Skocz do zawartości

fajny* daily car dla dziewczyny


ppmarian

Rekomendowane odpowiedzi

No wreszcie ktoś kto nie chce na siłę dla kobiety małego wypierdka kupować :oki:

Ja osobiście też wolę większe ..... :swinka:  samochodziki ;)

Gdybym ja miała doradzić coś w miarę zgodnego z założeniami... no to jednak niemieckie dla przekory ale za to mogę powiedzieć że baaardzo wygodne i bardzo fajnie się starzeje ten samochodzik. 

Oferta oczywiście poglądowa :)

http://allegro.pl/piekne-bmw-7-3-5benz-lpg-238km-dvd-alu-serwis-igla-i6097891891.html

 

Tak mi się przypomniało, jak dobrych 5 lat temu jeden znajomy wypalił że sprzedaje swoje E39 M5. Poniuchałem i oczywiście chciałem kupić. Żona mnie zabrała za winkiel i powiedziała żebym zapomniał że takiego starego trupa kupimy.

Trudno było zarzucić lukę w tym logicznym argumencie, ale jednak...fajnie byłoby takim M5 pojeździć :hehe:

Auto wtedy miało chyba 8 czy 9 lat :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się przypomniało, jak dobrych 5 lat temu jeden znajomy wypalił że sprzedaje swoje E39 M5. Poniuchałem i oczywiście chciałem kupić. Żona mnie zabrała za winkiel i powiedziała żebym zapomniał że takiego starego trupa kupimy.

Trudno było zarzucić lukę w tym logicznym argumencie, ale jednak...fajnie byłoby takim M5 pojeździć :hehe:

Auto wtedy miało chyba 8 czy 9 lat :hmm:

 

Ale to czemu pytasz o zakup auta żonę jeśli się nie zna  :hmm:

Nie żebym się czepiał, ale pytać kogoś o auto jakie chcesz sobie kupić, to tak jak mąż Alanki pyta teścia czy może opony zmieniać ;] ;] ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rozmów z kobietami o autach, wydaje mi sie ze kazda kobieta woli duze auta, jak pisalem segmenty D i E i SUV, a kupowanie kobiecie segmentu A lub B bo tak decyduje mąż/ojciec to jakas masakra... nie wiem skąd mają takie pomysły że małe to dla kobiety...

 

ps. a BMW piękne - dobry wybór , ale ogólnie kobiety lubią te 7ki, jedna z moich ex miała taką  :ok:

 

Z jednej strony kobiety sie niezle czuja w duzych autach, ale czesto auta sa uzytkowane glownie w miescie stad wlasnie segment A czy B jest finalnym wyborem.

Do jazdy po miescie i szukania co chwile miejsca do zaparkowania auto 5 metrowe bedzie udreka.

Moj kumpel jest kierowca w jednej z ambasad. Poprzedni ambasador mial X5 i jakos jeszcze sie dawalo tym jezdzic, obecny przywiozl sobie Land Cruisera V8 z poprzedniej placowki. Kumpel klnie na czym swiat stoi, bo zaparkowac tym kioskiem gdziekolwiek to nie problem ze wzgledu na dosc ociosane kształty, ale znalezc miejsce, w ktorym zmiesci sie buda 5x2m juz nie jest takie easy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to czemu pytasz o zakup auta żonę jeśli się nie zna  :hmm:

Nie żebym się czepiał, ale pytać kogoś o auto jakie chcesz sobie kupić, to tak jak mąż Alanki pyta teścia czy może opony zmieniać ;] ;] ;] 

 

Żona na autach się może i nie zna, ale wie że takie stare graty to skarbonka ;)

Czekam na dzień jak ja jej zaproponuje kupno nowego M5, a ona powie że to chętnie sfinansuje :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony kobiety sie niezle czuja w duzych autach, ale czesto auta sa uzytkowane glownie w miescie stad wlasnie segment A czy B jest finalnym wyborem.

