Skocz do zawartości

Skoda Kodiaq w pelni pict bez camo


OZI

Rekomendowane odpowiedzi


na tym polu Skoda naprawdę nieźle wypada.

 

nie wiem jak EU Octavia, ale RS ktorym jezdzilem - a to sie praktycznie tylko sprzedaje  68% chyba za ten rok - mial dosc 'mile' IMVHO wnetrze ... Plastic is fantastic typowy dla VAG, mily ... Wyklepanie - nic nie trzestrzalo - :hmm:  = ale pewne rozwiazania mi sie nie podobaly, moze za bardzo jestem przyzwyczajony do Made in Japan - tfu chcialem powiedziec Made in THailand.... ;]

 

octavia-rs-reason6-seats-large.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@jetbang

to wszedzie sie tak kolorami roznia? 8] czy tylko u ciebie?

W Polsce :

Kolory kasków budowlanych:

• kask biały – kierownik budowy, inżynier budowy, inspektor nadzoru,inni inżynierowie (np. środowiska);

• kask żółty – pracownik fizyczny;

• kask czerwony – gość, stażysta, praktykant;

• kask niebieski – pracujący na wysokościach, operator maszyny, elektryk, energetyk;

• kask zielony – pracownik BHP;

• kask pomarańczowy – geodeta;

• kask czarny – architekt, inspektor nadzoru autorskiego.

Tak teoretycznie powinno być

Choć na prawdę nie widziałem nikogo w czarnym kasku na budowie

Natomiast jasny podział fizyczny żółty a inżynier w białym jest zawsze. Nie ma znaczenia czy inż jest kierownikiem budowy czy inspektorem czy projektantem.

Edytowane przez jetbang
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce :

Kolory kasków budowlanych:

[..]

Tak teoretycznie powinno być

Choć na prawdę nie widziałem nikogo w czarnym kasku na budowie

Natomiast jasny podział fizyczny żółty a inżynier w białym jest zawsze. Nie ma znaczenia czy inż jest kierownikiem budowy czy inspektorem czy projektantem.

Tks Za to Bardzo interesujace...

U mnie Sie nikt w takie rzeczy Nie bawi - jest komunizm - mozesz miec kazdy kolor byle byl tylko bialy

Ja nosze taki

ea6681133b24d2abbf7bcc69ba8d992f.jpg

A takto lud maluje co chce...

14f73cc2af834d742d05f084f5887fb7.jpg

9478f8351ef34d6e78906b734fc3185b.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tks Za to Bardzo interesujace...

U mnie Sie nikt w takie rzeczy Nie bawi - jest komunizm - mozesz miec kazdy kolor byle byl tylko bialy

 

 

 

ja wpadając na budowe wiem ze w białym jest ktoś kto dowodzi ...

 

oczywiście nie mówimy tu o budowach domków czy montazu klimatyzatora na scianie ...

 

chodzi mi o duże budowy ...

 

 

taka segregacja "rasowa" ma swoje plusy i minusy

 

minus jest taki że jak masz biały i ktoś ma problem to od razu leci do Ciebie i zawraca głowe ... :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wykończenie wnętrza, to akurat na tym polu Skoda naprawdę nieźle wypada.

Wsiadałem niedawno do wielu aut w salonach różnych marek i moim zdaniem jest wiele aut za podobne pieniądze, które wypadają dużo gorzej.

Duzo gorzej? Nie sadzę. Ostatnio miałem okazje porównać Octavie RS i Astrę elite zdaje sie. Po prostu przepaść, Skoda powinna sie wstydzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzo gorzej? Nie sadzę. Ostatnio miałem okazje porównać Octavie RS i Astrę elite zdaje sie. Po prostu przepaść, Skoda powinna sie wstydzić

 

Porównywałem auta w cenie do 75kPLN i o tym piszę. Nie patrzyłem na RS czy Elite, bo mnie to nie interesowało.

Takie marki jak Suzuki czy Nissan dają za te pieniądze gorsze wykończenie wnętrza niż Skoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównywałem auta w cenie do 75kPLN i o tym piszę. Nie patrzyłem na RS czy Elite, bo mnie to nie interesowało.

Takie marki jak Suzuki czy Nissan dają za te pieniądze gorsze wykończenie wnętrza niż Skoda.

I tu się zgodzę. Ostatnio dostałem na zastępcze nówkę qashqaia czy jak to się pisze. Auto miało 150 km przejechane i był to jego pierwszy wynajem. Oddałem go z przebiegiem 1600 kkm i już miał plastiki w środku porysowane. Octavia II z przebiegiem 320 kkm lepiej wygląda pod względem materiałów niż nowy nissan...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest, ze w Skodzie najwyższa wersja nie rozni sie materiałami od wersji najtanszej. Pisalem o RS, ale on sir niczym nie rozni od innych wersji. Też ma butelki pet na drzwiach i to takie ktorych Tata by się nie powstydziła. Dla mnie dramat w aucie za 140 tys, które ogladalem

Spuszczone z krzyża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzo gorzej? Nie sadzę. Ostatnio miałem okazje porównać Octavie RS i Astrę elite zdaje sie. Po prostu przepaść, Skoda powinna sie wstydzić

 

I widzisz. Gust jest jak dOOpa.

