Skocz do zawartości

Top 30 Sprzedaz Oct-14 - inne gusta niz w EU ... sedan umarl


OZI

Rekomendowane odpowiedzi

SUV, SUV, Pick up, SUV, auta miejskie... i tyle ... Sedna umarlold.gif

I teraz tak -hmm.gif:

- srednie, duze SUV e.g. Jeep Grand Cherokee maja sens, waytogo.gif -standardowe auto rodzinne 2+2 waytogo.gif, pick up ma sens - codzienna wygodnoscwaytogo.gif - pon-piatek praca, sob wypad na weekend waytogo.gif...]

Auta miejskie - Corolla, Mazda 3 tez idea.gif - lud sie zmienia, dzis kazdy ma iCrapwazniak.gif i w zasadzie bedac model 2+0, 1+0 drugie auto w rodzinie, trzecie - co potrzeba ci lepszego niz Mazda 3spineyes.gif[...]

Sedan - coz nostalgia, i Camry Hybrid ktora robi wszedzie za Taxizlosnik.gif[...]

Ech, chyba sie starzeje ... - ale podejrzewam ze w EU tez SUV 001.gif[....]

Gdzie ten swiat idziezlosnik.gifhahaha.gif?

1 Toyota Corolla - 3,819 - (1.8l 4cyl)

2012-Toyota-Corolla-5D%20HATCHBACK--20121022140146603.jpg

2 Toyota Hilux - 3,228 (3.0l 4cyl TD, 4.0l V6, 2.7l 4cyl)

29102010008.jpg

3 Mazda3 2.0l, - 2,928 (2.5l 4 cyl)

2014_Mazda3_35827087-7510-007.jpg

4 Hyundai i30 (2.0l 4 cyl)

hyundai-i30-aussen-01.jpg

5 Ford Ranger - 2,405 - (3.2l 5 cyl)

20131113_152914_zpsdc8cee45.jpg

6 Holden Commodore 2,210 -(3.6l V6, 6.0l V8)

10727819_292005441009037_1166171747_n.jpg

7 Toyota Camry 1,908 - (2.5l 4cyl)

$_75.JPG

8 Mitsubishi Triton - 1,787 (2.5l 4cylTD)

2683_1.jpg

9 Jeep Grand Cherokee - 1,782 (3.6l V6, 3.0l 6cyl TD, 6.2 V8)

Jeep-Grand-Cherokee-Summit-Special-Edition-1.jpg

10 Mazda CX-5 1,594 - (2.5l 4cyl)

1364918478-2014-Mazda-CX-5-Touring-side.JPG

11 Toyota RAV4 1,582 (2.5l 4cyl)

12 VW Golf 1,365 (1.4l 4cyl, 2.0l 4cyl TD)

13 Hyundai i20 1,328 (1.4l 4cyl)

14 Hyundai ix35 1,273 (2.4l 4cyl, 2.0l 4cyl TD)

15 Subaru Forester 1,266 (2.5l 4cyl)

16 Toyota Prado 1,218 (4.0l V6, 3.0l 4cyl TD)

DSCN0201.jpg

17 Toyota Yaris 1,167 (1.3l 4cyl, 1.5l 4cyl)

18 Subaru XV 1,149 (2.0l 4cyl)

19 Toyota Kluger 1,063 (3.6l V6)

kluger_600-620x414.jpg

20 Ford Focus 940 (1.6l, 2.0l 4cyl, 2.0l 4cyl TD)

21 Mercedes C Class 932 (2.0l 4 cyl)

22 Mitsubishi ASX 851 (2.0l 4 cyl, 2.2l 4cyl TD)

23 Honda Jazz 830 (1.5l 4cyl)

24 Ford Territory 828 (4.0l I6, 2.7l 6cyl TD)

7412779552_1a645b21d0_z.jpg

25 Toyota Land Cruiser 773 (4.5l V8, 4.2l V8 TD)

26 Mitsubishi Lancer 727 (2.4l 4cyl)

27 Nissan Qashqai 714 (2.0l 4cyl)

28 Toyota Hiace Van 507 (2.7l 4cyl, 3.0l 4cyl TD)

2011_toyota_hiace_update_01-4cc5363e22fe4-mc:819x819.jpg

29 Ford Kuga 488 (1.6l 4 cyl, 2.0l 4cyl TD)

30 Hyundai Veloster 466 (1.6l 4cyl)

hyundai_veloster_sr_turbo_2012_rear.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> SUV, SUV, Pick up, SUV, auta miejskie... i tyle ... Sedna umarl

> I teraz tak -:[....]

