Skocz do zawartości

Auto rocznik 2009 lub nowsze do 25 tysięcy


cesarz

Rekomendowane odpowiedzi

> No właśnie.

> Wielkościowo - kompakt lub jakiś sedan.

> Znalazłem taką ofertę i mnie zaciekawiła:

> http://trade-lux.otomoto.pl/ford-mondeo-1-6-benz-125km-zadbany-pelna-fvat23-C35545445.html

> Jak te Mondea się spisują? Bo poprzednie generacje były tragiczne

Za te pieniądze, z tego rocznika to dobrego Focusa można znaleźć jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na focusem tez myślałem. Raczej interesuje mnie Benzyna bez turbo.

To jest niezły budżet na ten rocznik na kompakta - szukaj Focusa, Astry III 1.6 bez turbo (1.4 jest raczej za słabe), 1.8 całkiem przyzwoite osiągi już - nawet 140KM może Ci się uda trafić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale chyba nie warto odrzucać samochodu z powodu, że jest za tani? Czasami się trafi dobre auto w

> jeszcze lepszych pieniądzach

Za tani? ustaw filtr w allegro MK4 od 2009 w góre i cena max 25tys. Odrzucając powypadki, to w całosci jest ich może z pięć i też nie wiadomo, czy nie były wczesniej uszkodzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No właśnie.

> Wielkościowo - kompakt lub jakiś sedan.

> Znalazłem taką ofertę i mnie zaciekawiła:

> http://trade-lux.otomoto.pl/ford-mondeo-1-6-benz-125km-zadbany-pelna-fvat23-C35545445.html

> Jak te Mondea się spisują? Bo poprzednie generacje były tragiczne

Możesz śmiało do Łukasza właściciela TRADE_LUX podjechać. W balona Cię nie zrobi ok.gif Ćwiartkowoza czy z jakimś wałkiem vatu, zastawem itd też nie będziesz miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale chyba nie warto odrzucać samochodu z powodu, że jest za tani? Czasami się trafi dobre auto w

> jeszcze lepszych pieniądzach

świętego grala poszukiwania trwają

jasne znajdziesz

za piątym, może 10 razem, może za pierwszym, a może za 58

masz czas na oglądanie i sprawdzanie każdej fury to jak najbardziej warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> http://trade-lux.otomoto.pl/ford-mondeo-1-6-benz-125km-zadbany-pelna-fvat23-C35545445.html

> Jak te Mondea się spisują? Bo poprzednie generacje były tragiczne

Sprawują się bardzo dobrze, ale wolnosące 1.6 sobie odpuść jest zdecydowanie za słaby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Za tani? ustaw filtr w allegro MK4 od 2009 w góre i cena max 25tys. Odrzucając powypadki, to w

> całosci jest ich może z pięć i też nie wiadomo, czy nie były wczesniej uszkodzone.

Czyli odrzuca Cię ich niska cena? Ustawiłem filtr jak mówiłeś i zostało 12 nieuszkodzonych samochodów z czego przy 8 jest informacja, że bezwypadkowy. Odrzuciłbyś wszystkie od razu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czyli odrzuca Cię ich niska cena? Ustawiłem filtr jak mówiłeś i zostało 12 nieuszkodzonych

> samochodów z czego przy 8 jest informacja, że bezwypadkowy. Odrzuciłbyś wszystkie od razu?

Po prostu nie szukałbym auta za 25tysiecy w kategorii, w której na chwilę obecną jest dostępnych w założonych kryteriach 12 spośród 1800 innych egzemplarzy. Ja tam nie lubię tracić czasu i pieniędzy oglądając okazje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czyli odrzuca Cię ich niska cena? Ustawiłem filtr jak mówiłeś i zostało 12 nieuszkodzonych

> samochodów z czego przy 8 jest informacja, że bezwypadkowy. Odrzuciłbyś wszystkie od razu?

Kolega ma podobną kasę obejrzeliśmy już kilka sztuk Fok wszystkie z kręcone. Czy to komis czy prv. Kolega powoli traci zapał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kolega ma podobną kasę obejrzeliśmy już kilka sztuk Fok wszystkie z kręcone. Czy to komis czy prv.

