Skocz do zawartości

Galeria [ALLEGRO]


calavera

Rekomendowane odpowiedzi

> astra i vento do odratowania... reszta

pasa-audi icon_eek.gif

co ludzmi kieruje ? Czy na skladziku przystanki juz lepią niepatrząc co do czego ? Przeciez jak dla debila na tylnej klapie jest metka i w 90% na przednim pasie kazde auto tez ma metke powieszona. Tak ciezko pokojarzyc dwa symbole ? facepalm%5B1%5D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> astra i vento do odratowania... reszta

astra jakbyś chcial odtratować bez całego farbowania? zlosnik.gif

vento ja najbardziej, tylko tutaj przednia rzeżba aż koli po oczach yikes.gif inna sprawa, że część się świeci - część mattowa zlosnik.gif

z tych wszystkich kwiatków Luxususa, to chyba najbardziej żał mi tego passka frown.gif dawno nie widzialem takiego tjuna na takim aucie..

p.s. swoją drogą jakbyś powymieniał zderzaki przód tył, wywalił lotki i progi i wsadził inne koło - to połowa tych tjuuuunowych fur była by do odratowania zlosnik.gifwaytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> asterka

Przemalować budę na jakiś kolor i by było ok.gif

> vectra

Alu-dekle dalej w modzie zlosnik.gif

> vento

Z zewnątrz przeszłoby , środek do zmiany oink.gif

> civic

Za dużo Szybkich i wściekłych smile.gif

> golf

Nawet tyłu nie chciał pokazywać hehe.gif

> passat

Z przodu Audii, z tyłu Octavia reszta ogólnie shit facepalm%5B1%5D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> gdybym miał wolne 15 tys to bym se ją kupil, nie jest w sumie taka zła, wypieprzyc te maskę, te

> obrzydliwe tylne światła , szpojler z tyłu tez out i mysle ze byłoby dobrze

nie wiem po ile takie astry chodzą, ale nie dałbym 15 tysi za astre z 99 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> I to jest Twoim zdaniem zwiesniaczone auto?

Z całym szacunkiem dla tego auta a przede wszystkim dla przygotowania do sportu to pytam się PO CO ktoś wsadził lampy od golfa ?

Jedynym słusznym, dla mnie, wytłumaczeniem byłoby stwierdzenie, że to w celach poprawy jakości oświetlenia na jakiś odcinkach gdzie jest ciemno. Innego celu tych świateł tam nie widzę niewiem.gif bo wygląda to nie za specjalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z całym szacunkiem dla tego auta a przede wszystkim dla przygotowania do sportu to pytam się PO CO

> ktoś wsadził lampy od golfa ?

Bo mu sie podobaly? O gustach sie nie dyskutuje i nie jest powiedziane ze auto do pojezdzawek nie moze ladnie wygladac. Widocznie wyglad tez jest dla wlasciciela wazny. Mimo wszystko widac ze auto nie jest do lansu we wsi, tylko ma zapier... Wiec wydaje mi sie, ze nie jest to auto do tego tematu wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bo mu sie podobaly? O gustach sie nie dyskutuje i nie jest powiedziane ze auto do pojezdzawek nie

> moze ladnie wygladac.

Uważam, że auto do pojeżdżawek powinno wyglądać ładnie. Wolę popatrzeć na fajnie przygotowane auta, które fajnie jeżdżą niż na jakieś szroty, które też fajnie jeżdżą 270751858-jezyk.gif

> Widocznie wyglad tez jest dla wlasciciela wazny.

Jak sam napisałeś "o gustach się nie dyskutuje" więc nie powiem co myślę o tym sposobie wyrażenia swego gustu motoryzacyjnego wink.gif

> Mimo wszystko widac ze

> auto nie jest do lansu we wsi, tylko ma zapier...

Zgadzam się z Tobą w 100% i myślę, że ona nie tylko "ma" ale po prostu zapier.... 20.GIF

>Wiec wydaje mi sie, ze nie jest to auto do

> tego tematu

Przez te światła to dosyć dyskusyjna sprawa, jak by zostawił serię to by było naprawdę fajne auto a tak jest fajne w 80% 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I to jest Twoim zdaniem zwiesniaczone auto?

Tak wg. mnie przód jest "zwieśniaczony" i tyle sick.gif. Ty masz swoje zdanie a ja swoje najwyraźniej odmienne w tej kwestii. Pomimo nakładu pracy nie kumam takiej metamorfozy.... no.gif To auto ma zapier** a nie wyglądać, zresztą sam też tak twierdzisz.

Także pełen luzz 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Leon "zawodowiec"

Jakiś mariano-italiano miał gust screwy.gif , jedynie felgi by obeszły zlosnik.gif oczywiście w opisie nie mogło zabraknąć 'igła' ok.gif

> Ciekawe po co obrotek skierowany jest w stronę pasażera

No jak prędkością nie zawojuje u mulher.gif , to kręcenie do odcięcia może robić szau hehe.gif

C18921800_1.jpg

C18921800_4.jpg

C18921800_5.jpg

C18921800_10.jpg

Autosewen facepalm%5B1%5D.gif - Matiz Cabrio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.