Skocz do zawartości

Czy już wspominałem...


RSSSS

Rekomendowane odpowiedzi

..., że Młoda przebąkuje coś o robieniu kat.A...!? hmm.gif

FBIMG1431_wwwhpwe.jpg

Czy kształt motocykli na tej infografice ma znaczenie...!? hmm.gif

P.S. Chyba jednak będę musiał wpisać w wyszukiwarkę allegro frazę "gs500"... sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę, Młoda może nie ogarnąć takiego "potwora", więc oddam jej bunię w trybie rain, a sam będę ujeżdżał "bestię" z naszych marzeń... ok.gif

3majcie za mnie kciuki... panic.gif

Idzie "to" z gazu na koło? hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Muszę, Młoda może nie ogarnąć takiego "potwora", więc oddam jej bunię w trybie rain, a sam będę ujeżdżał "bestię" z naszych marzeń...

A tak na powaznie,

dlaczego chcesz ja posadzic na Taki syfiasty motocykl ? Naprawde bedziesz ryzykowal jej zdrowie i zycie sadzajac ja na maszyne bez ABS'u ?

WSTYDZ SIE ! ! !

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> P.S. Chyba jednak będę musiał wpisać w wyszukiwarkę allegro frazę "gs500"...

cb 500 z absem ktoś tu na giełdzie sprzedaje,a jak plastika chce to bierz tą r6 od kumpla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na żaden jej nie chcę sadzać, jestem przeciwny temu jej pomysłowi!

MYSMY TEZ BYLI PRZECIWNI TEMU ABYS WSIADAL NA R6, tym bardziej na S 1000 RR a Ty nie sluchales. biglaugh.gif

Dobrze Ci tak, biglaugh.gif Przyzwyczajaj sje juz biglaugh.gif

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ..., że Młoda przebąkuje coś o robieniu kat.A...!?

> Czy kształt motocykli na tej infografice ma znaczenie...!?

> P.S. Chyba jednak będę musiał wpisać w wyszukiwarkę allegro frazę "gs500"...

Ja na pierwsze moto na A wyobrażam sobie w tej chwili dwa motocykle: yamaha xj6n i yamaha mt03. Ten drugi mówią, że się może podobać kobietom. Ja mt03 na żywo nie widziałem, ale mi się podoba też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja na pierwsze moto na A wyobrażam sobie w tej chwili dwa motocykle: yamaha xj6n i yamaha mt03. Ten

> drugi mówią, że się może podobać kobietom. Ja mt03 na żywo nie widziałem, ale mi się podoba

> też.

mojej mulher.gif podoba sie mt09 ... ale takiego dzikusa napewno nie dostanie grinser006.gif (no chyba ze sobie kupie a ona sobie go pozyczy bez mojej wiedzy grinser006.gif ) ... do nauki wzialbym uzywanego mt03 bo lekki, wystarczajaco zadziorny a do tego dosc latwy w prowadzeniu wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ..., że Młoda przebąkuje coś o robieniu kat.A...!?

i dobrze! smile.gif

> Czy kształt motocykli na tej infografice ma znaczenie...!?

moze? smile.gif

> P.S. Chyba jednak będę musiał wpisać w wyszukiwarkę allegro frazę "gs500"...

to lepiej mt03 grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młoda mnie wczoraj znowu męczyła w temacie moto i wpadłem na pomysł, że można by ją nauczyć jeździć (np. szkoła jazdy) i posadzić na jedyną sensowną 125tkę, czyli KTM Duke 125 ABS na którym mężczyźni wyglądają pokracznie, ale kobieta o wzroście trochę ponad 170cm będzie się czuła jak ryba w wodzie.

bnqB7yw.jpg

Boję się tego pomysłu, ale na samą myśl o wspólnej przejażdżce w jakieś fajne miejsce przechodzi mnie dreszczyk...! hmm.gif

Jej ojciec mnie zabije...

P.S. Czy OSK, w związku ze zmianą przepisów (125 na kat.B) , wprowadziły jakieś oferty szkoleń (nie na egzamin) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ..., że Młoda przebąkuje coś o robieniu kat.A...!?

> Czy kształt motocykli na tej infografice ma znaczenie...!?

> P.S. Chyba jednak będę musiał wpisać w wyszukiwarkę allegro frazę "gs500"...

nie wygłupiaj się - kup jej Duke390, albo hondę NC.

czas zakończyć rządy GSa wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie wygłupiaj się - kup jej Duke390, albo hondę NC.

> czas zakończyć rządy GSa

Ale ona bez prawka będzie, za młoda jest na kat. A serduszka.gifhehe.gif

P.S. I w ten o to sposób znalazłem pierwszą (jedyną hmm.gif) wadę posiadania młodej partnerki. Jej sprzęt rozpędzi się max. do 110km/h... sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale ona bez prawka będzie, za młoda jest na kat. A

> P.S. I w ten o to sposób znalazłem pierwszą (jedyną ) wadę posiadania młodej partnerki. Jej sprzęt

> rozpędzi się max. do 110km/h...

myślisz ze to 110 to dla niej za mało? Najwyżej będziesz z nią jeździć na jedynce grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale ona bez prawka będzie, za młoda jest na kat. A

> P.S. I w ten o to sposób znalazłem pierwszą (jedyną ) wadę posiadania młodej partnerki. Jej sprzęt

> rozpędzi się max. do 110km/h...

kup jej nową Kawe h2 i zarejestruj to na 125 smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale ona bez prawka będzie, za młoda jest na kat. A

To od dzis przynajmniej jej nie zabiora za predkosc rotfl.gifgrinser006.gif

A jesli nawet juz zrobi to i tak przez 2 lata musi sie pilnowac aby go nie stracic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie, a jak to jest z tymi 125tkami i ich Vmax (110-120km/h)!?

