Skocz do zawartości

Fotoradar z Niemiec


midas_friend

Rekomendowane odpowiedzi

> W drtodze do Polski na Krajowej 115 błysnęło mi w terenie zabudowanym. Na liczniku miałem ok 65

> km/h. Za ile się spodziewać pisemka( Chodzi o czas i kasę )

niekoniecznie się spodziewać

ja od majówki nic nie dostałem jeszcze (a auto na niemieckich blachać wiec łatwiej złapać własciciela)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> niekoniecznie Ja mialem okazje dwa razy spotkac papparzi w Niemczech

> - na koniec kwietnia - CISZA

> - połowa czerwca - CISZA

> Mam nadzieje ze ta cisza bedzie nadal trwac

w moim przypadku 7 lat cisza, przekroczenie prędkości na ograniczeniu do 30, zdjęcie zrobione z bagażnika samochodu kombi oklejonego folia przyciemniającą ,ciekawe co będzie jak mnie kiedyś zatrzymają do kontroli, całe szczęście że na razie tam nie jeżdżę zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> niekoniecznie , pytałem o zaległości i powiedział, że mają rok na zainkasowanie kasy , potem

> odpuszczają

no to mnie pocieszyłeś, bo czekał tam na mnie mandat za chyba 300 jeszcze marek (jechałem firmowym niemieckim i siedziba mnie poinformowała że podali moje namiary ichniejszym polizajom)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panowie, kolega wczoraj wracał z Niemiec i chyba fotoradar go ustrzelił, jechał na tablicach

> zjazdowych na swoje nazwisko, jaka jest szansa że przyjdzie fotka?

Na chwilę obecną, szansa graniczy z pewnością. To tylko kwestia czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W drtodze do Polski na Krajowej 115 błysnęło mi w terenie zabudowanym. Na liczniku miałem ok 65

> km/h. Za ile się spodziewać pisemka( Chodzi o czas i kasę )

Z byłej firmy pracownicy podostawali niemieckie pocztówki, więc śmiało może przyjść.

Na pewno nie było tam 30km/h?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panowie, kolega wczoraj wracał z Niemiec i chyba fotoradar go ustrzelił, jechał na tablicach

> zjazdowych na swoje nazwisko, jaka jest szansa że przyjdzie fotka?

no to kolega niech szykuje ojro zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gifdo dwóch tygodni powinno przyfrunąć pismo z fotką po niemiecku i druczek do zapłaty zlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Najgorsze jest to, że wydaje mu się że go dwa razy ustrzelili

jeśli dwa razy to dwa druczki dostanie , na pewno przyjdzie pamiętam jak wracałem z Polski do Niemiec i trwała akcja policji zatrzymali mnie na cpn a tam patrzę już trzy inne auta sprawdzają, a za chwilę podjechało kolejne i to sami Polacy zaczęło się to od kiedy dostali dostęp do danych prosili o dowód polski i resztę dokumentów, sprawdzili bagaż i grzecznie się pożegnali zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

> W drtodze do Polski na Krajowej 115 błysnęło mi w terenie zabudowanym. Na liczniku miałem ok 65

> km/h. Za ile się spodziewać pisemka( Chodzi o czas i kasę )

Podepnę się pod temat:

W czwartek wziąłem auto z parkingu (wcześniej nie ja jechałem, więc nie zwróciłem uwagi na znaki - wiem, moja wina). Okazało się, że była to strefa 30km/h, ja jechałem nie wiem ile - może było 40, ale raczej 38-39 wg wyświetlacza - no i błysnęło. Jakiego rzędu są to koszty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podepnę się pod temat:

> W czwartek wziąłem auto z parkingu (wcześniej nie ja jechałem, więc nie zwróciłem uwagi na znaki -

> wiem, moja wina). Okazało się, że była to strefa 30km/h, ja jechałem nie wiem ile - może było

> 40, ale raczej 38-39 wg wyświetlacza - no i błysnęło. Jakiego rzędu są to koszty?

Jeśli jechałeś mniej niż 41, to koszty zerowe. 41-50, 100 + 2 pkt.\

EDIT: ups, nie zajarzyłem, że to w niemcowni, a nie u nas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podepnę się pod temat:

> W czwartek wziąłem auto z parkingu (wcześniej nie ja jechałem, więc nie zwróciłem uwagi na znaki -

> wiem, moja wina). Okazało się, że była to strefa 30km/h, ja jechałem nie wiem ile - może było

> 40, ale raczej 38-39 wg wyświetlacza - no i błysnęło. Jakiego rzędu są to koszty?

koszty od 20 do 30 euro myślę zlosnik.gifzlosnik.gif ale nie wiem dokładnie jak z mandatami w terenie zabudowanym a jak na autostradzie zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.