> Gdzie ten swiat idzie?

a to akurat jest proste frown.gif

w strone jednakowych plastikowych i-pudełek

i niestety w europie 3krotnie przeplaconych sciana.gif

kilka lat temu sie nad nowym autem zastanawialem - juz sie nie zastanawiam sciana.gif

grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A to jest niby inne niz w EU?

niewiem.gif - wnioskuje ze juz niezlosnik.gif[...]

Jak producenci powoli wycofuja sedany segmentu D z oferty? Wiekszosc

> sprzedazy takich aut w EU to company cars, indywidualni juz dawno przeszli na suv. \\

Ale widzisz, duzy SUV ma sens, zapakujesz, rodzina pojedzie wygodniej... Teraz wez takie np Mitsu ASXhehe.gif - mam wlasnie je jako rental...

I tak, mini, micro SUV czy CUVspineyes.gif[...] a to po prostu wywalone w gore Mistsubishi Colt, miejsca tyle samo, czyli brakold.gif, siedzisz 10 cm wyzej, ok.

Inne zalety? IMVHO brakniewiem.gif, bagaznik, maly, tyl ciasnyold.gif, wiec po co zaplacic Mitsu $xk wiecej za 10 cm siedzenie w goreniewiem.gif??/

Myle sie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 2.0 czy 2.5 ?

Komus ctrl+c, v nie wyszlozlosnik.gif[...]

Powinno byc 2.0l 4cyl, 2.5l 4cyl IMVHO ...

Sa dwa silniki - w nawiasach masz wszystkie dostepne wersje, ale widze paru brakuje ...

W Mazda 3 masz dwa, 2.0l 114kW i 2.5l 138kW ... masz jeszcze 3 - Diesel na zamowienie, ale sprzedali ponizej 20 sztuk w tym rokuzlosnik.gif[...]

163195968.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jasne, i świnie na targ można zawieźć i teściową do kościoła

zlosnik.gif - a nie odwrotnie, tesciowa na targ, a oink.gif do ksiadz.gif????

Tak sie zaczelo... i ma sens do dzis IMVHO...

1934_ute_brochure.jpg

1934_ute_restored.jpg

Zasada przez lata sie nie zmieniala ... ok.gif[...] Ciekawe ze w EU sie nie przyjelo, F150 USDM, HiLux - Africa, Asia-Pacific, Saveiro w Brasil/Argentina ....

EU niczlosnik.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W czymże sedan wygodniejszy od kombi na jego bazie?

Wjedz w piwerwszy zakret a zobaczyszzlosnik.gif...

Dwa auta, ktore mialem po kolei - Kluger - platforma Camry, wysyokosc duzazlosnik.gif[...]

18hj9-kluger-media-gallery-gxl-model-749x422.jpg

vs ta sama platforma, wiekszosc plastikow, silnik etc ... w Aurion/Camry

2014_Toyota_Aurion_Front.jpg

Masz 210kW na przednie kola ... powiedzmy wezmiesz 50km/h zakret w Kluger i w Aurion, w Aurion ze sportowym zawieszeniem - no problem - Kluger, coz nalezy cie gdzis w poblizszych krakach szukaczlosnik.gif[...]

Dochodzi zawieszenie, ciezsza waga, jej rozlozenie etc ...

Ze wzgledow prkatycznosci zaluje ze nie wzielismy nastpego Kluger - 2+2 ... ze wzgledow komfortu - nie chcial bym juz widziec SUVzlosnik.gif[...]

Wybor nastpeny - sam niewiem.gif[...]confused.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a to akurat jest proste

> w strone jednakowych plastikowych i-pudełek

To jest postepzlosnik.gif[...]

