Skocz do zawartości

Panowie ile można wołać i realnie sprzedać Scenica II 2.0 benzyna z gazem ?


Lysy1980

Rekomendowane odpowiedzi

Musi być kupiec. Ja swoją wiśniową że wszystkim, oprócz navi fabrycznej sprzedałem za tyle ile wystawiłem, czyli 12900PLN. 10 dni i 2 oglądających, kupił drugi bo miał takie wypady 2 w Niemczech za podobną cenę po opłatach, tylko przebiegi o 80-100kkm wyższe, bez lpg i kilku innych rzeczy ;)

Moja była Żelazko 5d z 2003r, salon pl, 3 właściciel.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykłe 2.0 benzyna w Automacie , foty na razie z te bo jeszcze nie miałem czasu zrobić do ogłoszenia. Z wyposażenia to większość  co Scenic miał czyli 6 poduszek , klimatronik , pełna elektryyka , podgrzewane fotele , el lusterka i podgrzewane , atermiczne szyby , bezwypadkowy , nie był nigdzie malowany , serwisowany i wszystko robione na bieżąco. 

 

 

jDZeuCr.jpg

 

0f0iVub.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego kupiłem za niecałe 12 kpln. To samo wyposażenie oprócz lpg i automatu. Lpg już jest i wyszło na bogato z 14,7 kpln  nie licząc zestawu startowego. Z tym, że w używce gaz specjalnie ceny nie podnosi, za to łatwiej klienta złapać. Automat pewnie część ludzi zniechęci. 16 kpln można wystawić, żeby ewentualnie było z czego trochę zejść. Wszytko zależy jak szybko chcesz sprzedać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcza nabita/odgrzybiona klima, wyprane fotele + dywaniki i wymienione wycieraczki + komplet zapasowych żarówek z apteczką

 

tiaaa i bak do pełna + płyn do spryskiwacza :P ...... paranoja ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Realnie bym powiedział koło 16kzł jeżeli rozrząd/olej/płyny nie są do wymiany a były niedawno wymienione i opony są maksymalnie 2-3 letnie, jeżeli nie to cena w dół do 14-14,5kzł.

mam jeszcze jeden komplet felg alu i nie wiem czy dorzucać , opony letnie to pewnie dwa sezony , zimowe raczej jeden, wycieraczki świeże olej ma przejechane 5tyś km dzisiaj będzie cały wyprany umyty i odgrzybiony :d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wersja Scenic 2.0 Luxe Privilege 100 / 136 sran techniczny bdb lakier odpryski gdzieniegdzie od kamieni przebieg 201tyś . Rocznik 2005

 

Wystaw 15-16, pojdzie za jakies 13-14 :hmm:

 

W zeszlym roku kupilem z AK praktycznie identyczna, tyle ze 2007 i nieco mniejszy przebieg za 16.5 chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze jeden komplet felg alu i nie wiem czy dorzucać , opony letnie to pewnie dwa sezony , zimowe raczej jeden, wycieraczki świeże olej ma przejechane 5tyś km dzisiaj będzie cały wyprany umyty i odgrzybiony :d 

 

To dobrze jak będzie mądry kupujący to weźmie wszystko.

Ja tak kupiłem LII drogo ale miała nowe opony zimowe na felgach stalowych, dwie nowe letnie bo jedna została przebita a nie udało się kupić identycznej, olej wymieniony itd...

Ja dopiero po roku czasu włożyłem kasę na rozrząd, olej, filtry, klimę... opony 2szt letnich kupiłem po zimie.

Mi zależało aby raz wydać kasę i nie musieć kombinować i tracić czas na mechaników, chodź wiem, że jak ktoś jest mechanikiem lub ma dobre układy to woli kupić dużo taniej i samemu zrobić bo zaoszczędzi na robocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wersja Scenic 2.0 Luxe Privilege 100 / 136 sran techniczny bdb lakier odpryski gdzieniegdzie od kamieni przebieg 201tyś . Rocznik 2005

 

Znajomy chce sprzedać za 130, bez uszkodzeń, po kompletnym serwisie (w tym wymiana rozrządu) z przebiegiem 135. Skrzynia manualna reszta jest w komplecie :-)

Właśnie się zastanawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy chce sprzedać za 130, bez uszkodzeń, po kompletnym serwisie (w tym wymiana rozrządu) z przebiegiem 135. Skrzynia manualna reszta jest w komplecie :-)

Właśnie się zastanawiam...

130 czego?

Beczek kiszonej kapusty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo tego konkretnego Scenica.

 

Jakie tam były skrzynie automatyczne ?

Dzieje się coś z nimi ?

 

W poprzedniku miały tendencję do szarpania...

DP0 4 biegowy automat , jak dla mnie działa bardzo ok. Nie szarpie chodzi płynnie biegi dość szybko zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A żarówki w postojowych już wymieniłeś ??  :skromny:

Taa... A teraz czeka mnie chyba wymiana uszczelki pod głowicą :(

W pt zona zadzwoniła, że jej auto dymi. Myślałem że pod maską ale jak przyjechałem okazało się, że jej z rury siwy/biały dym leci. Po jakimś czasie ustało, dzisiaj też nic sie nie działo, ale jest podejrzenie, że to uszczelka. Płynu ubyło (choć winne moga być weze od istalacji, jutro jade na przeglad LPG to powiem żeby poprawili). Z drugiej strony olej czysty, sam nie wiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami siadają rzeczywiście trójniki rozgałęziające obieg nagrzewnicy do reduktora LPG. Jeśli trójniki są plastikowe (a najczęściej takie właśnie wkładają) to należy je wymienić na metalowe. Miałem tak w Xsarze Picasso, płynu ubywało ale nie widać było wycieku. Dopiero uważne oględziny trójnika pokazały że przeciekał. Uszczelka pod głowicą w tym silniku to chyba bardzo mało prawdopodobna awaria...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami siadają rzeczywiście trójniki rozgałęziające obieg nagrzewnicy do reduktora LPG. Jeśli trójniki są plastikowe (a najczęściej takie właśnie wkładają) to należy je wymienić na metalowe. Miałem tak w Xsarze Picasso, płynu ubywało ale nie widać było wycieku. Dopiero uważne oględziny trójnika pokazały że przeciekał. Uszczelka pod głowicą w tym silniku to chyba bardzo mało prawdopodobna awaria...

Przy trójnikach jest na pewno wyciek bo to gołym okiem widać. Ale to nie problem. Gorzej z tym kłębem dymu z rury. Znajomy mechanik, do którego dzisiaj podjechałem, powiedział że na pierwszy rzut oka wszystko wygląda ok a te dymy pary to mogły być z wody w katalizatorze :hmm:

Póki co mam usunąć te wycieki przy trójnikach i obserwować resztę. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.