Do jazdy po miescie i szukania co chwile miejsca do zaparkowania auto 5 metrowe bedzie udreka.

Moj kumpel jest kierowca w jednej z ambasad. Poprzedni ambasador mial X5 i jakos jeszcze sie dawalo tym jezdzic, obecny przywiozl sobie Land Cruisera V8 z poprzedniej placowki. Kumpel klnie na czym swiat stoi, bo zaparkowac tym kioskiem gdziekolwiek to nie problem ze wzgledu na dosc ociosane kształty, ale znalezc miejsce, w ktorym zmiesci sie buda 5x2m juz nie jest takie easy.

 

No to prawda, co innego wybierac cos fajnego, a co innego cos praktycznego. W tym wątku mamy pytanie o coś fajnego ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona na autach się może i nie zna, ale wie że takie stare graty to skarbonka ;)

Czekam na dzień jak ja jej zaproponuje kupno nowego M5, a ona powie że to chętnie sfinansuje :hehe:

Skarbonka jak skarbonka ale jesli to M5 bylo w dobrym stanie i ty bys go pozniej nie zepsul to mialbys auto calkowicie wolne od deprecjacji, a moze i nawet by zyskalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to prawda, co innego wybierac cos fajnego, a co innego cos praktycznego. W tym wątku mamy pytanie o coś fajnego ;)

 

W moim odczuciu daily drive to wlasnie cos praktycznego. A zeby byl fajny powinien spelniac i kryteria DD tj nie sprawiac problemow w codziennym uzytkowaniu :) a przy okazji dawac troche funu z jazdy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie skończy się się na gs300. Problem tylko w tym ze nie znalazłem info jakie zawory są w 2jz-ge bez vvti

W jakim sensie "jakie"? Normalne grzybkowe, luz regulowany podkładkami, podkładki takie same jak w benzynowych corollach, Carinach, avensisach z tamtych lat itd.

Silnik to doprężony motor z supry turbo. Trwałość liczy się jak w mercedesach beczkach. Te z vvti są już mniej trwałe.

Ciekawostka, w Rosji ładowane z wielką chęcią do Wołgi 24 - z JP sprowadzane za "grosze"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim odczuciu daily drive to wlasnie cos praktycznego. A zeby byl fajny powinien spelniac i kryteria DD tj nie sprawiac problemow w codziennym uzytkowaniu :) a przy okazji dawac troche funu z jazdy.

W jakim języku to jest napisane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, czy padło już pytanie o to, czy potencjalna nowa właścicielka owego daily cara wypowiedziała się już w kwestii tego, co JEJ się podoba?

Czy po raz kolejny mamy przypadek faceta, który lepiej wie, co będzie pasowało kobiecie? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przepraszam, czy padło już pytanie o to, czy potencjalna nowa właścicielka owego daily cara wypowiedziała się już w kwestii tego, co JEJ się podoba?
Czy po raz kolejny mamy przypadek faceta, który lepiej wie, co będzie pasowało kobiecie? ;-)

 

Ale to nie ma wpływu na ten wątek. I jakby pytanie takie padło albo dziewczyna by się przejmowała jej gustem, to by nie było tego wątku.

 


pewnie tak:) no i co ze nudne.Jak ma to bycn uzywane na codzien to niech bedzie to w miare mlode auto. Niestety z wiekiem wszystko jest coraz wieksza zagadka

 

Fajne to nie nudne. Więc nie spełnia założeń i kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, czy padło już pytanie o to, czy potencjalna nowa właścicielka owego daily cara wypowiedziała się już w kwestii tego, co JEJ się podoba?

Czy po raz kolejny mamy przypadek faceta, który lepiej wie, co będzie pasowało kobiecie? ;-)

 

Z propozycji jakie podał, to raczej mozna wnioskować że to ona sama wybierała, bo to duże "dlugie" auta, czyli takie jak kobiety lubią  :ok:

No i są beznadziejne ;] poza Lexusem i Subaru ;] wiec tym bardziej wnioskuję że sama wybierała ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.