Dla mnie Astra to festiwal kiczu i tandety.

 

Dlatego się w tym temacie nie zgadzamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam na mysli gustu, a konkretnie jakosci w wykonczeniu. Cos co jest mierzalne.

Spuszczone z krzyża

 

To chyba oglądałeś jakąś wersje biedę Octavii albo wypas w Oplu.

Jeśli nie, to co jest tą przepaścią w Oplu w stosunku do Octavii?

Edytowane przez mrBEAN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wsiądź do Astry i porównaj, ile masz miejsca. :swinka:

Realne ceny są nie na stronie Skody, ale np. na otomoto - 1.2 z wyposażeniem Ambition zaczyna się poniżej 70kPLN.

Ja nie dyskutuje z otomoto i z ak bo tu kazdy dostaje 40% rabatu. Bylem w salonie i jak dadza 3k to bedzie sukces a nie 10k. Samochody tylko do produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie dyskutuje z otomoto i z ak bo tu kazdy dostaje 40% rabatu. Bylem w salonie i jak dadza 3k to bedzie sukces a nie 10k. Samochody tylko do produkcji.

 

Na otomoto są oferty od delaerów, więc w czym problem?

Z rabatem w Skodzie nie jest łatwo, ale warto poszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na otomoto są oferty od delaerów, więc w czym problem?

Z rabatem w Skodzie nie jest łatwo, ale warto poszukać.

Taaa a zdjecia wklejone z najbogatszej wersji albo tylko leasing. Tak samo kiepsko jakościowy pulsar jest o 10k tańszy. A w srodku wiekszy od octavii. Wracając do tematu ja widze ze ona strasznie droga i dostępna na zamowienie. Co niezmienia faktu ze konkurencja o podobnej mocy tez jest droga.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa a zdjecia wklejone z najbogatszej wersji albo tylko leasing. Tak samo kiepsko jakościowy pulsar jest o 10k tańszy. A w srodku wiekszy od octavii. Wracając do tematu ja widze ze ona strasznie droga i dostępna na zamowienie. Co niezmienia faktu ze konkurencja o podobnej mocy tez jest droga.

 

Siedziałem kiedyś tego samego dnia w Pulsarze i w Octavii i Pulsar nie jest większy w środku.

Weź ty przejdź się do salonu, bo na razie to tylko teoretyzujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedziałem kiedyś tego samego dnia w Pulsarze i w Octavii i Pulsar nie jest większy w środku.

Weź ty przejdź się do salonu, bo na razie to tylko teoretyzujesz.

Pulsar z zewnątrz nie wygląda na wyrośnięty kompakt - porównałbym go do Auris ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pulsar z zewnątrz nie wygląda na wyrośnięty kompakt - porównałbym go do Auris ...

 

Rozstaw osi 2700mm, a więc bardzo dużo jak na kompakt.

Ale długość 4387mm, a więc bardzo przeciętnie.

Trochę dziwna filozofia Nissana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedziałem kiedyś tego samego dnia w Pulsarze i w Octavii i Pulsar nie jest większy w środku.

Weź ty przejdź się do salonu, bo na razie to tylko teoretyzujesz.

Wymiary mowia co innego. Pulsar jest najwiekszym kompaktem jesli chodzi o przestrzen dla pasazerow. Octavia ma wiekszy bagaznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie tego nie widac na ulicach...

Dziwna polityka firmy. Mozesz miec 115KM a 130KM nie daja chociaz jest w bliznaczym megane. Jest jeszcze diesel i 1.6T ale to znow cena zabija. Za 67k mozna miec przyzwoita wersje lacznie z 17 calowymi kolami. I co najwazniejsze stoja na placu i czekaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna polityka firmy. Mozesz miec 115KM a 130KM nie daja chociaz jest w bliznaczym megane. Jest jeszcze diesel i 1.6T ale to znow cena zabija. Za 67k mozna miec przyzwoita wersje lacznie z 17 calowymi kolami. I co najwazniejsze stoja na placu i czekaja.

 

Chyba nawet z 2015 roku mozna kupic, co raczej dobrze o nich nie swiadczy ;)

Ludzie wola pewnie dolozyc i kupic Kaszkaja, kompakty to jednak w wiekszosc sprzedaz nakrecaja floty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie dyskutuje z otomoto i z ak bo tu kazdy dostaje 40% rabatu. Bylem w salonie i jak dadza 3k to bedzie sukces a nie 10k. Samochody tylko do produkcji.

ja dostałem 12 lub 13% na auto do produkcji, kupowana 1szt prywatnie. Fakt, że w 2014 ale przecież teraz chyba nie ma aż takiej sprzedaży żeby kompletnie opuścili. Coś się mocno pozmieniało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia oryginalne. Sam tak kupiłem superba 3 lata temu - właśnie z otomoto z 18-tys. rabatem.

