Skocz do zawartości

Taka sytuacja - czyli pierwszy raz na Dradze :)


Herbatnik

Rekomendowane odpowiedzi

Mówili, że za mocna, że nie hamuje, że nie skręca. Tymczasem jeździ się tym nieporównywalnie łatwiej niż motocyklami kursowymi. Zakochany jestem w tym motórze. Naprawdę czuję się na nim jakby był uszyty dla mnie. I wreszcie mogę swobodnie całe stopy oprzeć na ziemi zlosnik.gif

Zsiadłem z niej z takim bananem na ryju jakiego nie miałem od początku kursu. Nawet maleńkie ciasne rondka robiło się łatwiej niż Gladiusem smile.gif

Ale fakt, hamuje się tym dużo gorzej smile.gif

Sight_2015_04_24_182454_145.jpg

Sight_2015_04_24_183824_505.jpg

Sight_2015_04_24_182623_697.jpg

Sight_2015_04_24_183816_477.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Oj tam oj tam, jako plecak jechałem

Taaaaa wpysk.gif A swoją drogą to ta Yamaha tył ma na sztywno czy z amortyzatorami poziomymi? hmm.gifhehe.gifzlosnik.gif Miejscówka to Gassy? hmm.gif

Ale i tak zazdraszczam zlosnik.gif20.GIFzlosnik.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tomir - odpuść. Już niedługo będziesz miał lejce - nie warto rydzykować.

a czy kursu nie mozna odbywac na wlasnym moturze? grinser006.gif

pewnie na drugim jechal instruktor a Tomir mial wielke L na plecach wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sobie przypomnę jak chłopaki w Ułężu szlifowali podnóżki i wydechy a ja wciąż nie wykorzystywałem tego co potrafi mój plastik a już mi przeszkadzali... jak sobie przypomnę że mi przeszło przez myśl takie moto sciana.gif... brrrrr ooniee.gif no nic, może kiedyś ideia.gif

najważniejsze że Tobie odpowiada ok.gif20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak sobie przypomnę jak chłopaki w Ułężu szlifowali podnóżki i wydechy a ja wciąż nie

> wykorzystywałem tego co poatrafi mój plastik a już mi przeszkadzali... jak sobie przypomnę że

> mi przeszło przez myśl takie moto ... brrrrr no nic, może kiedyś

> najważniejsze że Tobie odpowiada

pirat drogowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zastanawiam się czasem jak utrzymuje się taki moto w czystości

z przyjemnością się je pucuje grinser006.gif

btw. mialem przez chwile chec na szprychowane kola do mojego zephyra... przeszlo mi jak sasiad wyciagnal swoja armature do pucowania... kazda szpryche osobno polerowal grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny banan smile.gif

A jak tylek jak jedziesz po nierownosciach? Mocno skacze? Bo w suzuki savage mocno odczuwalne bylo i czasem chcial cie wyrzucic z siodla. Kymkacz tez ma sztywne zawieszenie i na nierownosciach dupa podskakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Taaaaa A swoją drogą to ta Yamaha tył ma na sztywno czy z amortyzatorami poziomymi? Miejscówka

> to Gassy?

> Ale i tak zazdraszczam

Ma tylko tak wyglądać jest tam 1 amortyzator .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czemu?

co to za przyjemnosc jazda armatura?

moze jestem za młody i tego nie rozumiem.

ale ani to szybkie, zwrotne, w zakret nie sei nie złozysz, na wycieczke nie pojedzie (wiem wiem, som tacy co na CZ350 jezdzili do mongolii)

do dostojnego przmieszczania sie mozna wziąć buella

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> co to za przyjemnosc jazda armatura?

> moze jestem za młody i tego nie rozumiem.

> ale ani to szybkie, zwrotne, w zakret nie sei nie złozysz, na wycieczke nie pojedzie (wiem wiem,

> som tacy co na CZ350 jezdzili do mongolii)

> do dostojnego przmieszczania sie mozna wziąć buella

a potem sie niektorzy dziwia jak taka armatura leczy spod swiatel sporty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> co to za przyjemnosc jazda armatura?

Przyznam się, że większa niż szlifierką wink.gif

> moze jestem za młody i tego nie rozumiem.

> ale ani to szybkie, zwrotne, w zakret nie sei nie złozysz, na wycieczke nie pojedzie (wiem wiem,

> som tacy co na CZ350 jezdzili do mongolii)

> do dostojnego przmieszczania sie mozna wziąć buella

Mi wystarcza moje 125 by sobie leniwie pykać kilometry wink.gif20.GIFok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ziomek

> nie przesadzaj

> pomijam 600cm3

> jaka armatura (pomijam rocketai, ntrudera 1800, ) moze nauczyc gsx 1400, sv 1000, duzego bandita?

Z mojom jamahom uczymy 800, część litrów trochę ponad litrów. Wszystko zależy od kierownika pojazdu, temperatury i dnia ;-). I nawet skręcać umiemy.