> i niestety w europie 3krotnie przeplaconych

> kilka lat temu sie nad nowym autem zastanawialem - juz sie nie zastanawiam

Zobacz ze zycie auta sie ciagle zmniejsza... wezmy VeeDud, teraz od 2017 cykl zycia produktu nnp Golf ma byc 5 latidea.gif, facelift po 3 idea.gif[...] Czyli cykl engineering jest szybszy, "rozwoj" technologii, etc - Sa szanse ze w ostatnim roku produkcji wyeliminuja probemy wieku codziennego czy nie?zlosnik.gif??/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wjedz w piwerwszy zakret a zobaczysz...

> Dwa auta, ktore mialem po kolei - Kluger - platforma Camry, wysyokosc duza[...]

> vs ta sama platforma, wiekszosc plastikow, silnik etc ... w Aurion/Camry

> Masz 210kW na przednie kola ... powiedzmy wezmiesz 50km/h zakret w Kluger i w Aurion, w Aurion ze

> sportowym zawieszeniem - no problem - Kluger, coz nalezy cie gdzis w poblizszych krakach

> szukac[...]

> Dochodzi zawieszenie, ciezsza waga, jej rozlozenie etc ...

> Ze wzgledow prkatycznosci zaluje ze nie wzielismy nastpego Kluger - 2+2 ... ze wzgledow komfortu -

> nie chcial bym juz widziec SUV[...]

> Wybor nastpeny - sam [...]

No tak, tyle że ty bierzesz pod uwagę w porównaniu HB ze sztywnym zawiasem i SUVa na jego bazie. Wnioski zawsze będą takie same w takich przypadkach...

A mowa o standardowym sedanie i kombi, czyli VW Passat i Passat Variant. Variant ma owszem ciut większą masę na tylnej osi, ale będzie to raczej pomijalne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> SUV,

The best dick extension money could buy zlosnik.gif

Wg. mnie zwykłe kombi na bazie sedana pojemniejsze (bagażnik!), wygodniejsze (tylna kanapa SUVa to gorzej niż ławka w poczekalni na dworcu, miałem "przyjemność" z Lexusem LX570), lepiej się prowadzi i mniej kosztuje. SUV to jeśli ktoś na wsi z kiepskim dojazdem / w górach mieszka albo ma <160cm wzrostu lub musi się przed sąsiadami pokazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To jest postep[...]

taa hahaha.gif

patrze ostatnio na te wszystkie nowe auta i stwierdzam ze z 20m nie jestem w stanie rozroznic forda od toyoty czy innego hultaja

mazda sie z nową linią troche wybija

reszta jest identyczna sick.gif

trza bedzie forka kupić zlosnik.gif

> Zobacz ze zycie auta sie ciagle zmniejsza... wezmy VeeDud, teraz od 2017 cykl zycia produktu nnp

> Golf ma byc 5 lat, facelift po 3 [...] Czyli cykl engineering jest szybszy, "rozwoj"

> technologii, etc - Sa szanse ze w ostatnim roku produkcji wyeliminuja probemy wieku

> codziennego czy nie???/

w tym przypadku sa zlosnik.gif bo wiekszosc czesci jest juz od >15lat znana i montowana zlosnik2.gif

ale fakt nowe technologie mazda - czy innych asia producentow to moze być z czasem bomba zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> taa

Jestzlosnik.gif - przeciez teraz skoro produkt jest na 5 lat, to w miare inteligentny klient nie moze oczekiwac, ze auto pojezdzi 5 lathehe.gif[...]

Pomyslmyidea.gif, auto dzis zyje powiedzmy 10lat (???), masz gwarancje na powiedzmy 3 latahmm.gif, czyli 1/3 zycia...

Teraz mamy 5 lat, 1/3 z 5 lat = 2 latawink.gif - prosze oficjalnie auto moze zaczac sie sypac po 2 latach - i w miare "intelignetny" klient to zrozumieok.gif, prostehahaha.gif[...]

