Skocz do zawartości

Kupujemy z AK - odcinek 1394857.


pejus1982

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuję nowe auto dla żony. Założenia są następujące: silnik benzynowy, duża ilość miejsca z tyłu z racji 3 fotelików, cena do 70kzł. Na myśl przychodzi mi Octavia, Pulsar i Scenic III. Czy coś w tej cenie warto zobaczyć? Jutro chciałbym wykonać rundę po salonach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy coś w tej cenie warto zobaczyć?

Obczaj Nissana Note. Z przodu jest znośnie dla człowieka normalnej budowy  :phi: , ale z tyłu autobus!  ;] . Oni chyba idą w tym kierunku, bo w modelu Micra z tyłu jest więcej miejsca niż w Passacie  :hehe: . Pulsara odpuść - samochód zaprojektowany przeciwko klientowi  :facepalm: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuję nowe auto dla żony. Założenia są następujące: silnik benzynowy, duża ilość miejsca z tyłu z racji 3 fotelików, cena do 70kzł. Na myśl przychodzi mi Octavia, Pulsar i Scenic III. Czy coś w tej cenie warto zobaczyć? Jutro chciałbym wykonać rundę po salonach.

Przede wszystkim to weź te 3 foteliki i spróbuj je ustawić w czymkolwiek i jeszcze zapiąć pasy. Zobacz co się dzieje jak siadają z tyłu 3 dorosłe osoby i jak łatwo jest zapiąć się temu na środku, a fotelik ni ma miękkich pośladków, tylko twardy plastik. Obawiam się, że 70 na nowy z tym warunkiem nie wystarczy, a z używanych to szukaj czegoś z osobnymi fotelami z tyłu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A legalnie jest dozwolone trzy foteliki w jednym rzędzie? Przecież w razie wypadku z uderzeniem z boku masz trzy małe trupy... Potrzebujesz czegoś z trzema rzędami siedzeń żeby nie było więcej niż 2 bachory w rzędzie.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A legalnie jest dozwolone trzy foteliki w jednym rzędzie? Przecież w razie wypadku z uderzeniem z boku masz trzy małe trupy... Potrzebujesz czegoś z trzema rzędami siedzeń żeby nie było więcej niż 2 bachory w rzędzie.

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

A 3 osoby dorosle juz moga siedziec w jednym rzedzie? :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dacia Logdy.

Kupujesz 1.2 Tce wyposażone na max (albo fajną wersję Stepway) i jeszcze na wakacje zostanie ("zagranico" :P ).

http://www.jedz-bezpiecznie.pl/Testy,Bezpieczenstwo_dziecka,Foteliki_i_wozki,Dziecko-w-Dacii-Lodgy,20130812.php

Tu masz porównanie kilku aut:

http://magazynauto.interia.pl/porady/eksploatacja/nadwozie-2865/news-test-montazu-fotelikow-2012,nId,774434

Jak coś mniejszego (krótszego) to możę Berlingo/Kangoo/Dokker (tu chyba szerkość powinna być taka sama jak w Lodgy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczę jeszcze Picasso jutro. Ale piszesz o wersji krótkiej czy Grand?

 

Nie ma znaczenia, szerokość jest taka sama. Ja akurat jeździłem Grandem i przyznam, że to auto pioruńsko mi się podoba. Ciche, oszczędne, fajnie wykonane no i szyba przednia jest po prostu rewelacyjna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem! ostatecznie do wyboru mieliśmy 3letniego Sharana lub nowe Picasso. W sobotę odbieramy cytrynę z benzynowym silnikiem 1.6. Cena to 68kzł z oponami zimowymi. Wersja jakaś podstawowa, ale automatyczna klima jest. Dziękuje wszystkim za porady bo o Citroenie jakoś nie myślałem, a w sumie najbardziej przypadł mojej żonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocznik 2015 bo cennikowo auto z bieżącego rocznika podobno ponad 80kzł. Auto na 6 - 7 lat więc utrata wartości nie będzie bolesna. Propozycje auta znalazłem u dealera w Internecie. Zastanawiałem się jeszcze nad nową Octavią, ale podstawowe wersje to jakieś nieporozumienie. Żeby nawet podłokietnika czy elektrycznych szyb z tyłu nie było to skrajne skąpstwo producenta. Moja 12-letnia meganka ma lepsze wyposażenie niż podstawowa Octavia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.