Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

HelixSv

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez HelixSv

  1. A ja lubię ten kącik, bo tu jest więcej wątków o dizlach niż na motokąciku.
  2. HelixSv odpowiedział Ralph78 na temat - Forum EV
    Ja raczej też nie a troche pojeździłem w +30C. Wolałbym wygodniejsze fotele.
  3. Ja właśnie skończyłem. Szczegóły wkrótce.
  4. HelixSv odpowiedział PawelWaw na temat - Infrastruktura
    Warszawa - Berlin Klękajcie narody. Jak masz czas, to przetestuj sobie Ekoen na stadionie Lecha. Albo w ogóle, wal na SCh do centrum Poznania A jak nie, to jest tych ładowarek na trasie ho ho ho albo i więcyj.
  5. HelixSv odpowiedział ppmarian na temat - Forum EV
    Dobrze, że talon na balon a nie na bz4x. Ufff.... Ta Toyota jest taka cicha, bo przeważnie nigdzie nie jeździ. Nie jeździ, bo ma marginalny zasięg a do tego nie może korzystać z SCh. Toyota zrobiła tego elektryka tylko po to, aby udowodnić, że EV się do niczego nie nadają. Nawet nazwy nie chciało im się wymyślić. Szkoda, że ktoś, kto wybierał w Twojej korpo auta, kompletnie nie zna się na EV. Zgaduję, że wzięli Toyotę, bo robi niezłe spalinowe. Trochę tak, jakby kupić kalosze adidasa, bo adidas robi dobre buty do piłki. Wcale się nie dziwię, że nie ma na dieslu pajęczyn, bo bz4x kiepski EV a i Twoje potrzeby wakacyjno-weekendowe są wybitnie dizlowe. W każdym razie, cieszę, że jesteś zadowolony i bym zadraszczał darmowej karty do ładowań na GW (gdybym żył w ojczyźnie).
  6. HelixSv odpowiedział ppmarian na temat - Forum EV
    Czyli wygrałem. W elektryki to ja jestem najlepszy na świecie niestety. I to pomimo, że takiej Toyoty to bym Kia'em nie tknął.
  7. HelixSv odpowiedział ppmarian na temat - Forum EV
    No, chyba ładne ma przyciski. Ok zawieszenie. Spoko prześwit.
  8. HelixSv odpowiedział ppmarian na temat - Forum EV
    Nie rozumiem punktu 800v w minusach. Rozumiem, że nie ma 800v. Możliwe, że Toyota. Bardzo pasuje za mała bateria, morze pianoblack i przyciski. Jeśli tak, to uważaj, żeby Ci koło nie odpadło. "Why do bZ4X wheels fall off? Why the bZ4X's Wheels Were Falling Off. The main cause of the wheels falling off the bZ4X, according to Toyota, comes down to a lack of clamping force between the wheel bolts (which Toyota calls hub bolts but are commonly called "lug bolts," too), the wheel hub, and the wheel.Oct 6, 2022"
  9. Teraz Donlad. Możesz zostawić.
  10. Też mi się tak wydaje. Prawo nie działa wstecz, musg mógłby aktywować, ale tego nikt nie chce.
  11. Mi nic przy limitach prędkości nie dzwoni i nie przypominam sobie, żebym coś przy takiej funkcji majstrował. Pytałeś gugla?
  12. HelixSv odpowiedział ppmarian na temat - Forum EV
    Albo tym vw
  13. HelixSv odpowiedział ppmarian na temat - Forum EV
    Oby nie id4, solterra(?), bz4x, e3008, enyaq...
  14. Nie wiem. Ja mam dzwoneczki xmasowe. Włączyłem na święta i tak już zostało. Z 10 metrów są właściwie niesłyszalne.
  15. No raczej nie. Nic nie bylo o wentylowanych zydlach.
  16. Radzę, aby to rozchodzić. Pojeździj ze trzy miesiące i jak dalej będzie Ci brakowało ekranów, przyssawek, dostawek, karbonów, pokrowców, proporczyków czy innych niezbędników to leć na zakupy. Ja się opedzilem wkładką do cupholderów (polecam), tacką do skrytki w konsoli (polecam) i podsufitką, co by nie było za gorąco (tego jeszcze nie jestem pewien).
  17. Oczywiście jest możliwość, aby "animacje samochodów" nie zajmowały 1/3 ekranu. Dotykasz na granicy obu światów, przeciągasz w prawo i cyk animacje nie zajmują już na 1/3 ekranu.... ... tylko cały. Ze wszystkich wad najpoważnijszą jest phantom braking. Wszystko inne do przyzwyczajenia czy ustawienia. Głośniczek może dociśnij w dół. Ja tydzień temu zdejmowałem cały boczek, łącznie z tym głośnicznikiem i nawet udało mi się wszystko złożyć do kupy więc jestę specjalistom.
  18. W Tesli 95 licznikowe to 95 realnie.
  19. Pewnie jechałeś egolf style. A tu niespodzianka. #narodzinyfanboya #welcometotherealworldneo #zatiremnigdywiecej #calykacikzazdraszcza
  20. Przy 60% w yrwdlr z Katosów do Wawy jechałbym do Radomska i tam doładował ze 20%.
  21. On ma taaki zasieg, że bateria opuści 100% w okolicach Mszczonowa.
  22. Gdzie to jest? Ja u siebie nie widzę. Ale możliwe, że jestem ślepy. Konsekwetnie wmawiam sobie, że nie potrzebuję okularów.
  23. No nie dogodzisz! Był jeden salon, to były jęki. Są dwa - też źle. No nic. Jutro odbiór w Ząbkach. Bilet kolejowy sprzedasz komuś na peronie.
  24. Ale jakaś konkretna trasa?

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.