Skocz do zawartości

Sprzedałem !


Marcin79

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, PawelWaw napisał(a):

X7 ?

Tesla Y ?

Nowe Sorento?

EV9 ?

X7 odpada , w 2021 można było kupić za 300+ , dzisiaj 500-  :(

tesla y, nie już raczej 3 .

NS fajne , auto do miasta w trasy się nie nadaje .

Ev9 , wynalazek , ciężkie elektryczne suvy .. komedia , BTW ciekawe jak to się ma do ekologii :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Marcin79 napisał(a):

Sorenciaka i co dalej :(

niby kasy się wzięło ale byle co teraz kosztuje 200+ 

Ja szukam czego do 200 I łatwo nie jest. Nowy Qashqai mi się nawet podoba, ale jak czytam i oglądam testy o tym epower to coraz większe wątpliwości mam no i ma fatalny podlokietnik, Formentor już traci myszka i w zasadzie w niczym lepszy od Ateci nie jest i chyba mniejszy i w zasadzie na tym pomysły mi się kończą...

A da się jakieś bardziej premium w tym budżecie, jak magiczne rabaty wjadą?

Tylko żeby nie było gorzej wyposażone jak moja 6 letnia Ateca, co wcale nie jest takie oczywiste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, zinger napisał(a):

Ja szukam czego do 200 I łatwo nie jest. Nowy Qashqai mi się nawet podoba, ale jak czytam i oglądam testy o tym epower to coraz większe wątpliwości mam no i ma fatalny podlokietnik, Formentor już traci myszka i w zasadzie w niczym lepszy od Ateci nie jest i chyba mniejszy i w zasadzie na tym pomysły mi się kończą...

A da się jakieś bardziej premium w tym budżecie, jak magiczne rabaty wjadą?

Tylko żeby nie było gorzej wyposażone jak moja 6 letnia Ateca, co wcale nie jest takie oczywiste.

 

a Sportage/Tucson patrzyłeś? To trochę większe auta od QQ i Formentora, całkiem fajne nawet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, zinger napisał(a):

Ja szukam czego do 200 I łatwo nie jest. Nowy Qashqai mi się nawet podoba, ale jak czytam i oglądam testy o tym epower to coraz większe wątpliwości mam no i ma fatalny podlokietnik, Formentor już traci myszka i w zasadzie w niczym lepszy od Ateci nie jest i chyba mniejszy i w zasadzie na tym pomysły mi się kończą...

A da się jakieś bardziej premium w tym budżecie, jak magiczne rabaty wjadą?

Tylko żeby nie było gorzej wyposażone jak moja 6 letnia Ateca, co wcale nie jest takie oczywiste.

 

Przekonaj po prostu żonę i nie będzie problemu z wyborem :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, zinger napisał(a):

Ja szukam czego do 200 I łatwo nie jest. Nowy Qashqai mi się nawet podoba, ale jak czytam i oglądam testy o tym epower to coraz większe wątpliwości mam no i ma fatalny podlokietnik, Formentor już traci myszka i w zasadzie w niczym lepszy od Ateci nie jest i chyba mniejszy i w zasadzie na tym pomysły mi się kończą...

A da się jakieś bardziej premium w tym budżecie, jak magiczne rabaty wjadą?

Tylko żeby nie było gorzej wyposażone jak moja 6 letnia Ateca, co wcale nie jest takie oczywiste.

Ten epower to jakaś żenada... przynajmniej jeżeli chodzi o xtrila . Duży rodzinny SUV a w trasie pali 12 litrów:). Tak jak wcześniej napisałem kupować " suva " który nadaje się tylko do miasta to jakaś głupota. 

 

Formentor , pierwszy rzut oka fajny ale czym dłużej patrzę to właśnie kiepsko się starzeje .

 

Ty chyba nie masz parcia na suvy .

Mam ofertę na nowe bmw 3 , mpakiet 318i za 195 000 pln . Mało pali , 8,5 do setki . Daje rade .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Marcin79 napisał(a):

One z silnikami 1.6.t mają problemy z gpf .

 

Wszystko dziś ma jakieś problemy bo jest internet i ktokolwiek ma problem to o nim pisze, a inni czytają. W ten sposób nic by się nie kupiło. Ja też czytałem że e-power dużo pali, a na ostatnim baku przejechałem już 800 km i pokazuje średnie 5.2l/100km.  Szwagier ze 2 tyg. temu odebrał Tucsona 1.6 150KM manual. Na razie problemu żadnego nie miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, maro_t napisał(a):

 

Wszystko dziś ma jakieś problemy bo jest internet i ktokolwiek ma problem to o nim pisze, a inni czytają. W ten sposób nic by się nie kupiło. Ja też czytałem że e-power dużo pali, a na ostatnim baku przejechałem już 800 km i pokazuje średnie 5.2l/100km.  Szwagier ze 2 tyg. temu odebrał Tucsona 1.6 150KM manual. Na razie problemu żadnego nie miał.

