Zawartość dodana przez HelixSv
-
Maras jest zle
Tak jak pisałem. Z najgorszego EV przesiadłeś się do najlepszego w najlepszej wersji. 🤠
-
Uszczelki w drzwiach
O! To te auto, co mu koła odpadały. Może jestem nienormalny, ale wolę pojedynczą uszczelkę.
-
Scenic opinia
Se dizla kup jak Ci się spieszy. To nie piekarnia!
-
Scenic opinia
Ładowanie DC jest bez szaleństw, akceptowalne. Za to AC to max 22 kW. Zapomniałem, że to jest specjaność Reno, aż zobaczyłem, że mój wallbox rozpędził sie do 13.5 kW. 👍
-
Scenic opinia
No niestety, tylko pierwsze 100 stron.
-
Scenic opinia
A bo nie mogłem znaleźć sprzęgła. Pewnie gdzieś jest ukryte w funkcjach na ekranie.
-
Scenic opinia
Dawno nie było zdjęcia z ładowarki. Malmö, szybka, dużo stanowisk. Tylko 3 kr/kWh (1.12 zł) !!! https://www.plugshare.com/location/475185
-
Scenic opinia
Wczoraj przejechalem jeszcze 300 km a że padało, to o "elektrycznym" przyspieszeniu można zapomnieć. Na morkym mieli niesamowicie. Nieporozumienie. Poza tym "szczegółem", to całkiem przyjemne auto. Jednak jazda próbna, to powinno być minimum 500 km. A po 1000 km można sobie wyrobić solidna opinię.
-
Scenic opinia
Pojeździłem przez weekend nowym Sceniciem. https://ev-database.org/car/2069/Renault-Scenic-E-Tech-EV87-220hp Przejechałem około 600km i podzielę sie spostrzeżeniami. Zalety: + Zasięg (490km) + Nawigacja od Googla + Wygodny dla wszystkich pasażerów Wady: - Niekonsekwetny, chaotyczny design. Na desce mnóstwo różnych tworzyw, plastiki zwykłe, plastiki piano/black, metale, tkaniny, jakby skóry, przeszycia. Motywy "zegarów" za kierownicą nie do końca przemyślane, takie wymuszone. - Bałagan jakościowy. Na przyklad, z jednej strony przyjemny w dotyku wieniec kierownicy, fajna tkaninowa podsufitka, przyjemne i ładne siedzenia. Z drugiej strony ostre krawędzie plastików dookoła ekranu, kiepska konsola między siedzeniami z przodu (latające elementy) i festyniarskie wykończenie drzwi w oklolicach nóg, tego sie nie da opisać. Trzeba zobaczyć tę cienką plastikową flapę w głebi, która sie wdzięczy po otwarciu drzwi. - Logika systemu. Ale to subiektywne, bo jestem teslafanladyfanboyem. Dla mnie Tesla jest banalnie prosta, w Scenicu sama kierownica wyglada przytłaczająco. Ma spokojnie poanad 20 przełączników i przycisków, pewnie ze 30, a i tak bez dotykania ekranu się nie obejdzie. - Niespodziewanie mały bagażnik, w każdym razie dla mnie za mały. - Auto myszkuje przy mocnym przyspieszaniu. Zawieszenie nie radzi sobie z wagą samochodu. - Mogę napisać, że brak frunka. Ale bez przesady, nie ma i tyle, da sie spokojnie bez tego żyć. fenk ju for atenszion
-
Zakup elektryka
Noasz zatesknilem za spalinowym
-
Zakup elektryka
Zazdrość straszna rzecz. 👨🌾
-
Brejking njus - FSD Europa
Na rondzie prosto.
-
Brejking njus - FSD Europa
- Brejking njus - FSD Europa
Tesla obiecuje, że w pierwszym kwartale 2025 do EU wejdzie FSD. Zobaczymy, bo to zależy od Unii a sama tesla znana jest kłamania.- Przód, lewy przód, lewy tył, prawy tył
Mi w eNiro najbardziej przeszkadzało skrobanie klapki ładowania z lodu. Średnia przyjemność.- Przód, lewy przód, lewy tył, prawy tył
Moja żona natomiast zaraz po starcie została przez stewarda oblana kawą. Na szczescie bezboleśnie, ale koszula przed oblaniem była biała, a lot 12 godzin. W elektryku nie do pomyślenia! Tylko czas podróży się zgadza.- Przód, lewy przód, lewy tył, prawy tył
Ja mam tak z psami.- Przód, lewy przód, lewy tył, prawy tył
Ja też nie lubię samolotem. Mam wrażenie, że pasażer jest w całym procesie najmniej potrzebną i szanowaną rzeczą. Począwszy od bookowania biletu aż po czekanie na bagaż po przylocie. No ale na Majorkę ze Szwecji na 4 dni, to ewentualnie tylko dizelkiem (z deską na dachu w pół dnia 😉 ) a ja takiego nie posiadam. 🙁- Przód, lewy przód, lewy tył, prawy tył
O, ja właśnie wkrotce jadę na takie wakacje. Tylko, że akurat to lotnisko jest 450 km ode mnie.- Przód, lewy przód, lewy tył, prawy tył
Masaże z wentylacją, Janosik, duży, komfortowy samochod, żadnego ładowania, niedziela do obiadu, deski na dachu, a jak się chce to i przyczepa. Rzycie...- Przód, lewy przód, lewy tył, prawy tył
Nie wiem, jak bym wychodził z samochodu po 5 godzinach siedzenia w jednej pozycji. Dobrze, że życie mnie nie zmusza do takiego luksusu.- Było mi to chyba pisane
Wybaczam Ci.- Było mi to chyba pisane
Przy 80% nie ma szybkich ładowarek. 🦥- Było mi to chyba pisane
Ja oglądam prawie wszystko, co kręci. Trochę zadufany w sobie dzbanek, ale wiedzy i doświadczenia nie można mu odmówić. Te 1000 km challenge to sport ekstremalny, gdzie celem jest jak najszybsze 1000 km, więc na 40-minutowy obiad się nie zatrzymuje, ograniczeń predkości też nie przestrzega. W każdym razie przy dobrej infrie nie ma sensu ładować w trasie do ponad 80%. Zwyczajnie szkoda czasu.- Przełom w elektromobilności na AK
Już o tym było trochę. Dziennikarz nie rozumie raportów i statystyk. Polecam uważna lekturę oryginalnego raportu Edmunds. - Brejking njus - FSD Europa
Back to top
Powiadomienie o plikach cookie
Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.