Można to jakoś odblokować, np. w duke'u, żeby jechało szybciej, czy te agregaciki już po prostu więcej nie mogą.

Nie wyobrażam sobie wyprzedzania w trasie z ograniczoną vmax do 110 km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panowie, a jak to jest z tymi 125tkami i ich Vmax (110-120km/h)!?

> Można to jakoś odblokować, np. w duke'u, żeby jechało szybciej, czy te agregaciki już po prostu

> więcej nie mogą.

> Nie wyobrażam sobie wyprzedzania w trasie z ograniczoną vmax do 110 km/h.

hmm... cos mi sie nie skleja 125CC i trasa oraz 110km/h i miasto grinser006.gif

poza tym lekki maly jezdziec pojedzie szybicej niz taki... wiekszy wink.gif i najprostsza znana mi metoda odblokowanie 120+ polega na odelżeniu jezdzca grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale ona bez prawka będzie, za młoda jest na kat. A

> P.S. I w ten o to sposób znalazłem pierwszą (jedyną ) wadę posiadania młodej partnerki. Jej sprzęt

> rozpędzi się max. do 110km/h...

Jest tez Duke 200 Pozatym na A2 powinien sie i 390 zalapac, tyle ze wspolczynnik moc/masa nie jest mi znany.

> Nie wyobrażam sobie wyprzedzania w trasie z ograniczoną vmax do 110 km/h.

Bo Ty mala wyobraznie masz biglaugh.gif Notabene Duke 125 ma 17 KM ( w realu a nie na papierze )

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeździec będzie lekki, bo to pod kątem Młodej drążę temat.

> Wychodzi, że jedyna opcja to zmiana zębatki kosztem przyspieszenia.

obawiam sie ze jedyny efekt bedzie taki ze o ile przy standardowej zebatce bedziesz w stanie osiagnac jakas tam predkosc max i ja utrzymac, to przy innej zebatce nawet jesli jakims cudem uda ci sie owa predkosc osiagnac (duza gora lub wiatr w plecy, itp) czy nawet przekroczyc (bardzo duza gora _oraz_ wiatr w plecy _oraz itp) to nie dasz rady jej utrzymac bo silnik bedzie mial za mala moc grinser006.gif wiec per saldo bedzie duzo gorzej grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Realnie lat to kolo 90-100 km/h no chyba ze chcesz krecic caly czas na max...

125 na trasy ? Przejechac przejedziesz nawet w 2 osoby z tym ze bdxziesz jechac grzecznie i za samochodami bo po prostu brakuje mocy na bezpieczne wyprzedzania no i ogranicza v max.

Do miasta jak najbardziej na tak, male, zgrabne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że do miasta KTM 125 to najlepsza opcja (nie wygląda jak rower, jak większość 125tek) to nie mam wątpliwości, ale brak możliwości wyprzedzania w trasie dyskwalifikuje ten sprzęt jeśli chodzi o wspólne wypady we dwoje... no.gif

A miało być tak fajnie... icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To, że do miasta KTM 125 to najlepsza opcja (nie wygląda jak rower, jak większość 125tek) to nie

> mam wątpliwości, ale brak możliwości wyprzedzania w trasie dyskwalifikuje ten sprzęt jeśli

> chodzi o wspólne wypady we dwoje...

> A miało być tak fajnie...

Prawko A2 i normalne moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panowie, a jak to jest z tymi 125tkami i ich Vmax (110-120km/h)!?

> Można to jakoś odblokować, np. w duke'u, żeby jechało szybciej, czy te agregaciki już po prostu

> więcej nie mogą.

> Nie wyobrażam sobie wyprzedzania w trasie z ograniczoną vmax do 110 km/h.

Może i coś się da porzeźbić, ale to rzeźba w... dopowiedz sobie.

Wyprzedzanie 125 ccm w trasie to pojęcie, że się tak wyrażę, teoretycznie, czyli niby się da, ale... Osobiście rzadko wyprzedzam, chyba, że ktoś jedzie 50 km/h. Zostawiam sobie tą przyjemność na prawdziwy motocykl zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panowie, a jak to jest z tymi 125tkami i ich Vmax (110-120km/h)!?

> Można to jakoś odblokować, np. w duke'u, żeby jechało szybciej, czy te agregaciki już po prostu

> więcej nie mogą.

> Nie wyobrażam sobie wyprzedzania w trasie z ograniczoną vmax do 110 km/h.

Jeździłem 125ccm od Yamahy i to leciało max 90km/h. Więc tam nie co odblokować, bo dużo więcej nie poleci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> cb 500 z absem ktoś tu na giełdzie sprzedaje,a jak plastika chce to bierz tą r6 od kumpla

jesli cbf to juz nie sprzedaje, ale goraco polecam wlasnie ten model - niskie siedzenie, fajny silnik, nie idzie z gazu na kolo, abs dziala ok - nieumyslnie chyba mi sie przez 6 lat nie wlaczyl, czasami tylko w deszczu sprawdzalem czy jest grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.