Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

HelixSv

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez HelixSv

  1. No i wymiana borygo w baterii za 8000 zł (1500 zł po zapytaniu, dlaczego tak drogo).
  2. Klient
  3. Kupiłem w Mar 2023.
  4. HelixSv odpowiedział mrBEAN na temat - Forum EV
    Chociaż raz padł mi komp w id4 (5 błędów na desce i kilka ciekawych usterek), bo jechałem w deszczu. Ciężko to podciągnąć pod system. Koledze na zakręcie otwierały się drzwi, ale wystarczało przytrzymywać ręką. No i padła mu klima. Drugiemu kumplowi id4 zagroził zapłonem. Do tego system, cała przyciskologia i piano-black skutecznie mnie odrzucają. Na plus ogolny komfort i promień skrętu.
  5. HelixSv odpowiedział mrBEAN na temat - Forum EV
    Myślę, że tak.
  6. HelixSv odpowiedział mikgri91sa na temat - Forum EV
    Możliwe, że coś przewiną. Może hamulce będą do wymiany. 🦌
  7. HelixSv odpowiedział mikgri91sa na temat - Forum EV
    1700 zł za sprawdzenie opon, wycieraczek, opon i poziomu plynu do spryskiwaczy to okazja!
  8. HelixSv odpowiedział mrBEAN na temat - Forum EV
    Czyli w ev awansowali z "tragicznie" na "źle".
  9. HelixSv odpowiedział mikgri91sa na temat - Forum EV
    Liczą sobie jak za serwis spalinowego, a niczego nie robią (bo nie za bardzo jest, co robić). No i krążą legendy o naciąganiu ludzi na wymianę płynu chlodzacego baterię w kiji za worek pieniędzy. Był ostatnio tu taki przypadek. Aczkolwiek z własnego doświadczenia to nie wiem. Chyba niegłupi pomysł.
  10. HelixSv odpowiedział mrBEAN na temat - Forum EV
    To akurat prawda.
  11. HelixSv odpowiedział mrBEAN na temat - Forum EV
    W tym przypadku to dobrze. ID3/4/5 lepiej unikać.
  12. HelixSv odpowiedział mikgri91sa na temat - Forum EV
    Zarówno ev3 jak i elroq wydają się dobrymi elektrykami (siedziałem tylko w ev3). Ewentualnie najtańsza tm3, drożej, ale auto lepsze i odpadają obowiązkowe i za drogie serwisy. Bateria po 5 latach powinna być nadal dobra, myślę, że spokojnie z 95%, bo technologia czyni postępy. Utratę wartości ciężko oszacować. Ja się nią nie przejmuje, bo nie warto. Mam tmy prawie dwa lata i 52000 km i pewnie ze 4 lata jeszcze pojeżdżę, albo i 6. Ciekawostka, przez dwa lata wydałem na serwis jakieś 80 złotych (filtr kabinowy), to wszystko.
  13. HelixSv odpowiedział grogi na temat - Forum EV
    No niestety, tu masz racje. Nie widzę na ulicach żadnego pickupa Tesli... ... innych w zasadzie też nie.
  14. HelixSv odpowiedział grogi na temat - Forum EV
    Pisałem, że zapomniałem. Jakieś lekcje czytania polecam. No to rzeczywiście. Trzęsą rynkiem.
  15. HelixSv odpowiedział prebek na temat - BMW i MINI
    Zabiera sporo. Przynajmniej poprzednia wersja, bo chyba coś poprawili.
  16. HelixSv odpowiedział mrBEAN na temat - Infrastruktura
    Ale warto zostawić "Infrastruktura" w nazwie.
  17. HelixSv odpowiedział rwIcIk na temat - BMW i MINI
    No to Mercedes i inne chińskie marki razem.
  18. HelixSv odpowiedział grogi na temat - Forum EV
    Nie wiem, ale widziałem w statystykach, że kilka czegoś ev sprzedają.
  19. Jest bliżej. https://www.genesis.com/de/de/index.html
  20. Stelantis razem Renault? Renault raczej orientuje się w EV. Stelantis jak dzieci we mgle. Nic ich nie łączy.
  21. HelixSv odpowiedział grogi na temat - Forum EV
    i Siuziuki 😝
  22. HelixSv odpowiedział Chalek na temat - Forum EV
    E tam, Polska. Jaki to procent czy promil użytkowników EV całego świata. Oby Musk nadgonił.
  23. HelixSv odpowiedział grogi na temat - Forum EV
    Trzeba gdzieś wypośrodkować. Głupio miec subforum bez żadnego posta.
  24. HelixSv odpowiedział grogi na temat - Forum EV
    A co sądzisz o poniższej opinii? Jak tu trafiłeś? by: @format Ja uważam że warto sobie przypomnieć jak to się stało że się tu wszyscy spotkaliśmy kiedyś. Ja tu trafiłem bo było tu forum centomanii, nie forum fiata, nie forum aut włoskich, ani tym bardziej nie europejskich. Uważam że tak to należy robić, licząc się z tym że większość podforum nie przetrwa próby czasu i trzeba je będzie łączyć z forum ogólnym EV.
  25. HelixSv odpowiedział Chalek na temat - Forum EV
    Nieteslarze. Peszek. Albo inaczej, wszyscy próbujący się ładować na nie_supechargerach.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.