Jeździmy tez na wyjazdy po ok 3-4-5 tys. km.

Z tym ze nie mamy frędzli, przesadnych chromów, skórzanych piórników czy uchwytów na napoje.... Moze to dlatego.... hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z mojom jamahom uczymy 800, część litrów trochę ponad litrów. Wszystko zależy od kierownika

> pojazdu, temperatury i dnia ;-). I nawet skręcać umiemy.

> Jeździmy tez na wyjazdy po ok 3-4-5 tys. km.

> Z tym ze nie mamy frędzli, przesadnych chromów, skórzanych piórników czy uchwytów na napoje....

> Moze to dlatego....

A właściwie o co chodzi w pierwszej części Twojej wypowiedzi ? clown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> co to za przyjemnosc jazda armatura?

> moze jestem za mÄšÂody i tego nie rozumiem.

> ale ani to szybkie, zwrotne, w zakret nie sei nie zÄšÂozysz, na wycieczke nie pojedzie (wiem wiem,

> som tacy co na CZ350 jezdzili do mongolii)

> do dostojnego przmieszczania sie mozna wziĂÂĂÂ buella

Cieszy jazda, na swiatlach ludki siem gapiom, MILFy na to lecom wink.gifzlosnik.gif

Mnie to odpowiada zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie byłeś przypadkiem w Jaśle dziś??

Nie. Dzis lajcik taki na dzialke 50 km ;-).

Ale mozemy sie spotkać bo lubię jeździć trasa Tarnow - Tuchów i przed Ciezkowicami na Biecz. Super droga z samych zakrętów ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Popieram

> Tomirze pamiętaj o braku odpowiedzialności ubezpeiczyciela np.

> Kiedy masz egzamin?

Jak się zapiszę grinser006.gif Dziś miałem ostatnią lekcję praktyczną. Mogę zdawać wewnętrzny. Chcę jeszcze ze 2-3 dodatkowe lekcje sobie wykupić na nowej Yamaszce, któa do WORDa trafiłai dopiero wtedy na egzamin.

Myślę, że w połowie maja najwcześniej

PS. Te 4 godzinki na Dradze bardzo się opłaciły. To duży motocykl, obyłem się z nim, doszlifowałem ruszanie, skręcanie, hamowanie i dziś pierwszy raz od początku kursu na Gladiusie jeździło mi się naprawdę fajnie i łatwo. Wszystko zaczęło wychodzić. Nawet ósemki, z którymi miałem ogromny problem śmigałem jak ta lala ze sporym zapasem.

Więc te dwie przejażdżki jednak się opłaciły. Pewnie na kolejną wybiorę się już z lejcami, bo faktycznie nie ma co ryzykować, ale z perspektywy mojej nauki i obycia z jazdą na moto to mam wrażenie, że naprawdę było warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Fajny banan

> A jak tylek jak jedziesz po nierownosciach? Mocno skacze? Bo w suzuki savage mocno odczuwalne bylo

> i czasem chcial cie wyrzucic z siodla. Kymkacz tez ma sztywne zawieszenie i na nierownosciach

> dupa podskakuje

Nie mam porównania z innymi moto, bo jeździłem do tej pory tylko na kursówkach , ale nie chce wyrzucać. Fakt, że zatrzęsie, da kopa w dupsko ale bez najmniejszych problemów i wrażenia utraty kontroli nad moto. Bardzo przyjemnie się śmiga. Nawet na leżących policjantach nie ma jakiejś tragedii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie mam porównania z innymi moto, bo jeździłem do tej pory tylko na kursówkach , ale nie chce

> wyrzucać. Fakt, że zatrzęsie, da kopa w dupsko ale bez najmniejszych problemów i wrażenia

> utraty kontroli nad moto. Bardzo przyjemnie się śmiga. Nawet na leżących policjantach nie ma

> jakiejś tragedii.

no to trzeba zrobic kuncikowe latanie jakos wkrótce smile.gif ja mam nadzieje odpalić mojego w dlugi weekend (i wywieźć na ostatnie prace wykończeniowe: wymiana wydechu i lakierowanie baku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie. Dzis lajcik taki na dzialke 50 km ;-).

> Ale mozemy sie spotkać bo lubię jeździć trasa Tarnow - Tuchów i przed Ciezkowicami na Biecz. Super

> droga z samych zakrętów ;-).

Drogę znam.

Obok mnie na światłach ustawił się kolo na RZ blachach i pomyślałem o Tobie.

Tylko taki jakiś lichy był zlosnik.gif znaczy chyba nie Ty. grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Drogę znam.

> Obok mnie na światłach ustawił się kolo na RZ blachach i pomyślałem o Tobie.

> Tylko taki jakiś lichy był znaczy chyba nie Ty.

;-) musi nie ja ;-). Ja mam RDE pionowo po lewej stronie w kole ;-). Starty troche odpuściłem bo mam nówkę oponkę i troche mi szkoda ;-).

Ale jak bedzie trzeba to sie przemoge ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.