Skocz do zawartości

Rozpoczęcie sezonu 2015


lukasz1t

Rekomendowane odpowiedzi

> a te gmole w razie figury to nie zmasakruja tej ramki?:)

To się wspawa mocniejsze i grubsze rurki:) Ramka jest po to, by chroniła silnik. Fabrycznie jej nie było i gmole powinny być przykręcone do cylindra od spodu 20.GIF Wyszło, jak wyszło grinser006.gif W razie figury gmol z jednej lub z drugiej strony najnormalniej w świecie się złoży zlosnik.gifhehe.gif Zresztą nie moje zmartwienie, bo w marcu będę zamieszczał ogłoszenie o sprzedaży tego pierdzika hehe.gif Odkładam fundusze na coś innego i może w kwietniu/czerwcu już u mnie będzie nowy i większy gabarytowo motorek 20.GIFok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 65 km zrobionych

z Tomkiem zrobiłem 70 a później dołożyłem jeszcze 45 grinser006.gif

> A na marznące ręce polecam założenie osłonek

niestety będą uderzać o szybę więc nie mogę frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> z Tomkiem zrobiłem 70 a później dołożyłem jeszcze 45

Choroba... a myślałem, żeby dryndnąć do Tomka i się podpytać, czy poskładał swoje Varadero icon_rolleyes.gif

> niestety będą uderzać o szybę więc nie mogę

Łe, to lipa sick.gif Ja się zastanawiam czy są takie osłonki ale dla cruiserów grinser006.gifzlosnik.gif Przyznam się, że przy tych 70 km/h i tych kilku stopniach na plusie, to nie narzekałem na marznące ręce a jedynie uda hahaha.gifzlosnik.gifhehe.gifok.gif

tomasz01 a u Ciebie handbary nie podejdą? cfaniaczek.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No i fajno. Pierwszy raz od listopada przyjechałem moplikiem do roboty

tyle okazji zmarnowałeś grinser006.gif ja byłem 2 czy 3 razy w styczniu no i teraz w lutym też już chyba 4ty czy 5ty raz zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tyle okazji zmarnowałeś ja byłem 2 czy 3 razy w styczniu no i teraz w lutym też już chyba 4ty czy

> 5ty raz

No jak wiem wpysk.gifsciana.gif Ale wiesz - ja pracuję dzisiaj do 20:30, więc będą góra 3 stopnie na plusie grinser006.gifhehe.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie jest Ci zimno jak patrzysz na termometr?

na balkonie było +1 więc się trochę zdziwiłem jak na pierwszym rondzie zobaczyłem -0,5 crazy.gif ale nie wypadało się wrócić rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> na balkonie było +1 więc się trochę zdziwiłem jak na pierwszym rondzie zobaczyłem -0,5 ale nie

> wypadało się wrócić

... a po południu ja stałam na Radosławie przez OL*& )&{ cierpów a Ty mi tylko przygazówkę strzeliłeś i pojechałeś 270751858-jezyk.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zresztą nie

> moje zmartwienie, bo w marcu będę zamieszczał ogłoszenie o sprzedaży tego pierdzika Odkładam

> fundusze na coś innego i może w kwietniu/czerwcu już u mnie będzie nowy i większy gabarytowo

> motorek

Ile cenisz i czemu tak drogo zlosnik.gif. Może być na PW zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Żadnych tornistrów bym nie podczepiał

Ale choopie to so amelinowe tornistery grinser006.gifzlosnik.gifhehe.gifwpysk.gif

> Przejadę się kiedyś z coby mi foty strzeliła, żeby zobaczyć jak taki koń na tym wygląda

Sprzęt wydaje się być wielki. Na pewno nie będziesz wyglądał taka jak ja na moim mopliku grinser006.gifzlosnik.gif

> Panowie z salonu mówili, że nie jest żle , ale jakoś im nie wierzę

ksiadz.gifhehe.gifzlosnik.gifgrinser006.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nieważne

> Chyba mnie nie widziałeś

Ja mam 202 cm wzrostu a jeżdżę na motorowerowym kocie zlosnik.gifgrinser006.gif

> Wielki to tam stał, ale to chyba był ZZR1400

> Mi się taki nie podobuje

Aha frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> imo versys na pewno jest wiekszy - wyzszy

Wyżej ma na pewno zawieszoną kierownicę, natomiast wysokość siedziska jest praktycznie taka sama - różnica 6mm na korzyść Versysa.

Z800 ma mocno "zanurkowaną" tą kierownicę i dlatego obawiam się, że będzie to potęgowało wielkość dżokeja, który będzie na nim zasiadywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Rozpocząłem i ja dzisiaj pierwsze km do roboty. Sprzęcik odpalił za 3 razem, potem jeszcze się dławił przy dodawaniu gazu, ale w końcu jak się rozgrzał to już śmigał bez zająknięcia zlosnik.gif. Ja jeszcze troszeczkę drewniany po zimie, ale z każdym km coraz lepiej, chociaż uważam na syf uliczny no i auta które jeszcze się do moto nie przyzwyczaiły. Dobrze było wyczyścić sprzęta przed zimą, bo teraz tylko plandekę zdjąłem, wstawiłem akumulator i w drogę zlosnik.gif pięknym lśniącym kibelkiem hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rozpocząłem i ja dzisiaj pierwsze km do roboty. Sprzęcik odpalił za 3 razem, potem jeszcze się

> dławił przy dodawaniu gazu, ale w końcu jak się rozgrzał to już śmigał bez zająknięcia . Ja

> jeszcze troszeczkę drewniany po zimie, ale z każdym km coraz lepiej, chociaż uważam na syf

> uliczny no i auta które jeszcze się do moto nie przyzwyczaiły. Dobrze było wyczyścić sprzęta

> przed zimą, bo teraz tylko plandekę zdjąłem, wstawiłem akumulator i w drogę pięknym lśniącym

> kibelkiem hehe

Ja do roboty ruszam skoro swit ... Wiec jeszcze za zimno ... , ale popoludniowe 100km mam za soba ... wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.