Skocz do zawartości

Do oceniaczy ze zdjęć :-)


Lysy1980

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego w całym ogłoszeniu nie ma słowa "bezwypadkowy"?

Ten podpis wszystkim się znudził!

a tego nie wiem , dzisiaj będę miał potwierdzone , szyby mają numer i są z jednego rocznika , miernikiem dzisiaj mechanik ma przeleć więc się dowiem co z bezwypadkowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to silnik TCe - wyżyłowany, póki co jeszcze nie słychać, by sypały się, ale wielkiego przebiegu im nikt nie wróży.

mało fotek - niewiadomo więc czy to nie jakaś bieda wersja z korbami w tylnych drzwiach. na pewno nie ma NAVI, która generalnie jest w standardzie. radio najprostsze, wstecznego lusterka fotochroma nie ma. ma za to HF.

reszta z opisu to w standardzie ma każde SCIII.

 

generalnie Grand SCIII posiadają troche lepsze wyposażenie - np. radio z BT, szyberdach.

Edytowane przez mrarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to silnik TCe - wyżyłowany, póki co jeszcze nie słychać, by sypały się, ale wielkiego przebiegu im nikt nie wróży.

mało fotek - niewiadomo więc czy to nie jakaś bieda wersja z korbami w tylnych drzwiach. na pewno nie ma NAVI, która generalnie jest w standardzie. radio najprostsze, wstecznego lusterka fotochroma nie ma. ma za to HF.

reszta z opisu to w standardzie ma każde SCIII.

 

generalnie Grand SCIII posiadają troche lepsze wyposażenie - np. radio z BT, szyberdach.

Wyposażenie bdb myślisz że auto mając klimatronic 2 strefowy ma korby z tyłu ? ma wszystko prócz navi i szyberdachu. Nie wygląda na biede wersje bo to jest ta dynamique. Silnik trudno powiedzieć z tego co czytałem jeszcze ludzie nie płaczą. Na zdjeciu widać 4 x szyby elektryczne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja - na drzwiach kierownika ma panel na 4 szyby :oki:

wiem, że inne wersje mają np. srebrną listwę nad schowkiem pasażera oraz inny kolor środkowych nawiewów (pisze AIR SENSOR)

 

co do bdb wyposażenia tej wersji - GSCIII, które znam mają np. wsteczne lusterko fotochroma i lepsze radio, więc...

Edytowane przez mrarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja - na drzwiach kierownika ma panel na 4 szyby :oki:

wiem, że inne wersje mają np. srebrną listwę nad schowkiem pasażera oraz inny kolor środkowych nawiewów (pisze AIR SENSOR)

 

co do bdb wyposażenia tej wersji - GSCIII, które znam mają np. wsteczne lusterko fotochroma i lepsze radio, więc...

o tym nie wiedziałem ale raczej szukam w sumie co jest i niestety choć bym chciał to muszę zwracać uwagę na cenę :-( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to silnik TCe - wyżyłowany, póki co jeszcze nie słychać, by sypały się, ale wielkiego przebiegu im nikt nie wróży.

mało fotek - niewiadomo więc czy to nie jakaś bieda wersja z korbami w tylnych drzwiach. na pewno nie ma NAVI, która generalnie jest w standardzie. radio najprostsze, wstecznego lusterka fotochroma nie ma. ma za to HF.

reszta z opisu to w standardzie ma każde SCIII.

generalnie Grand SCIII posiadają troche lepsze wyposażenie - np. radio z BT, szyberdach.

Nie uważasz że to teraz ogólny trend? Małe turbo benzyny a ten jest raczej napewno lepszy niż 1.4 od VW.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i taki trend.

Ja jestem nienormalny i szukam samochodu, ktorym pojezdze kilka lat. Czyli zrobie ze 120-130 kkm.

 

I dlatego jezdzisz 1,5 dci, ktory od samego poczatku sprawial duzo wiecej problemow niz 1,4tce  ;l

W dodatku ani nie grzeszy trwaloscia ani osiagami ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie probuje bronic na sile 1,5 dCi ale tych silnikow natlukli setki tysiecy w porownaniu z 1,4 TCe i wsadzili do roznych marek. Sam znam dizle 80 KM co natlukly w robocie ze 300 kkm bez problemow.

