Skocz do zawartości

Proszę o opinie ... co myślicie o takiej C5


goldixll

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwolę sobie trochę pozawracać gitarę ... dzisiaj wpadła mi w oko taka C5    http://otomoto.pl/oferta/citroen-c5-ii-2-0-hdi-136-km-exclusive-automat-ID6yg5dn.html  mamy tutaj kogoś z możliwością sprawdzenia historii (naturalnie odpłatnie :ok:  ) dzwoniłem i usłyszałem to co zwykle się słyszy, nic nie malowane (jedynie listwa na drzwiach w czarnym kolorze), fap wycięty i wgrany soft, skrzynia pracuje idealnie, auto stało ponoć kilka lat nieużytkowane, sprzedawca sprawdził historie w ASO i przebieg się zdarza (czyżby dziewica w haremie ?) A może ktoś z Poznania miałby możliwość (naturalnie odpłatnie :ok:  ;] ) podjechania i obejrzenia na żywo ?  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewarek od biegów jak anal dildo ;] Do ręki bym tego nie wziąl ;]

 

Poza tym takie jak ta przedliftowe chodzą po 5kpln. Ta pewnie tez niedługo będzie za tyle, poza tym z automatem mało kto bedzie chcial kupić, więc raczej kiepska lokata.

Przedliftowe za 5 to zlom. Potem kupi jeden z drugim takie c5 za piątkę i pójdzie opinia ze francuskie to zlo, awaryjne i nigdy wiecej. Chcesz porządne c5 przed liftem to musisz miec 8-10 tys.

Co do tego modelu... To niby wersja exclusive a wiele mu brakuje do mojego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedliftowe za 5 to zlom. Potem kupi jeden z drugim takie c5 za piątkę i pójdzie opinia ze francuskie to zlo, awaryjne i nigdy wiecej. Chcesz porządne c5 przed liftem to musisz miec 8-10 tys.

Co do tego modelu... To niby wersja exclusive a wiele mu brakuje do mojego

 

a nie chcesz sprzedać swojej  ;] lubię przepłacać  ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie chcesz sprzedać swojej  ;] lubię przepłacać  ;]

Nie ma mowy :D najlepsze auto jakie mialem do tej pory. drugiej takiej c5 to ze świecą na rynku polskim szukac. Poważnie. Jak czasem przeglądam ogłoszenia to nigdy nie trafiłem na identyczna wersje jak moja. Swoja droga wersje które szly na polski rynek sa bardzo ubogie... Ciekawe czemu żabojady tak nas traktują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

angrius, dnia 11 Sty 2016 - 11:16 PM, napisał:

Nie ma mowy :D najlepsze auto jakie mialem do tej pory. drugiej takiej c5 to ze świecą na rynku polskim szukac. Poważnie. Jak czasem przeglądam ogłoszenia to nigdy nie trafiłem na identyczna wersje jak moja. Swoja droga wersje które szly na polski rynek sa bardzo ubogie... Ciekawe czemu żabojady tak nas traktują.

 

Sla to co ludzie kupuja, zapytaj Jay-a, szybko Ci wytłumaczy gdzie idzie klientela na bogate wersje ;l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fap w tych autach w 90% przypadakach wytrzymuje 180-250kkm wiec ten przebieg jest....

poza tym tam siedzi 4biegowy automat razem z waskim zakresem obrotow tego diesla (powyzej 3500 juz puchnie a ciagnie dopiero od 2000) slabo sie tym jedzi

z tym silnikiem jest tylko Aisin 6 biegowy

4 biegi AL4 był tylko z 2.0 benzyna oraz ze starym hdi 110km, ale to przed liftem

 

fakt, jak na c5 exclusive to ubogo wyposażony mój były SX miał więcej, nie ma podgrzewanych foteli, navi, okna dachowego, pierwszy raz widzę kombi c5 bez relingów

 

auto jako model bardzo fajne choć ma swoje wady, nie jest to auto typu "jeździj i zapomnij", kiedyś sporo pisałem na francowatych (może da się znaleźć), a miałem co pisać bo C5 przedliftowym 8 lat i 165kkm jeździłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma mowy :D najlepsze auto jakie mialem do tej pory. drugiej takiej c5 to ze świecą na rynku polskim szukac. Poważnie. Jak czasem przeglądam ogłoszenia to nigdy nie trafiłem na identyczna wersje jak moja. Swoja droga wersje które szly na polski rynek sa bardzo ubogie... Ciekawe czemu żabojady tak nas traktują.

