Skocz do zawartości

Tani furgon


Marcinas

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję blaszaka, który spełni moje niewielkie wymagania. nowy lub prawie nowy. Ma mieć mała pakę i 2 miejsca, mało palic. W grę wchodzi tylko leasing. Na razie dostałem ofertę z Fiata. nie wiem czy się cieszyć, że mają auto od ręki czy płakać, bo cena za mała konserwę bez radia to 55 kpln. 

Chodzi o fiorino z 1.3 w dieslu 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Marcinas napisał(a):

Poszukuję blaszaka, który spełni moje niewielkie wymagania. nowy lub prawie nowy. Ma mieć mała pakę i 2 miejsca, mało palic. W grę wchodzi tylko leasing. Na razie dostałem ofertę z Fiata. nie wiem czy się cieszyć, że mają auto od ręki czy płakać, bo cena za mała konserwę bez radia to 55 kpln. 

Chodzi o fiorino z 1.3 w dieslu 🙃

 

NIc tanszego raczej nie znajdziesz.

Dokkera juz chyba nie ma w ofercie, a jakis transit courier to kwoty rzedu 100kPLN+.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiorino działa, jest sprawdzone i raczej bezproblemowe. U mnie jeździ Peugeot Bipper (czyli bliźniak Fiorino) już ponad 10 lat.

Jedyny problem to taki że to już lekko nie dzisiejsze auto, premierę miało w 2008 roku, a to szmat czasu. W porównaniu do Forda Couriera i innych bardziej współczesnych konstrukcji to przepaść jest.

Niemniej twoje wymagania spełni i nic tańszego nie ma na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Marcinas napisał(a):

Dokkery mam 2 i nie chce więcej. 

Myślałem że chociaż jakiś lepszy leasing znajdę. 10 % wpłaty i niestety wykup też 10 %

 

Myslalem, ze leasing ocenia sie po tym ile finalnie kosztuje, a nie ile % wplaty i wykupu ;] Jaki masz laczny koszt tego leasingu?

Finansownie zawsze mozesz wziac zewnetrzne i dostosowac parametry pod siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maciej__ napisał(a):

 

Myslalem, ze leasing ocenia sie po tym ile finalnie kosztuje, a nie ile % wplaty i wykupu ;] Jaki masz laczny koszt tego leasingu?

Finansownie zawsze mozesz wziac zewnetrzne i dostosowac parametry pod siebie.

Zależy mi żeby jak najtaniej pozyskać auto i niekoniecznie je zostawic. Leasing jest na 116.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.11.2022 o 20:18, Marcinas napisał(a):

Poszukuję blaszaka, który spełni moje niewielkie wymagania. nowy lub prawie nowy. Ma mieć mała pakę i 2 miejsca, mało palic. W grę wchodzi tylko leasing. Na razie dostałem ofertę z Fiata. nie wiem czy się cieszyć, że mają auto od ręki czy płakać, bo cena za mała konserwę bez radia to 55 kpln. 

Chodzi o fiorino z 1.3 w dieslu 🙃

I to właśnie chciałem Ci zaproponować 👍

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, technix napisał(a):

I to właśnie chciałem Ci zaproponować 👍

Kiedyś to były czasy. Teraz to muszę jakoś przekupić dealera żeby poczekał parę dni jak wykroje gdzieś radio bo sami nie mają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.11.2022 o 20:18, Marcinas napisał(a):

Poszukuję blaszaka, który spełni moje niewielkie wymagania. nowy lub prawie nowy. Ma mieć mała pakę i 2 miejsca, mało palic. W grę wchodzi tylko leasing. Na razie dostałem ofertę z Fiata. nie wiem czy się cieszyć, że mają auto od ręki czy płakać, bo cena za mała konserwę bez radia to 55 kpln. 

Chodzi o fiorino z 1.3 w dieslu 🙃

 

To jest wersja z klimatyzacją? Ile wynosi rata leasingowa jeśli to nie tajemnica? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.11.2022 o 20:18, Marcinas napisał(a):

Poszukuję blaszaka, który spełni moje niewielkie wymagania. nowy lub prawie nowy. Ma mieć mała pakę i 2 miejsca, mało palic. W grę wchodzi tylko leasing. Na razie dostałem ofertę z Fiata. nie wiem czy się cieszyć, że mają auto od ręki czy płakać, bo cena za mała konserwę bez radia to 55 kpln. 

Chodzi o fiorino z 1.3 w dieslu 🙃

 

Mam nadzieję, że choć 1.3 95KM a nie 1.3 80KM ?

