Skocz do zawartości

UPG - czy warto kupować na allegro i jakiej marki?


Cinek

Rekomendowane odpowiedzi

W sklepie stacjonarnym krzyczą 100 zł...Na alledrogo ceny zaczynają się od 40 zł plus wysyłka = niech będzie połowa tej kwoty.

Czy można umoczyć kupując UPG na allegro??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W sklepie stacjonarnym krzyczą 100 zł...Na alledrogo ceny zaczynają się od 40 zł plus wysyłka =

> niech będzie połowa tej kwoty.

> Czy można umoczyć kupując UPG na allegro??

Bardzo duże ryzyko złamania podczas transportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W sklepie stacjonarnym krzyczą 100 zł...Na alledrogo ceny zaczynają się od 40 zł plus wysyłka =

> niech będzie połowa tej kwoty.

> Czy można umoczyć kupując UPG na allegro??

umoczyć, jak umoczyć zależy w jakim stanie kurier Ci dowiezie, różnie może być, rzuci na nią jakąś dużą paczkę etc. Takie rzeczy tylko w sklepie się kupuje ok.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W sklepie stacjonarnym krzyczą 100 zł...Na alledrogo ceny zaczynają się od 40 zł plus wysyłka =

> niech będzie połowa tej kwoty.

> Czy można umoczyć kupując UPG na allegro??

Duże prawdopodobieństwo że uszkodzi się w transporcie.

Rożnica dotyczy tych samych producentów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> umoczyć, jak umoczyć zależy w jakim stanie kurier Ci dowiezie, różnie może być, rzuci na nią jakąś

> dużą paczkę etc. Takie rzeczy tylko w sklepie się kupuje

Ja tam sie moze nie znam, ale do sklepu to kto i jak taka uszczelke wiezie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja tam sie moze nie znam, ale do sklepu to kto i jak taka uszczelke wiezie?

No właśnie nie kurier dpd, tylko transport części samochodowych.

Oni już wiedzą z czym jak się obchodzić, a jakbyś widział, co się dzieje w halach kurierskich, to byś się za głowę złapał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No właśnie nie kurier dpd, tylko transport części samochodowych.

> Oni już wiedzą z czym jak się obchodzić, a jakbyś widział, co się dzieje w halach kurierskich, to

> byś się za głowę złapał.

A co się stanie takiej uszczelce zapakowanej w płaski, sztywny karton? Strząchnie się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A co się stanie takiej uszczelce zapakowanej w płaski, sztywny karton? Strząchnie się?

Jezu, kupuj sobie gdzie chcesz, co Ci będę tłumaczył.

Nie potrafisz ogarnąć tak prostej rzeczy?

Wszystko można uszkodzić na takim magazynie, nawet metalową kulkę.

Kurier z bramy rzuca paczki na auto i jak wyląduje nie odpowiednio, to później jest złamana przez inny rzucony przedmiot o wadze na przykład 10kg.

Nie kupiłbym wysyłkowo, bo wystarczy lekkie ugięcie i uszczelka nie będzie się nadawać do montażu.

Szybę sobie możesz wysłać, bo się wycina i wkleja.

Uszczelka zgięta, a potem wyprostowana przez kuriera może się odbić czkawką 500,- za demontaż i montaż nowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W sklepie stacjonarnym krzyczą 100 zł...Na alledrogo ceny zaczynają się od 40 zł plus wysyłka =

> niech będzie połowa tej kwoty.

> Czy można umoczyć kupując UPG na allegro??

Ale co ma się stać.Pakuje ktoś w twardy karton i tyle.Inną kwestią jest oryginalność i jakość uszczelki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jezu, kupuj sobie gdzie chcesz, co Ci będę tłumaczył.

> Nie potrafisz ogarnąć tak prostej rzeczy?

Zamawiałem wiele rzeczy bardziej delikatnych niż UPG i nie było problemu. Jak ktoś ma pecha, to i piach w worku 25kg "się potłucze" hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chyba że np akurat pomylą uszczelki i trzeba będzie nową na szybko i tak ze sklepu brać

Ludzie optymizmu trochę. Ciągle czarne scenariusze.

Kupisz w sklepie w piątek, a w sobotę po objedzie zaczniesz wymieniać i okaże się że nie z tego rocznika i nie pasuje. Czekasz do poniedziałku, a pan w sklepie nie ma jej na stanie.

I tak można na okrągło. mlot.gifscrewy.gifscrewy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jezu, kupuj sobie gdzie chcesz, co Ci będę tłumaczył.

> Nie potrafisz ogarnąć tak prostej rzeczy?

> Wszystko można uszkodzić na takim magazynie, nawet metalową kulkę.

> Kurier z bramy rzuca paczki na auto i jak wyląduje nie odpowiednio, to później jest złamana przez

> inny rzucony przedmiot o wadze na przykład 10kg.

> Nie kupiłbym wysyłkowo, bo wystarczy lekkie ugięcie i uszczelka nie będzie się nadawać do montażu.

> Szybę sobie możesz wysłać, bo się wycina i wkleja.

> Uszczelka zgięta, a potem wyprostowana przez kuriera może się odbić czkawką 500,- za demontaż i

> montaż nowej.

Dziś przyszła do mnie zamówiona przez internet UPG. Tak zapakowana:

288402621-WP_20150513_17_50_32_Pro%28Kopiowanie%29.jpg

I chyba możemy zakończyć temat wysyłania UPG zamówionych przez internet.

post-92478-14352530471174_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem inny sklep z gratami moto. Za uszczelkę powiedzieli mi....75 zł i będę ją miał na jutro, więc nie ma sensu w tym przypadku bawić się w allegro. Za komplet świec NGK 80 zł (cztery sztuki) więc też całkiem przyjemnie. ok.gif

A tak_przy_okazji_ to jak wygląda cena tej uszczelki w porównaniu do innych marek?

Chcę się utwierdzić w przekonaniu że fiacik jest tani jeśli chodzi o części zamienne. grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A tak_przy_okazji_ to jak wygląda cena tej uszczelki w porównaniu do innych marek?

> Chcę się utwierdzić w przekonaniu że fiacik jest tani jeśli chodzi o części zamienne.

Do tidzera, fiatowskie 1.4/turbo oryginał uszczelka w aso okolo 170pln.

Do 1.1 natomiast, 8v takie jak w cienkim sportingu i punto w normalnym sklepie uszczelka jakies 35-45pln wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Odwiedziłem inny sklep z gratami moto. Za uszczelkę powiedzieli mi....75 zł i będę ją miał na

> jutro, więc nie ma sensu w tym przypadku bawić się w allegro. Za komplet świec NGK 80 zł

> (cztery sztuki) więc też całkiem przyjemnie.

W Gdyni miałbyś taniej, przynajmniej u mnie. Uszczelka Elring 70zł, świeca NGK 17zł i wszyscy byliby zadowoleni zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W Gdyni miałbyś taniej, przynajmniej u mnie. Uszczelka Elring 70zł, świeca NGK 17zł i wszyscy

> byliby zadowoleni

Policz jeszcze koszt wycieczki do Gdyni... grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.