Bo QQ to mały suvik. Xtriala reklamują niby jakie rodzinny SUV do wyjazd .... na narty w Alpy.  Tylko cisza o tym że miast spalić 3 baki paliwa to spale 6 :)... no i będę się częściej od Ev na stacji zatrzymywał bo bak ma chyba 40 litrów:)

 

Co do kia  to sledze forum tej marki i tam faktycznie jest problem.  Analogiczny jest w stinger i kia otwarcie mówi,  że to nie są auta do miasta :)

 

 

 

Edytowane przez Marcin79
  • zszokowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marcin79 napisał(a):

Sorenciaka i co dalej :(

niby kasy się wzięło ale byle co teraz kosztuje 200+ 

 

Dacia jest w atrakcyjnej cenie ;]

Jeszcze chwile temu Audi się dobrze wyprzedawało, ale nawet już do mnie z salonu nie oddzwonili w kwestii Q3. Zniknęło wszystko oprócz TT.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, maro_t napisał(a):

 

a Sportage/Tucson patrzyłeś? To trochę większe auta od QQ i Formentora, całkiem fajne nawet.

Jeszcze nie, pewnie bedzie trzeba zobaczyc. Wiekszego nie potrzebuje, QQ urosl wyraznie w porownaniu z poprzednikiem, jest wielkosci Ateci i to mi styka. Nie skreslam go, chetnie sie z Toba spotkam jakos po swietach, tylko najpierw chce sie nim przejechac.

Edytowane przez zinger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Marcin79 napisał(a):

Bo QQ to mały suvik. Xtriala reklamują niby jakie rodzinny SUV do wyjazd .... na narty w Alpy.  Tylko cisza o tym że miast spalić 3 baki paliwa to spale 6 :)... no i będę się częściej od Ev na stacji zatrzymywał bo bak ma chyba 40 litrów:)

 

 

 

nie wiem kto o zdrowych zmysłach kupuje dużego SUVa z napędem 4x4 i hybrydą do latania po autostradach. Przecież to jest najgorsza kombinacja. Do takich jazd dużo lepsze będzie zwykłe kombi. Owszem, XTrail czy inny duży SUV pojedzie w dłuższą trasę autostradą, nawet będzie w nim całkiem wygodnie, ale nie do tego został zaprojektowany.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Marcin79 napisał(a):

Ten epower to jakaś żenada... przynajmniej jeżeli chodzi o xtrila . Duży rodzinny SUV a w trasie pali 12 litrów:). Tak jak wcześniej napisałem kupować " suva " który nadaje się tylko do miasta to jakaś głupota. 

 

Formentor , pierwszy rzut oka fajny ale czym dłużej patrzę to właśnie kiepsko się starzeje .

 

Ty chyba nie masz parcia na suvy .

Mam ofertę na nowe bmw 3 , mpakiet 318i za 195 000 pln . Mało pali , 8,5 do setki . Daje rade .

 

Parcia nie mam, ale jednak wygodniejsze na codzien, zona tez mowi, ze woli jak jest wyzej...

A podeslesz co tam dostales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, zinger napisał(a):

Jeszcze nie, pewnie bedzie trzeba zobaczyc. Wiekszego nie potrzebuje, QQ urusl wyraznie w porownaniu z poprzednikiem, jest wielkosci Ateci i to mi styka. Nie skreslam go, chetnie sie z Toba spotkam jakos po swietach, tylko najpierw chce sie nim przejechac.

 

nie ma sprawy, ja też chętnie się z Tobą spotkam

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, zinger napisał(a):

Parcia nie mam, ale jednak wygodniejsze na codzien, zona tez mowi, ze woli jak jest wyzej...

A podeslesz co tam dostales?

Prosta kalkulacja , bmw 318i plus mapkiet plus lepsze głośniki,  biała . Minus 10% rabatu od mojego dilera .  Będę jechał do wawy to go pocisnę może da więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, maro_t napisał(a):

 

nie wiem kto o zdrowych zmysłach kupuje dużego SUVa z napędem 4x4 i hybrydą do latania po autostradach. Przecież to jest najgorsza kombinacja. Do takich jazd dużo lepsze będzie zwykłe kombi. Owszem, XTrail czy inny duży SUV pojedzie w dłuższą trasę autostradą, nawet będzie w nim całkiem wygodnie, ale nie do tego został zaprojektowany.