Cos pominalem?niewiem.gif

20120516-073335.jpg

> patrze ostatnio na te wszystkie nowe auta i stwierdzam ze z 20m nie jestem w stanie

> rozroznic forda od toyoty czy innego hultaja

E tamzlosnik.gif, nalezy patrzec w gorehehe.gif[...]

Np szukasz Fiesta, szukasz, szukasz i nic nie widziszzlosnik.gif, patrzysz w gore i taaaaaa-raaaaaIThankYou.gif:

Ford-ecosport-diesel-road-test-3.jpg

5603.jpg

Nie wazne ze jest tak waziutkie, ze az nieproporcjonalne, zlosnik.gif, nie wazne, ze na zakrecie dach chce spotkac asphalt ... wazne przeciez ze CUVzlosnik.gif[...]

Ford-EcoSport-price-increased-by-Rs-50000.jpg

> mazda sie z nową linią troche wybija

> reszta jest identyczna

Czy ja wiemhmm.gif, niektorych nie da sie pomylic np X5 vs PAthfinder

2013-nissan-pathfinder-lt---01.jpg

2014_bmw_x5_xdrive30d_review_07-0116-450x240.jpg

> trza bedzie forka kupić

> w tym przypadku sa bo wiekszosc czesci jest juz od

> ale fakt nowe technologie mazda - czy innych asia producentow to moze być z czasem

> bomba

hmm.gif akurat ze Skuactive nie ma zadnych problemow, owszem M6 miala klopoty i 3 recalls AFAIK z systemem hamowania, a dokladnie z odzyskiwanie energii. U mnie 3 auta poszly bbq.gif. Wiec niestety sie zgadza ze juz przy obecnym cyklu produkcji klient to betatester, co dopiero jesli skrocimy cykla na 5 lat..zlosnik.gif, wszyscy nimi zostaniemy... ech buu.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No tak, tyle że ty bierzesz pod uwagę w porównaniu HB ze sztywnym zawiasem i SUVa na jego bazie.

Bo generalnie teraz tak masz, jedna platforma, 30 odmianzlosnik.gif[...]

> Wnioski zawsze będą takie same w takich przypadkach...

> A mowa o standardowym sedanie i kombi, czyli VW Passat i Passat Variant. Variant ma owszem ciut

> większą masę na tylnej osi, ale będzie to raczej pomijalne...

Tu oczywiscie zgoda, ale oprocz EU to SW/Estate/Combi juz dawno umarly .. kazdy chce SUV001.gif[...] IMVHO szkoda... buu.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> The best dick extension money could buy

zlosnik.gif,

> Wg. mnie zwykłe kombi na bazie sedana pojemniejsze (bagażnik!),

hmm.gif i dlatego mowie ze nalezy odroznic "oryginalne SUV" od tego spin off ktory teraz sie robi, bo tam jak poatrzysz to niesteyt z tym baraznikiem nie do konca prwdawink.gif[...]

Wezmy klase srednia SUV, Jeep Gran Cherokee czy Nissan Pathfinder - bagaznik ...idea.gif[...]

2014-nissan-pathfinder-08-600-001.jpg

I jeszcze przewieziesz 7 osobold.gif[...]

Tu masz w porownaniu ze standardowym Combi, nie znajdziesz mi takiego zeby mial tyle miejsca i zmiescil 5 osob...

MIfboH.jpg

wygodniejsze (tylna kanapa SUVa to

> gorzej niż ławka w poczekalni na dworcu, miałem "przyjemność" z Lexusem LX570),

Tu zgodaok.gif, ale Lexus LX570 to przeciez Land Cruiserzlosnik.gif[....]

lepiej się

> prowadzi

waytogo.gif tu nie moge nawet dyskutowacpanic.gif - SUV ci wleci w drzewkazlosnik.gif, Wagon normalnie przejedzieszwaytogo.gif[...], dochodzi halas,nono.gif, wagahmm.gif[...]

>i mniej kosztuje.

Nie koniecznie, tu bedziesz mial roznice regionalne... Passat z 4 cyl silnikiem vs Pathfinder z 6 cyl, cena ta samahmm.gif[...]

