Skocz do zawartości

propozycje pojazdu dla "tajniaka" ;-)


gabkasr

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Chodzi mi o samochody, w których kierowca siedzi na tyle nisko, lub linia szyb jest tak poprowadzona, aby było widać z boku tylko głowę kierowcy. Raczej odpadają auta sportowe (wszelkie coupe).

Budżet do 10tys....

Macie jakieś propozycje? Z góry dziękuję za odpowiedzi... spy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak w temacie. Chodzi mi o samochody, w których kierowca siedzi na tyle nisko, lub linia szyb jest

> tak poprowadzona, aby było widać z boku tylko głowę kierowcy. Raczej odpadają auta sportowe

> (wszelkie coupe).

> Budżet do 10tys....

> Macie jakieś propozycje? Z góry dziękuję za odpowiedzi...

Kup se samoprzylepny pas ukrycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak w temacie. Chodzi mi o samochody, w których kierowca siedzi na tyle nisko, lub linia szyb jest

> tak poprowadzona, aby było widać z boku tylko głowę kierowcy. Raczej odpadają auta sportowe

> (wszelkie coupe).

> Budżet do 10tys....

> Macie jakieś propozycje? Z góry dziękuję za odpowiedzi...

nisko to ja siedzialem w seju jak mialem fotele z CRX na ziemi grinser006.gif

widac bylo tylko pol glowy grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak w temacie. Chodzi mi o samochody, w których kierowca siedzi na tyle nisko, lub linia szyb jest

> tak poprowadzona, aby było widać z boku tylko głowę kierowcy. Raczej odpadają auta sportowe

> (wszelkie coupe).

> Budżet do 10tys....

> Macie jakieś propozycje? Z góry dziękuję za odpowiedzi...

Przecież to zależy ile masz wzrostu i jak fotel ustawisz. Jeśli jesteś mały i obniżysz to będzie Ci tylko oczy widać. Inna rzecz, że to bez sensu bo wtedy źle widać drogę.

PS. Po co Ci to? Nago będziesz jeździł?

zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak w temacie. Chodzi mi o samochody, w których kierowca siedzi na tyle nisko, lub linia szyb jest

> tak poprowadzona, aby było widać z boku tylko głowę kierowcy. Raczej odpadają auta sportowe

> (wszelkie coupe).

> Budżet do 10tys....

> Macie jakieś propozycje? Z góry dziękuję za odpowiedzi...

zdecydowanie musisz kupic BMW i zostać "karkiem", nie wiem czemu ale ilekroc takiego widze mam wrazenie ze siedzi na wycieraczce zamiast fotela - nad kierownice wystaje mu czubek głowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zdecydowanie musisz kupic BMW i zostać "karkiem", nie wiem czemu ale ilekroc takiego widze mam

> wrazenie ze siedzi na wycieraczce zamiast fotela - nad kierownice wystaje mu czubek głowy

Nie karkiem tylko kurduplem. Oni zawsze kupują jakieś BMW czy inne takie, bo tak najłatwiej leczyć kompleks niskiego wzrostu.

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Macie jakieś propozycje? Z góry dziękuję za odpowiedzi...

Z popularnych samochodów, BMW chyba jest nie do pobicia jeśli chodzi o możliwość obniżenia siedziska fotela.

Może nie do końca na temat, ale może takie rozwiazanie Cię zainteresuje - kup sobie cokolwiek co Ci się podoba, wymień fotel na kubełkowy, przykręć go nisko - będziesz siedział dużo niżej niż jakakolwiek fabryka by przewidywała.

Daawno temu miałem tak w SC - mam 189 wzrostu i seryjnie jeździłem głową po podsufitce, po wymianie fotela ledwo mnie było widać zza kierownicy. Było do tego stopnia nisko, że kiedyś gość z obsługi stacji benzynowej podszedł zapytać czy w czymś pomóc, bo pomyślał, że nie dosięgnę do dystrybutora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie... kurduple jeżdżą w koreańcach, pomyliłeś się

Trudno mi się odnieść. Ja mam 188, moja żona 170 i nie mamy koreańskich samochodów.

Spytaj na kąciku Kii, Hyundaia czy coś.

niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak w temacie. Chodzi mi o samochody, w których kierowca siedzi na tyle nisko, lub linia szyb jest

> tak poprowadzona, aby było widać z boku tylko głowę kierowcy. Raczej odpadają auta sportowe

> (wszelkie coupe).

> Budżet do 10tys....

> Macie jakieś propozycje? Z góry dziękuję za odpowiedzi...

Najlepiej wyjac fotel.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> po co pytać,

> snuję pierdoły jak i Ty o kierowcach bmw

A jak tak to ok. ok.gif

Dwóch moich kolegów miało BMW. Jeden z nich (mimo że niespecjalnie niski) jeździł tak, że nic nie widział.

Ja też miałem sporo okazji jeździć tym autem i wygodniej siedziało mi się normalnie, więc to raczej nie jest kwestia samochodów.

Sam przyznasz że dość częsty jest widok pełnoletniego BMW czy Golfa, w którym ciężko na pierwszy rzut oka dostrzec kierowcę.

zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> eee, to już przeszłość...

> zerknij na dzisiejszą młodzież - wyrośnięte 180cm po siłowni w golfie 4 w tdi

> czasy knypków się skończyły wraz z nastaniem ery dopalaczy

Może rzeczywiście nie jestem na bieżąco...

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak zwykle napiszę: kupuj be-piontkę!

Żart, ale trafiony. W tym samochodzie nawet jak podniesiesz fotel max do góry i masz 190 cm wzrostu to i tak siedzisz stosunkowo nisko. Jeśli zaś jesteś wzrostu raczej niższego, i opuścisz fotel to nawet nosa zza kierownicy nie będzie Ci widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wytłumaczenia są dwa:

> - ze środka lepiej widać drogę

> - audiofile: starają się zachować jednakową odległość od głośników L - R

Zawsze mi się wydawało, że jak już koleś leży w fotelu, to umieszczenie centralnie lewego barku w osi fotela powoduje, że ma tyle samo do kierownicy z jej lewej i prawej strony.

A ręki już wyciągniętej bardziej się wyciągnąć nie da grinser006.gif więc siedząc normalnie, miałby krzywo hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie karkiem tylko kurduplem. Oni zawsze kupują jakieś BMW czy inne takie, bo tak najłatwiej leczyć

> kompleks niskiego wzrostu.

Ja jestem niski a BMW nie mam buu.gif

Za to w Audi tez oczywiście fotel mam ustawiony najniżej jak się da i tez mnie nie widać cool.gifzlosnik.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jaki jest powód takiego ustawienia fotela, przecież taka pozycja jest bardzo niewygodna i w dodatku

> słabo widać? Mam b5 i wzrost 194 i nie mam potrzeby obniżyć fotela na maxa.

Powodem jest leżaca pozycja zlosnik.gif toczysz się powoli i lezysz zlosnik.gif do szybkiej jazdy faktycznie się nie nadaje taka pozycja nono.gif ale ja nie jezdze szybko, to mogę sobie leżeć zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Powodem jest leżaca pozycja toczysz się powoli i lezysz do szybkiej jazdy faktycznie się nie

> nadaje taka pozycja ale ja nie jezdze szybko, to mogę sobie leżeć

A to już rozumiem. Taka opcja dla ludzi biznesu. Ci co nie mają czasu na odpoczynek w domu i wykorzystują każdy moment żeby odpocząć, poleżeć. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.