Skocz do zawartości

Dream car z dzisiaj


Rekomendowane odpowiedzi

A gdyby tak zaciągnąć kredyt mocno ponad zdrowy rozsądek zlosnik.gif

Moje typy na dzień dzisiejszy

Numero uno, a po tym długo długo nic

2015-alfa-romeo-4c-fd.jpg

Numer dwa, to głos porządania i rozsądku w jednym

mitsubishi-lancer-evo-x-fq-400-12.jpg

A to totalna abstrakcja. Tak oddalona od słowa "car" jak prawdopodobieństwo realizacji hehe.gif

ducati-11-99-panigale-xl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A gdyby tak zaciągnąć kredyt mocno ponad zdrowy rozsądek

> Moje typy na dzień dzisiejszy

> Numero uno, a po tym długo długo nic

> Numer dwa, to głos porządania i rozsądku w jednym

> A to totalna abstrakcja. Tak oddalona od słowa "car" jak prawdopodobieństwo realizacji

Alfa 4c = od 220k pln

Evo (sensowne) = od 80k pln

Ducati = od 30k pln w zależności od modelu

ponieważ Lancer'a już masz to albo kupuj motor albo zbieraj dalej na Alfę

choć jedną już miałeś i sam wiesz jak to się skończyło z_lol1.gif

więc może jednak motor biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Evo (sensowne) = od 80k pln

No niestety nowych już nie ma, ale chciałbym jak najbardziej nowe. A to dużo ponad 100tyś. Dużo.

Ubezpieczenie takiego używanego auta nie jest okazyjne, więc nie patrz tylko na koszt zakupu.

> Ducati = od 30k pln w zależności od modelu

Umieściłem celowo ten model 1199 wink.gif

Około stówki zlosnik.gif

Dochodzi duża opłata na ubezpieczenie na życie zlosnik.gif

> ponieważ Lancer'a już masz to albo kupuj motor albo zbieraj dalej na Alfę

Toteż napisałem że Alfa to absolutny szczyt, a moto mogę sobie kupić jakiś tańszy....ale to jednak nie to zlosnik.gif

A Lancer EVO ma się nijak do mojego Lancera smile.gif EVO ostatnio jeździłem. To są dwa inne samochody. Ten sam producent, podobny wygląd i ta sama deska rozdzielcza. Koniec podobieństw wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kredyt na hobby to zawsze zły pomysł, tym bardziej na takie szybko taniejące przedmioty

Ja długo jeżdżę samochodami które kupię (chyba że się coś już totalnie sypie, albo kupione w jakims konkretnym celu było) wink.gif

Alfą bym się cieszył z 10 lat, albo i lepiej smile.gif

Mogę znieść taką utratę wartości wink.gif

Boję się, że bym wychodził wieczorami tylko po to, żeby sobie po mieście pojeździć grinser006.gif

Edit: Jest na forum użytkownik, który gdzieś pisał że kiedyś dawno temu kupił sobie Speedstera na kredyt. Myślisz że żałuje? Nadal tym Oplem jeździ, a to jest auto powiedzmy trochę porównywalne do tej Alfy ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>

> Edit: Jest na forum użytkownik, który gdzieś pisał że kiedyś dawno temu kupił sobie Speedstera na

> kredyt. Myślisz że żałuje? Nadal tym Oplem jeździ, a to jest auto powiedzmy trochę

> porównywalne do tej Alfy

Wszystko jest kwestią podejścia, ale kredyt to coś co mogę wziąć na rzeczy które sa mi potrzebne, przyjemności staram się realizować z nadwyżek bo... wtedy dają one więcej przyjemności wink.gif

Nie potrafię przejść spokojnie nad faktem że jakiś bankowy garniturnik pasłby się za moje pieniądze w momencie gdy ja jeździłbym wieczorami po mieście w moim wymarzonym wozie wink.gifzlosnik.gif

Nie to żebym nie miał takich rozterek, też kiedyś myślałem o kresce na pięknego GAZ-13 (ok 120kzł) ale bałem się że płacenie rat będzie torpedować przyjemność zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wszystko jest kwestią podejścia, ale kredyt to coś co mogę wziąć na rzeczy które sa mi potrzebne,

> przyjemności staram się realizować z nadwyżek bo... wtedy dają one więcej przyjemności

To nie jest dyskusja na ten wątek zlosnik.gif

Też się zgadzam, że kredyt tylko na lokum + ewentualnie na rozwinięcie biznesu, a nie na przyjemności.