SUV to jeśli ktoś na wsi z kiepskim dojazdem / w górach mieszka

[...]

[haha]waytogo.gif - ciut sie nie zgodze jak masz rodzine 2+2 to sreni, duzy SUV jest idealny* i o wiele poreczniejszy niz SW, jak podjedziesz pod szkole u mnie na wsi to najewiecej % widze CX-9001.gif u ludzi z piaskownica.gif 2+

* ale patrzac tak minivan tezwink.gif[...]

kia-sedona-876.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tu masz w porownaniu ze standardowym Combi, nie znajdziesz mi takiego zeby mial tyle miejsca i

> zmiescil 5 osob...

Do zwykłej Octavii zapakujesz 5 osób i tego Grand Cherokee do bagażnika jeszcze wciśniesz hehe.gif Skoda ma chyba z 600litrów bagażnika. Jeśli mnie pamięć nie myli, to coś o Octavii RS pisałeś jakiś czas temu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie nastepny samochod tez bedzie sedan. Niektorym nie jest potrzebne kombi, czy SUV. Rzadko potrzebuje przewiezc cos wiekszego, a jak juz to po to jest taxi bagazowe lub brat, ktory nie lubi sedanow yay.gifhahaha.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A u mnie nastepny samochod tez bedzie sedan. Niektorym nie jest potrzebne kombi, czy SUV. Rzadko

> potrzebuje przewiezc cos wiekszego, a jak juz to po to jest taxi bagazowe lub brat, ktory nie

> lubi sedanow

Sedan ma sztywniejszy tył.

No i jest stałą gródź, więc hałas tak nie przenosi się do kabiny ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Inne zalety? IMVHO brak, bagaznik, maly, tyl ciasny, wiec po co zaplacic Mitsu $xk wiecej za 10 cm

> siedzenie w gore??/

> Myle sie?

Mi nie musisz tlumaczyc bezsensu malych suv. Tak naprawde poza siedzeniem ciut wyzej i powiedzmy lepszym znoszeniem dziur (chociaz ostatnio jak juz nawet male suvy maja kola 17" lub wieksze to nie jestem pewien) nie ma zadnych zalet w stosunku do klasycznego kompakta. Za to ma gorsze prowadzenie, wyzsze spalanie, kosztuje wiecej itp. Bezsens i tyle...no ale wmowiono ludziom, ze to jest fajne i nie poradzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mi nie musisz tlumaczyc bezsensu malych suv. Tak naprawde poza siedzeniem ciut wyzej i powiedzmy

> lepszym znoszeniem dziur (chociaz ostatnio jak juz nawet male suvy maja kola 17" lub wieksze

> to nie jestem pewien) nie ma zadnych zalet w stosunku do klasycznego kompakta. Za to ma gorsze

> prowadzenie, wyzsze spalanie, kosztuje wiecej itp. Bezsens i tyle...no ale wmowiono ludziom,

> ze to jest fajne i nie poradzisz.

W zwykłym kompakcie też można siedzieć dosyć wysoko.

Teraz by mnie nie oślepiali z naprzeciwka, u siebie podniosłem na tyle fotel, że siedzę, jak na stołku smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Obecne sedany to nie są sedany.

> To są prawdziwe sedany.

Ja miałem fajne sedany.

Dawno temu Astrę I z potężnym bagażnikiem 500l i pluszowym wnętrzem ok.gif

Nie tak dawno Lacetti - też pluszowo we wnętrzu i z dużą ilością miejsca na nogi w drugim rzędzie ok.gif

Oba miały komfortowe zawieszenie kanapowozu ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I gdzie to Wasze kangurowe umiłowanie do v8? Jakoś nie widać.... :-)

Portfel zwyciezazlosnik.gif, ale np Commodore masz teraz 33% modelu to V8, dawniej bylo ok 25% hmm.gif, V8 umiera/umarlohmm.gif, V6 jeszcze sie trzyma, np wiekszosc SUV - ale tez IMVHO kwestia czasu bo:

-lud/spoleczenstwo maja wiecej $$$ -ergo rynek robi sie Premium, to widac, recordy sprzedazy bije Merc, BMW, Audi etc

-czyli wraz z tym masz 90% ze dostaniesz silnik 4 cyl Thmm.gif,

- zmienia sie generacja, duzo ludzi w moim wieku przesiadlo sie na Golf GTI, WRX etc - to tez widac, udzial GTI w GOlf to ponad 25% - teraz policz powiedzmy 20,000 sztuk na rok, jeden z jednych najwiekszych na swiecie - podobnoniewiem.gif[...]

