Zawartość dodana przez HelixSv
-
Koszt przeglądów ASO
No i wymiana borygo w baterii za 8000 zł (1500 zł po zapytaniu, dlaczego tak drogo).
-
Koszt przeglądów ASO
Klient
-
Koszt przeglądów ASO
-
Promocje 2025
Chociaż raz padł mi komp w id4 (5 błędów na desce i kilka ciekawych usterek), bo jechałem w deszczu. Ciężko to podciągnąć pod system. Koledze na zakręcie otwierały się drzwi, ale wystarczało przytrzymywać ręką. No i padła mu klima. Drugiemu kumplowi id4 zagroził zapłonem. Do tego system, cała przyciskologia i piano-black skutecznie mnie odrzucają. Na plus ogolny komfort i promień skrętu.
- Promocje 2025
-
Dylemat z wyborem
Możliwe, że coś przewiną. Może hamulce będą do wymiany. 🦌
-
Dylemat z wyborem
1700 zł za sprawdzenie opon, wycieraczek, opon i poziomu plynu do spryskiwaczy to okazja!
-
Promocje 2025
Czyli w ev awansowali z "tragicznie" na "źle".
-
Dylemat z wyborem
Liczą sobie jak za serwis spalinowego, a niczego nie robią (bo nie za bardzo jest, co robić). No i krążą legendy o naciąganiu ludzi na wymianę płynu chlodzacego baterię w kiji za worek pieniędzy. Był ostatnio tu taki przypadek. Aczkolwiek z własnego doświadczenia to nie wiem. Chyba niegłupi pomysł.
- Promocje 2025
-
Promocje 2025
W tym przypadku to dobrze. ID3/4/5 lepiej unikać.
-
Dylemat z wyborem
Zarówno ev3 jak i elroq wydają się dobrymi elektrykami (siedziałem tylko w ev3). Ewentualnie najtańsza tm3, drożej, ale auto lepsze i odpadają obowiązkowe i za drogie serwisy. Bateria po 5 latach powinna być nadal dobra, myślę, że spokojnie z 95%, bo technologia czyni postępy. Utratę wartości ciężko oszacować. Ja się nią nie przejmuje, bo nie warto. Mam tmy prawie dwa lata i 52000 km i pewnie ze 4 lata jeszcze pojeżdżę, albo i 6. Ciekawostka, przez dwa lata wydałem na serwis jakieś 80 złotych (filtr kabinowy), to wszystko.
- Kąciki...
- Kąciki...
-
melduję się z i4
Zabiera sporo. Przynajmniej poprzednia wersja, bo chyba coś poprawili.
-
Opis podforum
Ale warto zostawić "Infrastruktura" w nazwie.
-
Nazwa kącika
No to Mercedes i inne chińskie marki razem.
- Kąciki...
-
Nazwa kącika
Jest bliżej. https://www.genesis.com/de/de/index.html
-
Szerszy zasięg tego kącika
Stelantis razem Renault? Renault raczej orientuje się w EV. Stelantis jak dzieci we mgle. Nic ich nie łączy.
- Kąciki...
-
Moj elektryk 2025
E tam, Polska. Jaki to procent czy promil użytkowników EV całego świata. Oby Musk nadgonił.
- Kąciki...
-
Kąciki...
A co sądzisz o poniższej opinii? Jak tu trafiłeś? by: @format Ja uważam że warto sobie przypomnieć jak to się stało że się tu wszyscy spotkaliśmy kiedyś. Ja tu trafiłem bo było tu forum centomanii, nie forum fiata, nie forum aut włoskich, ani tym bardziej nie europejskich. Uważam że tak to należy robić, licząc się z tym że większość podforum nie przetrwa próby czasu i trzeba je będzie łączyć z forum ogólnym EV.
-
Moj elektryk 2025
Nieteslarze. Peszek. Albo inaczej, wszyscy próbujący się ładować na nie_supechargerach.