Chciałem tutaj uniknąc wstawiania Veyronów, a pójść w kierunku samochodów które może jakimś cudem dałoby się kupić, jakby trochę poszparować, lub wziąć kredyt nieco wyższy niz normalnie na "Octavię" zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> motor:

> na motor go stać - kwestia czy warto ?

> ducati to MOTOCYKL

> to forum motoryzacyjne - szanujmy się

no wlasnie: to forum motoryzacyjne, więc nie czepiajmy się bez potrzeby.

http://motormania.com.pl/felietony/wywiady/jan-miodek-dusza-fleksyjna/

motor jest poprawnym określeniem motocykla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Umieściłem celowo ten model 1199

> Około stówki

> Dochodzi duża opłata na ubezpieczenie na życie

no wiesz, jak musisz śmigać jak ereses biglaugh.gif

mnie by wystarczył zwykły Duke poniżej 20k pln za nówkę waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

> Edit: Jest na forum użytkownik, który gdzieś pisał że kiedyś dawno temu kupił sobie Speedstera na

> kredyt. Myślisz że żałuje? Nadal tym Oplem jeździ, a to jest auto powiedzmy trochę

> porównywalne do tej Alfy

yaya.gif To było szaleństwo i napalenie jak szczerbaty na suchary ale gdyby nie to nie kupiłbym go sobie nigdy. Nie żałuję.

Z tym, że jest jeden szczegół. On nie tanieje. Nadal ma tą samą wartość co 7 lat temu, w chwili zakupu.

Należy tez pamiętać, że nie miałem innych wydatków, dzieci, które trzeba było rozwijać, dom zbudowany itd.

Teraz też mam chętkę na 4C ale martwi mnie McPherson z tyłu. To się musi kiepawo prowadzić. Dlatego wolałbym już chyba którąś z bardziej cywilizowanych mutacji Elise.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A gdyby tak zaciągnąć kredyt mocno ponad zdrowy rozsądek

> Moje typy na dzień dzisiejszy

> Numero uno, a po tym długo długo nic

> Numer dwa, to głos porządania i rozsądku w jednym

> A to totalna abstrakcja. Tak oddalona od słowa "car" jak prawdopodobieństwo realizacji

Jesli woz ma byc zupelnie nowy, to chyba zaden w moim zasiegu nie moze byc trakowany jako "dream". clown.gif

Najblizej sa...

Caterham seven 165

ekthesi-frankfourtis-2013-caterham-seven-165-prototype-985059.jpg

Przebolalbym waskie opony i 3 cylindrowy silnik, ale kiedy wypuszcza automat? zlosnik.gif

Toyota GT86

Toyota%20GT86%20(9).jpg

I patrzac na to drugie zdjecie, dochodze do wniosku, ze skupiam sie na dream carach z wczoraj... wink.gif

Nie jest szybki ani specjalnie wygodny, pali 15-20 na setke, ale zawsze rzucam mu spojrzenie przez ramie. ok.gif

4f41598273f1f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

> CVT ssie

> a za lanosem na swój sposób tęsknię i martwię się czy jeździ czy żyletkuje

Dzis wieczorem rozmawialem ze znajomym, ktory kupil ode mnie Scirocco.

Jest na sprzedaz. zlosnik.gif I, pomimo, ze to niezgodne z planem, zastanawiam sie czy nie odkupic. smile.gif

Martwi mnie, ze minelo 7 lat a cena x4. No i jak ja znowu, do przedniego napedu...? spineyes.gifzlosnik.gif

white_cat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.