Skocz do zawartości

MY'16 Nissan Lannia - ciekawe ksztaly


OZI

Rekomendowane odpowiedzi

Juz kiedys to wrzucalem, jako concept... ale teraz wersja z produkcji kielbasy :skromny:  - znaczy stock jak u dealer-a...

 

Nie wiem czy mi sie podoba, czy nie  -ale napewno cos innego... :hmm:

 

nissan-lannia-china-11.jpg

 

Ceny na CDM -

 

122,000.00 CNY = 72,252.11 PLN

 

Oczywscie Made in China.

 

Lannia (CN) znaczy Bluebird - a to byl hit Nissan w latach 80tych :oki:

 

nissan-lannia-china-21.jpg

 

Wymiary: 4683/1,780/1,465, wheelbase miedzy kolami jest 2,700

 

 

nissan-lannia-china-2a1.jpg

 

Silniki:  tylko benyna, CDM nie lubi traktorow :phi:  - 1.6l 126KM na EU $$$, 6s automatic lub 6s manual. 1.8l ma dolaczyc w krotce.

 

nissan-lannia-china-2b.jpg

 

Klepane w Nissan- Donfeng

 

nissan-lannia-china-31.jpg

 

IMVHO fajne ze cos innego :ok: (nie znaczy ze ladne ;) ) ...

 

nissan-lannia-china-5.jpg

 

 

No i :oki:  dla Nissan ze prawie sie nic od concept nie rozni :ok:

 

nissan-lannia-china-4.jpg

 

Source: jak na pix, nie da sie przegapic :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polak ponarzeka sliniac sie do B5FL w TeDeIku a swiat i tak kupi ;) Wysmiewany co chwile Juke na poczatku sprzedazy wysycił moce produkcyjne i trzeba bylo na niego czekac ;) teraz juz pewnie sie uspokilo bo kilka lat juz to klepia ;)

 

A ja bede odwazny :wazniak: :wazniak: :wazniak: :wazniak: Mnie sie akurat Juke podoba :skromny:  :oki:

 

Szczerze zaluje ze nie bylo czegos takiego jak ja mialem 20-25 lat, kiedy bylem 2+0 ... Bez wachania zamiast jezdzic jakas Corolla :gay: kupilbym wlasnie Juke  :jem: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juke to auto, ktore silnie polaryzuje :) albo sie podoba albo zupelnie nie. Nie ma glosow w stylu "moze byc" :)

 

Autko bardziej pasuje do kobiety, chociaz wersja 190konna jezdzi calkie fajnie, a nissmo do tego duzo fajniej wyglada. :)

 

Ja bym nie kupil dla siebie takiego, bo lubie siedziec blizej asfaltu, ale czasem lubie sie przejechac autem siostry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polak ponarzeka sliniac sie do B5FL w TeDeIku a swiat i tak kupi ;) Wysmiewany co chwile Juke na poczatku sprzedazy wysycił moce produkcyjne i trzeba bylo na niego czekac ;) teraz juz pewnie sie uspokilo bo kilka lat juz to klepia ;)

 

jak już coś to mówimy o nowych autach, a nie starych struclach ...

mimo kilkuletniej sprzedaży jakoś nie widzę tego na drogach w dużych ilościach...ale może mieszkam w niereprezentatywnym regionie...

 

IMHO Nissan nie produkuje ładnych aut- wręcz nijakie i jak już napisano- albo się podoba, albo nie...mnie nie...

 

A twory typu Juke vel Joke świetnie się wpisują, ale w krajobraz Japonii- tam wyglądają naturalnie bo nie tylko auta mają tam "specyficzne" :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! :hehe:  Nowy Prius jest niewiele inny ;l

 

1434467319923663788.jpg

 

Co wygralem? ;)

uścisk dłoni prezesa, jak tylko wygra wybory pojedzie robić porządek z OZIlandem :hehe:

a tak na poważnie to chyba styliści motoryzacyjni zapędzili się w kozi róg, coraz bardziej powykrzywiane i porozciągane te auta proponują. Myślę, że niedługo (jak to w modzie) będzie wielki kambek prostoty i pudełkowatości w stylizacji w autach popularnych  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uścisk dłoni prezesa, jak tylko wygra wybory pojedzie robić porządek z OZIlandem :hehe:

a tak na poważnie to chyba styliści motoryzacyjni zapędzili się w kozi róg, coraz bardziej powykrzywiane i porozciągane te auta proponują. Myślę, że niedługo (jak to w modzie) będzie wielki kambek prostoty i pudełkowatości w stylizacji w autach popularnych  

 

:hehe::oki:

 

Ale zauwaz ze mimo ze wg nas stylistyka robi sie coraz  - yyy - gorsza , to przyciaga lud. Ergo, kazda nastepna generacja jest gorsza, wiec .... :facepalm:

 

Dwa, mnie ciekawi gdzie podzialy sie stare dobre zasady planowania, znaczy design byl design, ale wszystko bylo podporzadkowane temu, ze jak np uderzysz w cos z V=10km/h to wymienisz czesc tylko "x" - koszt $50.

 

Dzis masz auta, gdzie - walniesz z V=10km/h i naprawa przekracza 1/2 wartosci auta ;l ;l  - wlasnie przez styl.

 

Juz nie pamietam kto byla najwiekszym winowajca w tym roku - znajde ranking, ale np taki Hyundai i20, cena $13k, jak wozek na zakupy ci walnie w przod - to naprawa byla prawie $4k ;l  - 1/3 wartosci auta... Teraz poczekam jak zrobia testy na takie cos - pewnie z $7-8k 8] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Veloster byłby fajny, gdyby był symetryczny. 3D lub 5D...

 

Ale przez to jest inny :hmm: .. IMVHO to ma zalete, nie wiem jak w EU ale u mnie masz grupe 20 latkow (20-30lat) ktorzy to kochaja, to jest najtansze 150kW na rynku :oki:

 

Hyundai-Veloster-SR-Turbo-1090906.jpg

 

to nie ma byc IMVHO funkcjonalne. Twoja Kia odpada bo nie ma automatic... Na dzien dobry masz 15-20% znizki bo dealer nie moze teo sprzedac ... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.