Skocz do zawartości

androidy, carplay'e itd


maro_t

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, bergerac napisał(a):


Dasz radę sprawdzić czy działa dobrze CarPlay?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Jednak podłączenie iphone mnie przerosło ale faktycznie są opcje do iphone. Na androidzie na 30 min używania działa świetnie, łączy po wejściu do auta.

 

 

Screenshot_20231128_231044_AAWireless.jpg

Screenshot_20231128_231026_AAWireless.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jakubek napisał(a):

Ale ustawienia CarPlay i Iphona są dostępne na Androidzie ?

Czyli co? Najpierw ustawiasz na Androidzie Car Play a potem już bez ustawień podłączasz iPhona ? 

Ciut głupowate to.

Tak by wychodziło, skoro nie ma żadnej apki dla AAWireless na iPhona (sprawdźcie czy jest coś takiego w waszym "warzywniaku") 😉

Tak jakby firma starała się żeby urządzenie obsługiwało CarPlay, ale tak nieoficjalnie...

Edytowane przez Wasylek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszło, połączyło bez problemu. Raz wyskoczył komunikat o utracie połączenie z AA ale zaraz się odnalazł, ale nie wiem czy to nie wina Yanosika.

pozdr.


Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, leszcz napisał(a):

Dzisiaj przyszło, połączyło bez problemu. Raz wyskoczył komunikat o utracie połączenie z AA ale zaraz się odnalazł, ale nie wiem czy to nie wina Yanosika.

pozdr.


Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka
 

To ja kupiłem to samo co @PawelWawi od paru dni używam. Nie testowałem dokładniej, ale wygląda że działa 👍 Wziąłem droższe, bo nie chciałem za 100 ryzykować. 

Edytowane przez janusz
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, janusz napisał(a):

To ja kupiłem to samo co @PawelWawi od paru dni używam. Nie testowałem dokładniej, ale wygląda że działa 👍 Wziąłem droższe, bo nie chciałem za 100 ryzykować. 

Również testuje z wyzej wymienionego linku kupionej w promocji za 62 zł. Paczkę otrzymałem w ciągu 8 dni. Mogę potwierdzić że dotychczas działa bez zarzutu. Samo sparowanie na androidzie odbyło się bez problemów. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Kukis napisał(a):

Również testuje z wyzej wymienionego linku kupionej w promocji za 62 zł. Paczkę otrzymałem w ciągu 8 dni. Mogę potwierdzić że dotychczas działa bez zarzutu. Samo sparowanie na androidzie odbyło się bez problemów. 

To ja kupiłem tego droższego 😕

Mówicie, że nie widać różnicy @PawelWaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.11.2023 o 06:50, akisel napisał(a):

Mógłbyś rozwinąć, na jakiej zasadzie to dziala?

w sensie ze bramę można otworzyć dzwoniąc na jakis numer, a CarPlay wie ze podjechałes do tej bramy?

 

Bramę masz sterowaną przez sterownik, który w jakiś sposób jest podłączony do home-kita. Czy to przez kontroler zigbee, bramkę w chmurze czy localne API. 

 

Telefon wykrywa (GPSu / Glonass / Galileo) że znajdujesz się w bliskości bramy. Jeśli głosowo wyrazisz zgodę, to przez chmurę Apple wyśle polecenie otwarcia bramy bezpośrednio do chmury bramy, albo do lokalnego kontrolera HomeKit, który przekaże dalej lokalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, grogi napisał(a):

 

Bramę masz sterowaną przez sterownik, który w jakiś sposób jest podłączony do home-kita. Czy to przez kontroler zigbee, bramkę w chmurze czy localne API. 

 

Telefon wykrywa (GPSu / Glonass / Galileo) że znajdujesz się w bliskości bramy. Jeśli głosowo wyrazisz zgodę, to przez chmurę Apple wyśle polecenie otwarcia bramy bezpośrednio do chmury bramy, albo do lokalnego kontrolera HomeKit, który przekaże dalej lokalnie.

 

A jak braknie netu to stoisz do rana ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, grogi napisał(a):

 

Popsuli a ? Ech ta wasza mechanizacja....

 

Ja się chyba starzeję, bo zaczyna mnie odrzucać od tych wszystkich usprawnień.

 

W aucie mam nawet funkcję, która automatycznie otwiera szybę w momencie gdy podjedziesz w konkretny punkt. Na cholerę to komu? Szyby nie mogę sam otworzyć? Na dodatek elektrycznej? :hehe:

  • Lubię to 3
  • zszokowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

półtora roku jeżdżę z aawireles. faktycznie na początku od czasu do czasu się rozłączał ale już od dłuższego czasu wszystko jest ok. otwarcie auta z pilota powoduje zasilenie portu usb do którego jest podłączone i czasem zanim wsiądę jest już gotowy do pracy. używam z androidem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.