Dzwoniłeś do innego dealera? Może mają jakiegoś innego, dopłata do zwykłego radia to ok. 1000, a dotykowego z ekranem 7" to 2 tysiące z kawałkiem.

Edytowane przez Majkiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Majkiel napisał(a):

 

Mam nadzieję, że choć 1.3 95KM a nie 1.3 80KM ?

Dzwoniłeś do innego dealera? Może mają jakiegoś innego, dopłata do zwykłego radia to ok. 1000, a dotykowego z ekranem 7" to 2 tysiące z kawałkiem.

A dlaczego nie 1,3 80KM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Marcinas napisał(a):

Kiedyś to były czasy. Teraz to muszę jakoś przekupić dealera żeby poczekał parę dni jak wykroje gdzieś radio bo sami nie mają. 

Też rok temu kupowałem Fiorino. Taczka wystarczająco dobra na krótkie trasy. Wypasów żadnych. Radia nie było więc kupiłem takie jak w linku:

https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/car-audio/radia-samochodowe/radio-samochodowe-pioneer-sph-10bt?gclid=CjwKCAiA9qKbBhAzEiwAS4yeDa2a8EeCiJMpnOnUCj--J4oiEg1WzgfEr-TJ7HLWl6F1nMG1WmEowRoCFgwQAvD_BwE

 

Wygodne, bo ma zintegrowany uchwyt na telefon i nie trzeba nic do szyby przylepiać, żeby wygodnie z nawigacji korzystać, BT działa dobrze, mikrofon do rozmów ma zewnętrzny więc dobrze zbiera, rozmówcy po drugiej stronie słyszą dobrze i wyraźnie. Jest jeszcze do tego jakaś bajerancka apka, która integruje to radio z telefonem, ale korzystałem tylko raz, żeby ustawić w radiu kolor podświetlenia na pomarańczowy, żeby stroiło z kolorem na zegarach. 

Edytowane przez zejk
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może niekoniecznie na temat, ale ostatnio mój kolega mieszkający w Irlandii zwrócił uwagę na pewien problem z takimi małymi furgonami.

Otóż u niego Peugeot Partner i Citroen Berlingo są w cennikach juz tylko jako....elektryki ;]

 

A gość ma swojego obecnego Partnera przerobionego z tyłu na mini kampera i oczywiście elektryk w roli kampera to jakas pomyłka, bo zasięg ma denny.

Sprawdziłem w PL i chyba Partner jeszcze mozna kupić jako diesla, ale Berlingo juz nie.

 

Może należy się śpieszyć i brac co jest, bo zaraz zniknie i podczas rozwożenia ładunków będzie przerwa na doładowanie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kravitz napisał(a):

Może niekoniecznie na temat, ale ostatnio mój kolega mieszkający w Irlandii zwrócił uwagę na pewien problem z takimi małymi furgonami.

Otóż u niego Peugeot Partner i Citroen Berlingo są w cennikach juz tylko jako....elektryki ;]

 

Z tego co wiem, to wersje osobowe sa obecnie juz tylko EV.

Blaszanki chyba normalnie jeszcze sprzedaja jako diesla czy noPB.

https://business.citroen.pl/content/dam/citroen/poland/cenniki/10_22/Cennik_Berlingo_Van_04_10_2022.pdf

Tylko, ze to budzet x2 wzgledem Fiorino.

Edytowane przez Maciej__
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maciej__ napisał(a):

 

Z tego co wiem, to wersje osobowe sa obecnie juz tylko EV.

Blaszanki chyba normalnie jeszcze sprzedaja jako diesla czy noPB.

https://business.citroen.pl/content/dam/citroen/poland/cenniki/10_22/Cennik_Berlingo_Van_04_10_2022.pdf

Tylko, ze to budzet x2 wzgledem Fiorino.

już nie razy 2. dzisiaj byłem w salonie i nowe fiorino stoi za ponad 70 klocków netto.  dołożyli ekranik i radyjko :) 

także, jak mnie nie wykołują to biorę moją okazję bez radia.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.11.2022 o 18:22, Marcinas napisał(a):

już nie razy 2. dzisiaj byłem w salonie i nowe fiorino stoi za ponad 70 klocków netto.  dołożyli ekranik i radyjko :) 

także, jak mnie nie wykołują to biorę moją okazję bez radia.

A jeszcze parę lat temu za 85 kupiliśmy Vito długie, w nienajgorszym standardzie :totalszok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.