Skocz do zawartości

Bry się z państwem.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Stałem się z dość nieszczęśliwego przypadku posiadaczem Renaty Fluence 1.6, 2011 rok 36.000 przebiegu. Czego się bać się?

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro stałeś "się z dość nieszczęśliwego przypadku posiadaczem" to co się od razu boisz?

jeździć i chwalić Boga, żeś nie stał się jednym z posiadaczy ludowozów lub emeryckich toczydeł z Mlada Boleslav :jump:

Edytowane przez mrarek
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro stałeś "się z dość nieszczęśliwego przypadku posiadaczem" to co się od razu boisz?

jeździć i chwalić Boga, żeś nie stał się jednym z posiadaczy ludowozów lub emeryckich toczydeł z Mlada Boleslav :jump:

Kiedyś Gorex powiedział fajnie - może fiat nie jest szczytem marzeń ale przynajmniej stać na naprawy.

No nic. Autko jak nowe, mały nalot wiec póki co jazda jazda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko fajne przymierzałem się do takiego :)

Gratuluję zakupu :)

 

ps. ja z niego zrezygnowałem z 2 rzeczy:

- oglądałem 3 egzemplarze 3-4 letnie i na tylnych błotnikach były zaprawki ze względu na rdzę

- jak puścisz przednie drzwi nieco za szybko to widać jak się blacha gnie gdzie są przykręcone - blacha cienka jak puszka po piwie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stałem się z dość nieszczęśliwego przypadku posiadaczem Renaty Fluence 1.6, 2011 rok 36.000 przebiegu. Czego się bać się?

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

Oddaj za darmo moze ktos wezmie:)

Wysłane z Nokii 3210

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stałem się z dość nieszczęśliwego przypadku posiadaczem Renaty Fluence 1.6, 2011 rok 36.000 przebiegu. Czego się bać się?

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

 

Kupić stopery do uszu. 1.6 to po prostu dramat Panie. Dali mi takiego zastępczaka przy wymianie przedniej szyby. Jaki byłem szczęśliwy gdy dostałem z powrotem swoje 1.9.

 

Phil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi laguna 2.0 po miescie w zimie pali 11-12l gazu teraz 10-10,5l wiec te 1,6 sa paliwozerne :) a teraz jak lpg tanie to dociskam jakby wrzucic emeryt style to z 9 by bylo :)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to albo masz super miasto , gdzie nie ma korków, gdzie są szerokie przelotowe drogi i nie ma świateł, albo odczytujesz c kompa średnie spalanie które w dodatku komputer mocno zaniża ;]

Mi w mieście nawet stilo 1.9 jtd (fakt, ciężki multiwagon) palił latem 7,5-8, w zimie do 8,5. (spalania te i powyżej brane z tankowań, nie z tego co komp pokazuje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to albo masz super miasto , gdzie nie ma korków, gdzie są szerokie przelotowe drogi i nie ma świateł, albo odczytujesz c kompa średnie spalanie które w dodatku komputer mocno zaniża ;]

Mi w mieście nawet stilo 1.9 jtd (fakt, ciężki multiwagon) palił latem 7,5-8, w zimie do 8,5. (spalania te i powyżej brane z tankowań, nie z tego co komp pokazuje).

Wawa, fakt że 70% obwodnica ale raczej jadę na kapelusza. Rzadko mi się spieszy. Odczyt z tankowan/komputera. Dzisiaj Renata pokazała 9.9 bo musiałem ciut pognać klocka z 5 osobami na pokładzie. Ja raczej jeżdżę muskając gaz niż depcząc po nim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wawa, fakt że 70% obwodnica ale raczej jadę na kapelusza. Rzadko mi się spieszy. Odczyt z tankowan/komputera. Dzisiaj Renata pokazała 9.9 bo musiałem ciut pognać klocka z 5 osobami na pokładzie. Ja raczej jeżdżę muskając gaz niż depcząc po nim.

te silniki tak palą, przy spokojnej miejskiej jeździe udawało mi się zejść do 8,5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Renata pokazała 9.9 bo musiałem ciut pognać klocka z 5 osobami na pokładzie. Ja raczej jeżdżę muskając gaz niż depcząc po nim.

ale 9,9/100 masz średnie czy chwilowe?

bo przeskoczenie ze średniego 8-9 na 9,9 trochę czasu trwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie sie chyba meczysz z ta 508 -ka ;)

 

trochę tak. i tu nie chodzi o to że poszło tyle na "wymiany" w bardzo młodym aucie (chociaż ten fakt, dorzuca do pieca). ot to auto jest totalnie nudne i poprawne, a ja nie jestem żółwiem z galapagos, żeby w ciągle jeszcze fajnym świecie motoryzacji, kierować się w 100% rozsądkiem, ekonomią i praktycznością :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to żeby kasę wydawać a raczej jej nie wydawać bez potrzeby ;)

To był żart, ale 8-9 po Wawie to chyba nie jest duzo, bo co musiałbyś mieś , aby paliło duzo mniej? :)

Stilo 1,4 paliło mi ponizej 8, ale kazdy nastepny 9-10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak źle? Co robiłeś?

nic szczególnego - w zeszłym roku rozrząd przy 50kkm a tydzień temu sprzęgło i dwumasa (ta była totalnie rozklekotana już) :) w sumie na auto z nalotem 70 kkm (niecałe jeszcze) już poszło ok 4k PLN (rzeczy nieplanowanych, pomijam klocki, oleje itp). to ja się pytam: po co mi takie "nowe" auto? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To IMHO. ciut malo. Bo srednie liczy zaczynajac bodaj od 15/100.

Inna sprawa ze w miescie to normalne spalanie.

Wysłano z budki z lodami

Dobra, Renata wróciła z przeglądu :ok: i powiem tak... stilo 1.9 jtd 115km to rakieta :D w pierwszej chwili myślałem ze się renatka zepsuła ale ona po prostu jest mulowata i tyle. Tak ma być, jeździć jeździć nie marudzić :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był żart, ale 8-9 po Wawie to chyba nie jest duzo, bo co musiałbyś mieś , aby paliło duzo mniej? :)

Stilo 1,4 paliło mi ponizej 8, ale kazdy nastepny 9-10

Stilacz 1.9 jtd 115km multiwagon jednak po sprawdzeniu 6-7 po mieście w porywach 7.2 :ok: tylko ze jak mowie ja to w kapeluchu zasuwam :D w poniedziałek sprawdzę w trasie spalanie renatka :ok:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stałem się z dość nieszczęśliwego przypadku posiadaczem Renaty Fluence 1.6, 2011 rok 36.000 przebiegu. Czego się bać się?

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

Bać się wprowadzenia euro w Polsce ! Samochód jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic szczególnego - w zeszłym roku rozrząd przy 50kkm a tydzień temu sprzęgło i dwumasa (ta była totalnie rozklekotana już) :) w sumie na auto z nalotem 70 kkm (niecałe jeszcze) już poszło ok 4k PLN (rzeczy nieplanowanych, pomijam klocki, oleje itp). to ja się pytam: po co mi takie "nowe" auto? :)

No tak nie fajnie w VW to chociaż do 100 kkm dwumas wytrzyma :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.