-wraz ze zmiana generacji, zmienia sie styl, i potrzeby, po co ci dzis V8 skoro zamiast jechac 12h, 1200km do Brisbane z Sydney, lecisz za $100-200zlosnik.gif

-dochodzi generacja iPod i ... auto w ogole ci nie potrzebnezlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Obecne sedany to nie są sedany.

> To są prawdziwe sedany.

I tak i niezlosnik.gif, jak sentymentalnie sie zgodze waytogo.gif, to praktycznie nie... Dlaczego?

Dlatego ze u mnie zawsze sedan byl tanim, rodzinnym autem, RWD z duzym silnikiem...

Te czasy poszly... ale dalej masz jeszcze RWD sedan ... tylko klientow brak... panic.gif[...]

x2015-Ford-Falcon-Front.jpg.pagespeed.ic.31CVRKl5ZQ.jpg

A wiec musi umrzecbuu.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mi nie musisz tlumaczyc bezsensu malych suv.

>[...] kosztuje wiecej itp. Bezsens i tyle...no ale wmowiono ludziom,

> ze to jest fajne i nie poradzisz.

Widzisz zaleta ze dla producentazlosnik.gif tak jak jaold.gif. Bierzemy Fiesta, dodajemy 10cm - blacha, praca = koszt $100 wiecej, pakujemy w marketinghahaha.gif i ....shhh.gif

.... sprzedajemy klientowi ta sama Fiesta co jest 100mm nizej, za $5k wiecejspineyes.gif[...]

Business is businesswaytogo.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A u mnie nastepny samochod tez bedzie sedan. Niektorym nie jest potrzebne kombi, czy SUV.

Ja widze roznnice w komforcie, waytogo.gif, na weekend mnie w 4WD, SUV nie zobaczysz chyba ze jade sobie 4WD dla rozrywki.... zlosnik.gif[...] TO czucwaytogo.gif, nawet w FWD sedanskromny.gifshhh.gif[...]

Rzadko

> potrzebuje przewiezc cos wiekszego, a jak juz to po to jest taxi bagazowe lub brat, ktory nie

> lubi sedanow

TU masz inne realia niz ja, ja bez pick-up mam zawsze problem. Jet-ski zapokowac, = przyczepa, cos do ogrodka = przyczepa, cos Mrs Ozizona.gif kupi = przyczepafacepalm%5B1%5D.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Do zwykłej Octavii zapakujesz 5 osób

Ale wygodnie zapakujesz?zlosnik.gif? Nie, auto jest waskiehmm.gif[...], nie da sie tego z rodzinnym SUV nawet porownachmm.gif[...]

i tego Grand Cherokee do bagażnika jeszcze wciśniesz Skoda

> ma chyba z 600litrów bagażnika. Jeśli mnie pamięć nie myli, to coś o Octavii RS pisałeś jakiś

> czas temu?

Pisalemok.gif, i wow, rzeczywscie Octavia ma ogromny bagaznik, Superb z reszta tezwaytogo.gif[...] - powiem ze nie spodziewalem sie AZ czegos takiego... mowie o SWwaytogo.gif

skoda_octavia_wagon_boot.jpg

..ale gdzie masz przewage rodzinnego SUV to wysokoschmm.gif[...], tego niestety zadne combi/SW/estate ci nie da.

W starym Kluger stawialem obok siebie 3 roweryold.gif[...]

06_toyota_kluger_grande_2.jpg

Jednak zalezy IMVHO co chcesz, komfort pasazerow, czy lepiej zeby sie drive.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.