1,4 musi jeszcze pokazac na co go stac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie probuje bronic na sile 1,5 dCi ale tych silnikow natlukli setki tysiecy w porownaniu z 1,4 TCe i wsadzili do roznych marek. Sam znam dizle 80 KM co natlukly w robocie ze 300 kkm bez problemow.

1,4 musi jeszcze pokazac na co go stac.

 

Nic juz nie pokaze, bo ten silnik nie jest juz od jakiegos czasu rozwijany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tablice zasłonięte bo podrabiane "wyklejanki". Nie ma w ogóle po co się tam fatygować. Plus taki że jak było w ASO serwisowane do końca to mozna w PL sprawdzic całą historię. Minus taki że takich samochodów oczywiście nie sprowadzają. Faktura Vat-marża, trzeba bardzo uważać na przekręt na VAT, może stąd taka cena. Ale raczej stąd że tłuczone. Odpuść sobie w ogóle takie ogłoszenia, chyba że masz to max 20km od domu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tablice zasłonięte bo podrabiane "wyklejanki". Nie ma w ogóle po co się tam fatygować. Plus taki że jak było w ASO serwisowane do końca to mozna w PL sprawdzic całą historię. Minus taki że takich samochodów oczywiście nie sprowadzają. Faktura Vat-marża, trzeba bardzo uważać na przekręt na VAT, może stąd taka cena. Ale raczej stąd że tłuczone. Odpuść sobie w ogóle takie ogłoszenia, chyba że masz to max 20km od domu. 

 

Ale masakra  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm: Skąd taka ocena? Bo tablice wyklejanki? To co - juz źle? Kazdy na takich sprzedaje. Bo vat-marża??? A znasz kogos kto nie sprzedaje na vat-marżę??? Jak ja siedzialem na komisie to tylko takie wystawialismy. Od razu przekręt??? Co za czlowiek  :facepalm:  :hehe:  :hehe:  :hehe:  :hehe:  :hehe:  :hehe:  :hehe:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Jay, wiemy że ty same igiełki sprzedajesz, a wg. twojej wizji przebieg nie ma znaczenia, a handlarze to by klientom nieba przychylili i jeszcze do interesu dopłacają. A wyklejanki sa legalne i przecież to wcale nie jest nic złego, że na wstepie się kupująceog CELOWO wprowadza w błąd, żeby tylko zarobić, a potem umywa ręce w razie kłopotów. I że warto robić interesy z człowiekiem, który na wstepie cię w wała robi na wyklejanki. I nie, nie każdy sprzedaje na wyklejanki, tylko każdy cwaniak i oszut. 

 

Wszyscy znamy twoje próby wybielania tego syfu, bo rynkiem tego nazwać nie można, aut używanych w Polsce. I wszyscy wiemy że masz w tym interes,  więc weź już idź stąd po prostu, bo to żenujące jest. Co za człowiek. Nie dyskutuję z tobą więcej, idź się udzielaj gdzie indziej i nie spamuj przyzwoitego wątku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Nie dyskutuję z tobą więcej, idź się udzielaj gdzie indziej i nie spamuj przyzwoitego wątku. 

 

Przyzwoity wątek to Ty spamujesz. Było pytanie o samochód , być może jest w stanie idealnym (nie wiem-nie oceniam) a Ty go skreslasz bo ktos ma tablice wyklejanki i fakture vat-marża, czyli to co wszyscy... ale co Cie obchodzi samochód i jego stan, ważne ze tablice złe, faktura zła, to na pewno oszust!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi byc scenik? Sasiad Astre kombi 2006 r 1,7L ON real pierwszy wlasciciel sprzedaje...

Ty tak na serio? Nowe auto chce nowsze niż mam więc rok różnicy to za mało. Nie lubię diesla i szukam dużego wygodnego auta gdyż z całą rodziną jeżdżę przez całą Polskę. Niestety Astra nie dorasta do pięt scenikowi...

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Klasyka sprzedaży ograniczonych umysłowo "ludzi sukcesu" marnych handlarzyn helmutowskim szrotem, celebrujących kilkunastoletnie składali z kilku rozbitków z kręconymi licznikami.

Jeśli nie stać cię na nowe auto, to odpuść sobie takie oferty świrowatych byznesmenów za dychę z pod blokowiska i poszukaj czegoś używanego z polskim pochodzeniem.

Edytowane przez Ananas
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.