Skocz do zawartości

Brudna szyba


Slawcio

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Slawcio napisał:

dzięki :ok:

motyla noga auto ma niecały rok i już jakaś polerka szyby :facepalm:

Jaka polerka, to się do polerowania nie nadaje ;) Po prostu mleczko czyszczące trochę lepiej od płynu. Miałem kiedyś i strasznie to pyli.

Już lepszy będzie Auto Glym Car Glass Polish, bo jak się nie przesadzi z ilością, to pyłu mało, a efekty dobre. Chociaż z takimi mocnymi zaciekami też sobie nie radzi - ot tak bez problemu.

Do polerowania to trzeba tlenek ceru, pad filcowy, polerkę mechaniczną i dużo czasu i cierpliwości.

 

Myślę, że z łatwo dostępnych środków ocet może się sprawdzić.

Trudne zacieki niektórzy traktują papierem wodnym P2500...

 

PS: Jakiego płynu do spryskiwaczy używasz?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Slawcio napisał:

dzięki :ok:

motyla noga auto ma niecały rok i już jakaś polerka szyby :facepalm:

Jeśli nie chcesz tego ponownie, to zmień płyn do spryskiwaczy. Niektóre zimowe płyny do spryskiwaczy powodują taki efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś ludzie skarżyli się na płyn z NANO, który zostawiał takie ślady na szybach i lakierze. Producent tego nawet fundował jakieś polerowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, rallyrychu napisał:

Jaka polerka, to się do polerowania nie nadaje ;) Po prostu mleczko czyszczące trochę lepiej od płynu. Miałem kiedyś i strasznie to pyli.

Już lepszy będzie Auto Glym Car Glass Polish, bo jak się nie przesadzi z ilością, to pyłu mało, a efekty dobre. Chociaż z takimi mocnymi zaciekami też sobie nie radzi - ot tak bez problemu.

Do polerowania to trzeba tlenek ceru, pad filcowy, polerkę mechaniczną i dużo czasu i cierpliwości.

 

Myślę, że z łatwo dostępnych środków ocet może się sprawdzić.

Trudne zacieki niektórzy traktują papierem wodnym P2500...

 

PS: Jakiego płynu do spryskiwaczy używasz?

 

 

 

dzięki `:piwko:````

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, krowka napisał:

Jaki płyn do sprysków był lany?

Płyn SONAX Xtreme i z 2 razy AUTOLAND psik Psik :hmm:

Nie wiem czy te zacieki nie zostały mi z myjni bezdotykowej i tego ich środka do mycia :( bo dziś po umyciu auta wyszły mi znowu zacieki na szybie i takie białe kropki na "ramionach" wycieraczek:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio po biedronkowym zimowym miałem masakrę. Plastiki na podszybiu i na belkach dachowych zaczęły się w miejscach kontaktu mienić kolorami tęczy, do tego szyba kiepsko umyta :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, PanMaciej napisał:

O, w zeszłym tygodniu kupiłem właśnie Sonax Xtreme (bardzo ładny zapach) i nic mi nie usyfił.

Dwa tygodnie to tyl co nic. Poczekaj ze dwa miesiace.... ale to bardziej jesienią niż teraz, bo pogoda takz, żę teraz rzadko się spryskiwacz używa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.