/?

jedz i obadaj. to tylko 2900. rower tyle kosztuje.

sprawdz czy jezdzi i nie ma rdzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przód na 99% robiony i zapewne stąd ta cena, sprawdź czy ćwiartka nie stawiana z podłużnicą. Do

> obejrzenia porządnie z kanału+sprawdzenie silnika czy nie kopci na niebiesko=nie jest na

> wykończeniu.

> Cena bardzo okazyjna i gdyby był ok to już dawno handlarz by go zgarnął.

weź się ogarnij z tą ćwiartką i autem za 3kpln zlosnik.gif

Nie wiem komu by się to chciało i opłacało przy tej kwocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niska cena = jest coś na rzeczy. Okazje nie istnieją

Trzy tysiące za 15-to letni najtańszy samochód na rynku to jest niska cena? Nie chce mi się sprawdzać, ale pewnie za tyle można kupić E36 w podobnym stanie z tego samego rocznika hehe.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mam 16 letniego sportinga więc wiem o czym mowisz

to ziom

wiesz co i gdzie sprawdzać, czy buda nie popekana.

ja tylko 12 lat jezdziłem SC

w zeszłym roku miałem na oku sc 1.2 16v z LPG i alufelgami 15" lub 16.

koles nie chciał opuscic, fiacik miał popękaną karoserię w kilku miejscach. niezle zapitalał.

mogłem dorzucic 400zł i wziąć nawet na częsci - wspawałbym se klatkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> weź się ogarnij z tą ćwiartką i autem za 3kpln

> Nie wiem komu by się to chciało i opłacało przy tej kwocie.

Sam się ogarnij 13 lat temu był warty worek pieniędzy, dlaczego każdy myśli, że naprawa zgniotka musiała się odbyć gdy był on warty 3 tysie? screwy.gif

Poza tym znam majstrów co i w takich rzeźbią-kupi za tysiaka rozbitego, ćwiartka do seja to max 150zł, pospawa sobie sam bo w końcu migomat jest, pomaluje albo sam albo za 300-500 mu lakiernik ogarnie, wystawia za 2900, 200 do potargowania na dobry deal-widzisz zarobek?Więc zanim coś palniesz to sam się ogarnij kolego, wyjdzie dla każdego z pożytkiem, a to MK nie HP więc powinno być Cię stać na coś mądrzejszego, bo pewne sprawy są logiczne aż nadto.

Gdyby nie opłaciło się lepić to by nie było tyle ulepów na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zgadza się -jeśli to Abarth oryginalny to nie powinien mieć. Chyba, że progi i lotka dołożone.

W pierwszych latach produkcji kierunkowskazy były pomarańczowe. Chyba od 2001 weszły białe z przodu i na bokach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.