Ja mialem dwa suvy do latania po autostradach i ciągnięcia 2 tonowej przyczepy ... ale to te fee ropniaki .

 

BTW takie straszne suvy a pala przy spokojnej jeździe 7 litrów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Marcin79 napisał(a):

Sorenciaka i co dalej :(

niby kasy się wzięło ale byle co teraz kosztuje 200+ 

 

To ile masz tego budżetu? Jakby co to polecam Ssangyonga.

;l

 

 

https://www.otomoto.pl/oferta/ssangyong-rexton-sapphire-2-2-diesel-4x4-gwarancja-5-lat-automat-skora-hak-3-5-tony-ID6FkKMq.html

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Marcin79 napisał(a):

Ja mialem dwa suvy do latania po autostradach i ciągnięcia 2 tonowej przyczepy ... ale to te fee ropniaki .

 

BTW takie straszne suvy a pala przy spokojnej jeździe 7 litrów 

 

czyli w sumie to ma być taki trochę żal-wątek że diesli już coraz mniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Furvus_Eques napisał(a):

 

To ile masz tego budżetu? Jakby co to polecam Ssangyonga.

;l

 

 

https://www.otomoto.pl/oferta/ssangyong-rexton-sapphire-2-2-diesel-4x4-gwarancja-5-lat-automat-skora-hak-3-5-tony-ID6FkKMq.html

 

 

 

 

 

280 tys za śjiconga . Świat się kończy. 

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Marcin79 napisał(a):

Tak .

Nie mogę przetrawić ze nowe Sorento to 1.6 miejska  popierdółka .

 

ja też nie mogę przetrawić wielu rzeczy, które się obecnie dzieją w motoryzacji, chociaż za dieslami to akurat nie tęsknię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zinger napisał(a):

Ja szukam czego do 200 I łatwo nie jest. Nowy Qashqai mi się nawet podoba, ale jak czytam i oglądam testy o tym epower to coraz większe wątpliwości mam no i ma fatalny podlokietnik, Formentor już traci myszka i w zasadzie w niczym lepszy od Ateci nie jest i chyba mniejszy i w zasadzie na tym pomysły mi się kończą...

A da się jakieś bardziej premium w tym budżecie, jak magiczne rabaty wjadą?

Tylko żeby nie było gorzej wyposażone jak moja 6 letnia Ateca, co wcale nie jest takie oczywiste.

Pewnie jak nie masz wymagań to Q5 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Rado_ napisał(a):

Sorki 200😉

A to musze sie chyba przejechac do Volvo i obczaic co i jak. A jak tam z rabatami na ten model, ile moge realnie odjac od konfiguratora to sobie wstepnie policze o czym rozmawiamy :)

Edytowane przez zinger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, zinger napisał(a):

A to musze sie chyba przejechac do Volvo i obczaic co i jak. A jak tam z rabatami na ten model, ile moge realnie odjac od konfiguratora to sobie wstepnie policze o czym rozmawiamy :)

Na xc40 nie wiem, ale prawdopodonie na wszystkie volvo 15% bez starania dają. Na XC60 wyszlo prawie 17%

@prawoimotoryzacja chyba dobrze obcykany w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Rado_ napisał(a):

Na xc40 nie wiem, ale prawdopodonie na wszystkie volvo 15% bez starania dają. Na XC60 wyszlo prawie 17%

@prawoimotoryzacja chyba dobrze obcykany w tym temacie.

Tak na szybko, wersja Plus (czyli przedostatnia) z silnikiem B3, kilkoma dodatkami i gwarnacja na 5 lat (w standardzie tylko 2??) wyszla 234k...duzo, ale minus te 15% robi sie juz 200k. Nadal 10-20k wiecej niz ten QQ w full wersji, ale na pewno warto sie blizej przyjzec, pytanie tez jaki by finansowania zapronowali, bo co drozsze moze finalnie wyjsc taniej.

Kolega @prawoimotoryzacja moglby cos podpowiedziec.dopomoc w temacie?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.04.2023 o 09:58, maro_t napisał(a):

nie wiem kto o zdrowych zmysłach kupuje dużego SUVa z napędem 4x4 i hybrydą do latania po autostradach. Przecież to jest najgorsza kombinacja. Do takich jazd dużo lepsze będzie zwykłe kombi.

 

A weź teraz znajdź kombi... Takie normalne, klasyczne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.