Takie są fakty, przećwiczone w praktyce, więc co chcesz udowodnić?

Nie wiem superb to nie moj target nie potrzebuje duzego i brzydkiego auta wiec nie wypowiem sie w temacie tego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem superb to nie moj target nie potrzebuje duzego i brzydkiego auta wiec nie wypowiem sie w temacie tego modelu.

Ale ja nie piszę o superbie, tylko o tym, że na otomoto można kupić nowy samochód z gwarancją z kilkunastoprocentowym rabatem.

Ty twierdzisz że się nie da, jak w rzeczywistości się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie piszę o superbie, tylko o tym, że na otomoto można kupić nowy samochód z gwarancją z kilkunastoprocentowym rabatem.

Ty twierdzisz że się nie da, jak w rzeczywistości się da.

wujek tak od lat pisze, nigdy nic z rabatem nie kupił, bo nikt do drzwi mu nie zapukał

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie piszę o superbie, tylko o tym, że na otomoto można kupić nowy samochód z gwarancją z kilkunastoprocentowym rabatem.

Ty twierdzisz że się nie da, jak w rzeczywistości się da.

http://otomoto.pl/oferta/skoda-octavia-ID6yto0W.html#400b0165e3 6k taniej pytanie i to calkiem powazne bo jak dzwonie na numer to nikt nie odbiera. Auto z placu? Robie przelew i w poniedzialek wyjezdzam czy z cyklu kup Pan a odbierzesz w listopadzie. Rzeczywiscie jest taniej o 6k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/oferta/skoda-octavia-ID6yto0W.html#400b0165e3 6k taniej pytanie i to calkiem powazne bo jak dzwonie na numer to nikt nie odbiera. Auto z placu? Robie przelew i w poniedzialek wyjezdzam czy z cyklu kup Pan a odbierzesz w listopadzie. Rzeczywiscie jest taniej o 6k

Odróżniasz sens zdania:

- możliwe jest kupienie z kilkunastoprocentowym rabatem

od

- każde ogłoszenie to kilkunastoprocentowy rabat

?

Bo na razie udowodniłeś tylko, że to drugie zdanie jest fałszywe. Problem w tym, że ja piszę o pierwszym.

Edytowane przez Polarny
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/oferta/skoda-octavia-ID6yto0W.html#400b0165e3 6k taniej pytanie i to calkiem powazne bo jak dzwonie na numer to nikt nie odbiera. Auto z placu? Robie przelew i w poniedzialek wyjezdzam czy z cyklu kup Pan a odbierzesz w listopadzie. Rzeczywiscie jest taniej o 6k

Ciężki klient. Pisz na pr8v to postaram Ci się pomóc z rabatem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/oferta/skoda-octavia-ID6yto0W.html#400b0165e3 6k taniej pytanie i to calkiem powazne bo jak dzwonie na numer to nikt nie odbiera. Auto z placu? Robie przelew i w poniedzialek wyjezdzam czy z cyklu kup Pan a odbierzesz w listopadzie. Rzeczywiscie jest taniej o 6k

 

Wujek skończ już te brednie.

Na Octavie 10% dostałem kupując 1 szt. Lepszym słowem może będzie wynegocjowałem, bo aktualnie to i po mordzie ciężko dostać.

Auto oczywiście do produkcji, bo tylko taka opcja mnie interesowała.

 

To, że nie wiem jak, nie potrafisz, nie chce Ci się albo inny masz z tym problem to już Twój problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odróżniasz sens zdania:

- możliwe jest kupienie z kilkunastoprocentowym rabatem

od

- każde ogłoszenie to kilkunastoprocentowy rabat

?

Bo na razie udowodniłeś tylko, że to drugie zdanie jest fałszywe. Problem w tym, że ja piszę o pierwszym.

 

W tej chwili jest już słabo z kilkunastoprocentowym rabatem na Octavię, już w czerwcu mówili, że prawie wszystko się sprzedało, ale jeszcze kilka ofert było.

Teraz bieda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzo gorzej? Nie sadzę. Ostatnio miałem okazje porównać Octavie RS i Astrę elite zdaje sie. Po prostu przepaść, Skoda powinna sie wstydzić

Dzis bylem w Oplu. 

Ogladamy ten sam model? Przeciez w oplu te listwy srodkowe, swiecace to taki plastik ze szkoda gadac.

Widziales z czego zrobiona jest dolna polowa deski rozdzielczej?

Widziales ten przycisk od automatycznego recznego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis bylem w Oplu.

Ogladamy ten sam model? Przeciez w oplu te listwy srodkowe, swiecace to taki plastik ze szkoda gadac.

Widziales z czego zrobiona jest dolna polowa deski rozdzielczej?

Widziales ten przycisk od automatycznego recznego?

Nie skupialem sie na detalach typu jakis przycisk. Wszystko sprawialo dobre wrazenie jak na klase kompakt. Skoda wypadła gorzej.

Spuszczone z krzyża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.