> Kolega powoli traci zapał.

Nie mówię, że każda okazja cenowa to okazja prawdziwa, ale jak nie pojedziesz i nie obejrzysz to nigdy się nie dowiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jeździłem takim autkiem:

http://uzywanygwarantowany.pl/advert/det...&kod=13f7sv

Nie tym konkretnie ale ten sam silnik i wersja tylko 2008 rok i gość chce 23,,5 tysiąca. Auto troche mniejsze niż Foka ale wygodne w środku.

Jak się spisuje ten silnik 1.6 Turbo? Bo chciałem auto bez turbo ale możę to nie jest problematyczny silnik jak TSI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak nawet tam tak piszą to musi być padaka

Chciałem P308 ale żadnej benzyny nie było godnej uwagi, znajomy też szukał ale kupił HDI hehe.gif

Jedyna sensowna benzyna to Fiata T-JET ale nie da się LPG założyć w sensownej kasie więc mi odpadł ten samochód ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jedyna sensowna benzyna to Fiata T-JET ale nie da się LPG założyć w sensownej kasie więc mi odpadł

> ten samochód

a w czym był problem ? przecież to silnik ze zwykłym wielopunktowym wtryskiem czyli IV gen powinna śmigać hmm.gif

problem (cenowy, bo technicznie pomału jest to opanowywane) jest w benzynach z bezpośrednim wtryskiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a w czym był problem ? przecież to silnik ze zwykłym wielopunktowym wtryskiem czyli IV gen powinna

> śmigać

> problem (cenowy, bo technicznie pomału jest to opanowywane) jest w benzynach z bezpośrednim

> wtryskiem

Jeden użytkownik z AK założył i po pewnym czasie zdemontował tylko nie pamiętam z kim rozmawiałem na ten temat spineyes.gifspineyes.gifspineyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeden użytkownik z AK założył i po pewnym czasie zdemontował tylko nie pamiętam z kim rozmawiałem

> na ten temat

jak mu ktos instalacje zle zalozyl i wyregulowac nie umial...

ja mam brc od 30kkm. brak problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W tej cenie poszukaj Fiata Cromę ....

Właśnie niedawno załatwiałęm koledzie poliftowego 1,9 120PS w tej cenie, ideał, nawet rzeczoznawca oglądając mówił że bajka stan, 125000km przebiegu, wszystko w oryginale tylko oczwywiście zazdrości sąsiadów brak i prestiż ujemny zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No właśnie.

> Wielkościowo - kompakt lub jakiś sedan.

> Znalazłem taką ofertę i mnie zaciekawiła:

> http://trade-lux.otomoto.pl/ford-mondeo-1-6-benz-125km-zadbany-pelna-fvat23-C35545445.html

> Jak te Mondea się spisują? Bo poprzednie generacje były tragiczne

Mam takie mondeo i żadnych zastrzeżeń nie mam, a co do tego konkretnego z ogłoszenia to kto to może wiedzieć? grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie wiem może ale zawsze to lepiej mieć silnik lubiący LPG

1.4Tjet, nie wiem jak multiair, lubią gaz.

Kwestia, jak zwykle, aby założył i wystroił to ktoś, co ma jakieś pojęcie + dobre graty. Na AK jest kilka osób co mają 1.4 Tjet z podtlenkiem. Co więcej, można było zamówić 1.4 tjet 120kucy z "fabrycznym gazem", nie wiem jak z wersją 150kucy.

Na mobile.de jest kilka GP z 1.4T-jet z LPG "fabrycznym".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzisiaj sie przeszedłem do salonu Seata. I przejechałem sie Ibizką 1.4 MPI. Silniczek troche slabawy ale bez tragedi. Daje radę. Autko ładne i w środku i nazwnątrz. Wyposażenie to co potrzebuje czyli klima wink.gif lakier metallic czarny. Zaproponowana cena 41000.

Prawdopobnie kredyt 2x50%. Ale to już mało ważne.

Pytanie czy z tymi Seatami sa jakies problemy czy po raczej sprawdzone proste rozwiązania VagA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.