Skocz do zawartości

Jakieś ciekawe cuope lub cabrio za 12-15 da się znaleźć?


fosfor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

od pewnego czasu z niezdrowym pożądaniem spoglądam na C124. Na giełdzie klasyków peel nawet widziałem w tej cenie jakieś porsche 944, supry i rx7, ale wydaje mi sie - że w stanie agonalnym.

Czy da się upolować coś ładnego i w miarę jeżdżącego, a najlepiej już nie tracącego na wartości? Kompletnie nie wiem jak wygląda tutaj oferta BMW, ale do śmigła na masce nigdy nie czułem chemii.

Podpowiedzcie coś smile.gif

Pozdrawiam

Fosfor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> o, to ciekawe.

> A te C124 to zły pomysł? Podobają mi się skubańce, najchętniej w opcji ok 200 KM.

To jest bardzo dobry pomysł, ale jeśli to ma być auto które ma nabierać wartości, ewentualnie jej nie tracić, wszystko ma działać, ma mieć ręce i nogi, to musisz budżet powiększyć przynajmniej czterokrotnie.

Inaczej nawet nie dotykaj a nawet nie myśl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 15 to e36 328. Chyba, ze za 17 to widzialem ostatnio 330 - radosc z jazdy to da na pewno zlosnik.gifok.gif pytanie tylko czy silnik jest wrzucony dobrze:

http://olx.pl/oferta/e36-cabrio-german-style-231km-zamienie-CID5-ID6ukMD.html#e1d6211fea

Lampy zmienic na oryginal i bedzie ladna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym budżecie powinno się znaleźć oryginalną Calibrę Turbo. Egzemplarz "beztjuningowy" ze zdrową blachą już nie traci na wartości, a i nie budzi już takich skojarzeń, jak jeszcze kilka lat temu. Silnik podatny na tuning (seryjnie 204KM, droga do 280KM jest prosta i tania), do tego napęd 4x4.

Niedawno pozbyłem się swojej - zielonej V6 z końca produkcji z jasnymi skórami. Co ciekawe, nie planowałem jej sprzedać zlosnik.gif, nie wystawiłem nawet ogłoszenia. Jeździłem nią głównie w weekendy, ale zdarzało mi się nią też podjechać do "większych" klientów i powiem jedno - była zajefajnym "otwieraczem". Nie wiedziałem, że aż tylu panów od czarnych SUVów z tak wielkim sentymentem podchodzi do tego auta zlosnik.gif Warunek - stan idealny.

To moja była:

cali.jpg

A to przyspieszenie auta mojego kolegi - wersja Turbo z mocą podniesioną do 400KM:

"Na światłach z Daewoo przegrała"? Raczej nie, ale znalezienie zdrowej sztuki to niestety duże wyzwanie.

Ciut łatwiej będzie z pokrewnym technicznie autem - Saab 900NG/9-3OG lub starszym Saabem 900 (krokodyl). Zadbany, w wersji turbo z dobrym wyposażeniem da Ci komfort, frajdę z jazdy i duże możliwości podniesienia mocy. Ponadto zapewni coś w rodzaju anonimowości finansowej - tam gdzie trzeba to tylko stare auto, a tam gdzie powinno - wygląda dobrze smile.gif

Może MGF, Fiat Coupe, E36/Z3 6 cyl, ewentualnie Porsche 924/944 wymagające mniejszych, lub większych wydatków.

Do C124 przymierzałem się 5 lat temu, z większym budżetem. Szukałem E320 - po kilku miesiącach dałem sobie spokój. Auto bardzo fajne, nawet z leniwym automatem zapewnia wystarczające osiągi, ale większość egzemplarzy niestety albo nie nadaje się do dalszej eksploatacji, albo ma zaporową cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam serdecznie,

> od pewnego czasu z niezdrowym pożądaniem spoglądam na C124. Na giełdzie klasyków peel nawet

> widziałem w tej cenie jakieś porsche 944, supry i rx7, ale wydaje mi sie - że w stanie

> agonalnym.

> Czy da się upolować coś ładnego i w miarę jeżdżącego, a najlepiej już nie tracącego na wartości?

> Kompletnie nie wiem jak wygląda tutaj oferta BMW, ale do śmigła na masce nigdy nie czułem

> chemii.

> Podpowiedzcie coś

> Pozdrawiam

> Fosfor

Volvo C70 zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W tym budżecie powinno się znaleźć oryginalną Calibrę Turbo. Egzemplarz "beztjuningowy" ze zdrową

> blachą już nie traci na wartości, a i nie budzi już takich skojarzeń, jak jeszcze kilka lat

> temu. Silnik podatny na tuning (seryjnie 204KM, droga do 280KM jest prosta i tania), do tego

> napęd 4x4.

> Niedawno pozbyłem się swojej - zielonej V6 z końca produkcji z jasnymi skórami. Co ciekawe, nie

> planowałem jej sprzedać , nie wystawiłem nawet ogłoszenia. Jeździłem nią głównie w weekendy,

> ale zdarzało mi się nią też podjechać do "większych" klientów i powiem jedno - była zajefajnym

> "otwieraczem". Nie wiedziałem, że aż tylu panów od czarnych SUVów z tak wielkim sentymentem

> podchodzi do tego auta Warunek - stan idealny.

> To moja była:

> A to przyspieszenie auta mojego kolegi - wersja Turbo z mocą podniesioną do 400KM:

> "Na światłach z Daewoo przegrała"? Raczej nie, ale znalezienie zdrowej sztuki to niestety duże

> wyzwanie.

> Ciut łatwiej będzie z pokrewnym technicznie autem - Saab 900NG/9-3OG lub starszym Saabem 900

> (krokodyl). Zadbany, w wersji turbo z dobrym wyposażeniem da Ci komfort, frajdę z jazdy i duże

> możliwości podniesienia mocy. Ponadto zapewni coś w rodzaju anonimowości finansowej - tam

> gdzie trzeba to tylko stare auto, a tam gdzie powinno - wygląda dobrze

> Może MGF, Fiat Coupe, E36/Z3 6 cyl, ewentualnie Porsche 924/944 wymagające mniejszych, lub

> większych wydatków.

> Do C124 przymierzałem się 5 lat temu, z większym budżetem. Szukałem E320 - po kilku miesiącach

> dałem sobie spokój. Auto bardzo fajne, nawet z leniwym automatem zapewnia wystarczające

> osiągi, ale większość egzemplarzy niestety albo nie nadaje się do dalszej eksploatacji, albo

> ma zaporową cenę.

Teraz pozostaje tylko dodać że awd w cali działa trochę inaczej niż np w subaru. Wypada też dodać, ze szukanie zdrowej seryjnej cali turbo to jak szukanie dziewicy w domu publicznym - niby znaleźć można ale tanio nie będzie na pewno.

Jabze swojej strony polecę Celice lub Cougara. Bardzo fajna i dająca tony frajdy z jazdy jest też druga generacja MR2. W dodatku jest bezobsługowa.

No i z racji tego czym jeżdżę polecam Fiata Coupe. P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.