Skocz do zawartości

Rozpoczęcie sezonu 2015


lukasz1t

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem, że niektórzy pisali odnośnie "zakończenia sezonu 2014", ale jako że mamy już 2015 to założyłem nowy temat i niniejszym ten sezon uważam za rozpoczęty yay.gif

Może i wyczyn niekoniecznie hardkorowy, bo i w miarę ciepło było, pogoda dopisała, dystans też niewielki bo raptem ~30 km stuknęło, ale póki co w styczniu jeszcze nie jeździłem 270635636-JUMP2.gif Pozostał mi do odhaczenia tylko luty palacz.gif A, i nie była to przejażdżka po parkingu podziemnym zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Widziałem, że niektórzy pisali odnośnie "zakończenia sezonu 2014", ale jako że mamy już 2015 to

> założyłem nowy temat i niniejszym ten sezon uważam za rozpoczęty

> Może i wyczyn niekoniecznie hardkorowy, bo i w miarę ciepło było, pogoda dopisała, dystans też

> niewielki bo raptem ~30 km stuknęło, ale póki co w styczniu jeszcze nie jeździłem Pozostał mi

> do odhaczenia tylko luty A, i nie była to przejażdżka po parkingu podziemnym

W ostatnie 3 dni zrobiłem 36 + 36 + 14 grinser006.gif Także sezon uważam za otwarty hehe.gifzlosnik.gif przerwę między sezonem 2014 a 2015 miałem poniżej 4 tygodni 001.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Widziałem, że niektórzy pisali odnośnie "zakończenia sezonu 2014", ale jako że mamy już 2015 to

> założyłem nowy temat i niniejszym ten sezon uważam za rozpoczęty

> Może i wyczyn niekoniecznie hardkorowy, bo i w miarę ciepło było, pogoda dopisała, dystans też

> niewielki bo raptem ~30 km stuknęło, ale póki co w styczniu jeszcze nie jeździłem Pozostał mi

> do odhaczenia tylko luty A, i nie była to przejażdżka po parkingu podziemnym

To mój pierwszy sezon na moto i myślałam, że będę musiała czekać jeszcze ze dwa miesiące a udało się i wczoraj i dziś zrobić trochę kilometrów wyszło ok 50 yay.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie to,że motor stoi w ciepłym zaprzyjaźnionym garażu,to już bym ten sezon rozpoczął.

Korci mnie niesamowicie,ale na szczęście jest skuter syna do dyspozycji i można z pokusami walczyć środkami zastępczymi palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nic nie straciłeś. 10stopni może wygląda zachęcająco ale piasku tyle ze jedziesz z duszą na

> ramieniu. I gdzie tu frajda

A raczej piasku z sola, ktora wiadomo jak dziala sick.gif.

W moich okolicach jak z 2 tyg posypali, bo lapal jakis przymrozek, to ulice byly biale od soli, a za samochodami sie kurzylo od ilosci jakie zostaly wysypane na asfalt oslabiony.gif. Sniegu i lodu nie bylo, ale za to mozna bylo sie slizgac na wysypanej soli hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Vulcan ciągle w ASO, bo TU Generali nie chce zapłacić za transport motocykla, zgiętą dźwignię zmiany biegów oraz polerkę przedniego błotnika. Niby błaha sprawa, a tu taka porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Widziałem, że niektórzy pisali odnośnie "zakończenia sezonu 2014", ale jako że mamy już 2015 to

> założyłem nowy temat i niniejszym ten sezon uważam za rozpoczęty

ja w roku 2014 zaliczyłem jazdę w każdym miesiącu... w najmniejszym wymiarze do pracy i z powrotem.. - czyli razem 9-10 km...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

> Pojeździłem niecałą godzinkę, mimo, że było 8-9 stopni i słonecznie i wydawało się, że asfalt

> czysty, to jednak miałem na wyświetlaczu non-stop dyskotekę w wykonaniu kontrolki kontroli

> trakcji...

Rain, trza było włączyć wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na razie to w naszej okolicy jest -2*, jedynie kolo Lazienkowskiego cieplej

> A poza tym to dosyc slisko mimo czarnej i suchej nawierzchni

trzeba szukać matowej, jak jest błyszcząca to można zrobić kupę w poślizgu tongue.gif w piątek prawie zrobiłem sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> trzeba szukać matowej, jak jest błyszcząca to można zrobić kupę w poślizgu w piątek prawie

> zrobiłem

Wracalem z W-wy samochodem jakos okolo 21 to ASR/ESP dosyc czesto sie wlaczaly, szczegolnie na rondach, mimo w miare spokojnej jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na razie to w naszej okolicy jest -2*, jedynie kolo Lazienkowskiego cieplej

> A poza tym to dosyc slisko mimo czarnej i suchej nawierzchni

Nie no, ja zdaję sobie sprawę, że w nocy jest chłodno. Gdy wyjeżdżałem o 15:00 to było ok 8*C. Gdy wróciłem do domu o 17:00, to już było + 1.8*C grinser006.gif Jutro, jeśli będę jeździł to tak między 12:00 a 16:00. hmm.gif Chciałbym podjechać w okolice Mostu Łazienkowskiego i zobaczyć te zniszczenia po pożarze icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również w "walentynki"rozpocząłem sezon,tak naprawdę mój pierwszy.

Temperatura ok 5 stC. Delikatne odkręcanie manetki,ale ta temperatura to nie dla mnie,tym bardziej,że jeszcze nie mam skompletowanego ubioru,zwłaszcza spodni.

Zrobiłem 40 km i czekam na cieplejsze dni.

Ps.Widziałem 4 bikerów,jechali w grupie i mi ulżyło,bo myślałem że tylko mnie z domu wywiało zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie wiem, nie chowałem

Bogacze z domków wpysk.gif

Ja musieć dawać na zimowanie, bo garażu brak i tak mnie kusi co by już wyciągnąć hulajnogę, tylko co ja z nią zrobię jak śnieg przywali? hmm.gif

Teraz zauważyłem, że mamy to samo moto tylko, że w innej obudowie ok.gif

Mocy nie za mało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bogacze z domków

chyba Ty rotfl.gifrotfl.gifbeksa.gifrotfl.gifrotfl.gif

> Ja musieć dawać na zimowanie, bo garażu brak i tak mnie kusi co by już wyciągnąć hulajnogę, tylko

> co ja z nią zrobię jak śnieg przywali?

wjedziesz do klatki? grinser006.gif miałeś chyba taki pomysł na początku wink.gif ja na szczęście mam podziemny 001.gif

> Teraz zauważyłem, że mamy to samo moto tylko, że w innej obudowie

> Mocy nie za mało?

sam nie wiem icon_rolleyes.gif przyjmijmy, że na razie nie grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie, wjeżdżam podjazdem dla wózków do siłowni

dobre zlosnik.gif to masz odpowiedź, tylko miejsce sobie zaklep hehe.gif

> u mnie podobnie

> Większy problem mam z tym, że wyglądam na tym śmiesznie

nie masz większych zmartwień? smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.