 

Mam MKI z polskiego salonu.

Najbiedniejsza wersja, czyli ręczna klima, tylne szyby na korbę, brak czujnika deszczu, brak elektryki w fotelach, zwykły HA3, radio CD, mały wyświetlacz, brak tempomatu, brak czujnika zmierzchu (no ale skoro nie ma dziennych to i po co, światła uruchamiane automatycznie), brak skóry, manual... I pewnie jeszcze paru rzeczy brakuje do Twojego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem bliżej siebie coś takiego jeszcze http://otomoto.pl/oferta/citroen-c5-super-stan-ID6yfRsz.html

 

Przede wszystkim poczytaj o bolączkach tego auta i miej ich świadomość.

To nie jest Lexus i ma parę mankamentów. Na szczęście tylko parę i są oczywiście do skorygowania.

Ciężko jest kupić zadbane C5, bo zadbanego C5 kto by sprzedawał? Woli jeździć.

Z drugiej strony sprzedać też jest ciężko, bo amatorów na to nie ma wielu.

Więc wybitny przypadek, kiedy warto długo i cierpliwie szukać, bo dużo będzie zależało od szczęścia.

Z trzeciej strony - z własnego doświadczenia - w C5 MKI i MKII, nawet jak kupisz padlinę, to wszystko da się stosunkowo prosto i niespecjalnie drogo doprowadzić do porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam MKI z polskiego salonu.

Najbiedniejsza wersja, czyli ręczna klima, tylne szyby na korbę, brak czujnika deszczu, brak elektryki w fotelach, zwykły HA3, radio CD, mały wyświetlacz, brak tempomatu, brak czujnika zmierzchu (no ale skoro nie ma dziennych to i po co, światła uruchamiane automatycznie), brak skóry, manual... I pewnie jeszcze paru rzeczy brakuje do Twojego.

Spoko, ale nie pisze tego by się chwalić :) chodzi mi bardziej o to ze niby pisze wersja exclusive a wiele tam brakuje. Wiele jest ogłoszeń z wersja exclusive ale każdy ma zupelnie inne wyposażenie. No i zastanawiam się czemu na nasz rynek trafialy biedne wersje tego auta.

Swoja droga myślałem ze np czujniki zmierzchu i deszczu byly w standardzie. To rzeczywiście bieda wersja... Co nie umniejsza temu autu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż miałem jechać oglądać dziś C5 w Katowicach a wylądowałem w Bydgoszczy i kupiłem za połowę budżetu Lancie   :facepalm:  ;]   Żona już mi przeniosła posłanie do salonu  ;l  Ale muszę przyznać że z chipowane 2.4 jtd robi robotę w trasie  :jem:

 

Także wyszło jak wyszło, miał być Citroen ewentualnie Renault a powróciłem po latach do Lancii . Czas odgrzać stare znajomości z serwisu  ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedliftowe za 5 to zlom. Potem kupi jeden z drugim takie c5 za piątkę i pójdzie opinia ze francuskie to zlo, awaryjne i nigdy wiecej. Chcesz porządne c5 przed liftem to musisz miec 8-10 tys.

Co do tego modelu... To niby wersja exclusive a wiele mu brakuje do mojego

Dokladnie tak. Poza tym 15kzl za ten model to malo wg mnie duzo wiecej za LII z 06r dalem.

LIFE IS TOO SHORT TO RIDE SHIT BIKES

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.