Skocz do zawartości

kto już wytargał sprzęta


Fili_P

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj o 11 w końcu odpalam moto i lecę z ekipą na wycieczkę.

Do tej pory ciągle nie mogłem znaleźć czasu lub pogoda nie pozwalała, więc zima była bardzo długa.

Sprzęt ogarnięty (koła napompowane, aku naładowany, łańcuch nasmarowany, lakier nawoskowany), czas pojeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytargałem sprzęta przed chwilą. 400 cm3 to jednak dla mnie za dużo, nie mogłem sie oprzeć by na prostej nie odwinąć do 120 km/h :] taki stary a taki głupi.

 

Pierwsze wrażenie po latach jazdy puszką - ależ to zapier...la!! :O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytargałem sprzęta przed chwilą. 400 cm3 to jednak dla mnie za dużo, nie mogłem sie oprzeć by na prostej nie odwinąć do 120 km/h :] taki stary a taki głupi.

Pierwsze wrażenie po latach jazdy puszką - ależ to zapier...la!! :O

27-500x500.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytargałem sprzęta przed chwilą. 400 cm3 to jednak dla mnie za dużo, nie mogłem sie oprzeć by na prostej nie odwinąć do 120 km/h :] taki stary a taki głupi.

Pierwsze wrażenie po latach jazdy puszką - ależ to zapier...la!! :O

to tylko pierwsze wrażenie. Zza chwile będzie, ale muł...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I się chwalił jakie prędkości osiąga.

Tylko raz i to w sterylnych warunkach ;), dzisiaj nawet 2ki z przodu nie było, bo kawalkadę prowadził ziomek na świeżutkiej, jeszcze zblokowanej HP4 (max 1,9). Uprzedzam pytania znawców, to HP4 z 2014r. (w nowych s1000rr nie ma hp4), 2 lata przestała w salonie w Niemczech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sobotę przejchałem jakieś 50 metrów :)

Przyjechały chłopaki oglądać wystawioną Inazumę :) To pogadała na podjeździe... kupujący pojechali...

Brak przeglądu - problemy z urzędem komunikacji... tyle co zawróciłem i wjechałem do garażu... dzisiaj jadąc do roboty minęło mnie już pierdylion motocykli - tym bardziej wkurza sytuacja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko "budżetowe" (chociaż nie lubię tego słowa ;]).

 

Spodnie: ozone mirage blue (ale nogawki zwężone na własną rękę)

pol_pl_SPODNIE-JEANS-OZONE-MIRAGE-BLUE-3

 

 

Buty: rebelhorn street II

buty-motocyklowe-rebelho_1592.jpg

 

To moje pierwsze i - jak dotąd - jedyne ciuchy na moto. Nie chciałem na początek inwestować zbyt wiele. Z perspektywy roku użytkowania dobrze oceniam pierwsze zakupy, które zawsze obarczone są ryzykiem ze względu na brak doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodnie: ozone mirage blue (ale nogawki zwężone na własną rękę)

 

Buty: rebelhorn street II

 

 

To moje pierwsze i - jak dotąd - jedyne ciuchy na moto. Nie chciałem na początek inwestować zbyt wiele. Z perspektywy roku użytkowania dobrze oceniam pierwsze zakupy, które zawsze obarczone są ryzykiem ze względu na brak doświadczenia.

 

Dzięki - spodnie fajnie, szkoda tylko że wymagały jakiegoś zwężania. Leniwy jestem i chciałbym plug-and-play.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki - spodnie fajnie, szkoda tylko że wymagały jakiegoś zwężania. Leniwy jestem i chciałbym plug-and-play.

 

Ja też jestem leniwy, ale łopoczące nogawki to motywujący czynnik  ;l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj polatane, dzisiaj polatane, jutro nie polatam bo odstawiam na zmianę oponek. Filtry, olej i płyn hamulcowy i chłodzący wymienione, aż moto zaczął lepiej oddychać. Jeszcze jutro oponki, smarowanie łańcucha i :drive:

 

 

post-148147-0-24152200-1459880149_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ;]:ok:

Prawie taka ładna jak moja;) Ja do swojej ostatnio założyłem gniazdo USB i licznik biegów. Jakbys montował i chciał manual to pisz na pw. pomogę. Sam nad tym siedziałem ze dwa dni zanim ze schematu i innych źródeł wykapowałem co i jak:) Zamontowałem Gipro uniwersalne (mam moto z ABS).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystajac z pieknej pogody dzisiaj mialem okazje pojezdzic ok. 3h (oczywiscie z przerwami) na torze w Radomiu. Zdecydowanie polecam, mam wrazenie ze przez te kilka godzin wiecej sie nauczylem niz niemal przez caly zeszly sezon :oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Lataniem Zorganizowanym pojechales na tor? 

 

Zupelnie indywidualnie i bez wszesniejszego zglaszania. Platne 100 PLN na bramie za jedna sesje (jest poranna i popoludniowa, popoludniowa na ktorej bylem byla od ok. 13:00 do 17:00), ew. 170 PLN za sesje poranna + popoludniowa (opcja hardcore, przy tak technicznie wymagajacym torze dla mnie jedna plena sesja byla az nadto).

Bylem z dwoma kolegami i zawiezlismy motocykle na przyczepce co pozwalalo skoncentrowac sie na jezdzie torowej, no i przydaje sie gdyby jednak cos poszlo nie tak (np. kolega z ktorym bylem zaliczyl epizod zwiedzania trawy na ER6F, konczac na lekkim uderzeniu w opony i przewroceniem motocykla). Pan z obslugi troche kreci nosem na ubrania tekstylne i rzeczywiscie praktycznie wszyscy lataja tam w kombiakach, ale do jazdy dopuscil :ok:  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pytam tych co to Enduro po swoim polu na sniegu z oponami z kolacmi robią :-)))

 

Wczoraj odwilż śnieg odpuścił - cos mnie na rower wzięło- stwierdzam, że chyba czas odkurzać sprzęta bo wiosna idzie i juz nie pi$%^& i da sie jeździć....

 

Kto jeszcze odważny? i sie szykuje...?

wstyd się przyznać, ale dopiero dzisiaj umówiłem się na czwartek na wizytę na przegląd i wymiane oleju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

majówka zaliczona, wczoraj mała bo tylko 85km objazdówka mazowsza z synem jako plecaczek.

 

To podobnie jak u mnie. Objazdówka południowy Śląsk z synem. W niedzielę 90km, wczoraj 100km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.