Zawartość dodana przez HelixSv
-
Ruszam zaraz do Opola
Jak w jeden dzień skoczysz do Lublina to będzie wyczyn. Dublin to luzik.
-
EV AK Pionierzy!
200 000 km. Jak byś miał diselka, to teraz musiałbyś już tankować. U mnie chyba jakos tak. i3: ok. 30000 km w 2.5 roku eNiro: ok. 35000 km w 2.5 roku ID4: ok. 40000 km w 2 lata Y: 36000 km w 14 miesiecy Czyli jakieś 140 000 km.
-
Hyundai Ioniq 5
Nie można nacisnąć przycisku na pilocie/kluczyku nie wyciągając go z kieszeni?
-
Tesla vision jest wspaniała, kto wyśmiewa ten pała
Nie wiem, czy robi to, aby być pierwszym. On ma opinie innych w głęboko w poważaniu. Jest poniekąd socjo- i psychopatą. Podziwiam gościa, bo jest wizjonerem. Bez takich niepopularnych szaleńców świat rozwijałby się dużo wolniej. Ale pracować u niego bym nie chciał. Dla zainteresowanych... 5 punktów Muska: https://medium.com/@alastairallen/the-musk-algorithm-c241d9d0ee3d
-
Tesla vision jest wspaniała, kto wyśmiewa ten pała
Albo jakby na dać na trasę autobusu miejskiego kierowcę, który jeździ wolno i się myli i go chwalić, że jak na ślepego, to sobie świetnie radzi. Generalnie to jest esencja muskologii. Zabierać, redukować ujmować, odejmować, upraszczać. Pełen ascetyzm. Dlatego nie ma przycisków na desce rozdzielczej, wajch kierunków w nowej trójce, czujników parkowania, czujnika deszczu, kilku kilometrów zbędnych rur od klimy. Dlatego też szkielet Y jest z jednego odlewu zamiast z kilku. To samo Musk robi z procesami produkcji i dystrybucji. Kwestionuje wszystko, eliminuje całe etapy z pełną świadomością, że niektóre z nich wrócą. To samo z pracownikami. Wywala ludzi z pracy i ewentualnie zatrudnia jakiś procent z powrotem. Taki model zarządzania. Wszystkim. To dość unikalna filozofia, ale nie nowa. "Perfection is achieved, not when there is nothing more to add, but when there is nothing left to take away." Antoine de Saint-Exupery
-
Serwis 60kkm i hamulce
Wychodzi wielka przewaga Tesli. Żadnych scamowatych okresowych przeglądów. Starym zramolałym markom nie miesci się w głowie, że można zrezygnować z regularnego, często nieuczciwego, dojenia klientów po zakupie.
-
Ładowarki na Florydzie
O kurczę. Wzrok nie ten.
-
Tesla vision jest wspaniała, kto wyśmiewa ten pała
kupić, to nie problem. kupić i dostać to jest problem. wiem, bo kupiłem.
-
Tesla vision jest wspaniała, kto wyśmiewa ten pała
Może się stara, ale nie za bardzo mu to wychodzi, bo chyba kilka rzeczy w w swoich autach poprawił i to pomimo, że działały. https://youtu.be/QxfHMtgg2d8?si=Zy-jCBVdJ1rcWkWz
-
Ładowarki na Florydzie
Jak Ci Hiszpania nie pasuje że względu na język, to co Ty robisz na Florydzie.
-
Hyundai Ioniq 5
Chyba masz jakąś gwarancję. Nawet głupie 3 miesiące. Reklamuj.
-
Hyundai Ioniq 5
Może da się te piano black obkleić, bo to niepraktyczne i festyn straszny.
-
Hyundai Ioniq 5
Poczekaj chwilkę, podładować trzeba.
-
Hyundai Ioniq 5
Gratulacje. Witamy po jasnej stronie mocy. Stawiam, że nie ma różnicy, czy schedule w apce czy w aucie.
-
GLE 400e
To akurat truizm.
-
Sprzedaż EV w usa
Ale to zależy od prawa UE. Coś drgneło?
-
GLE 400e
Każdy ma inne potrzeby i możliwości. Tobie pasuje phev, a innym: ev, diesel, tramwaj, hulajnoga, rower, vr, sandały, czy też własny samolot (już wkrótce). I takie dygresje, mniej związane z tematem. Mój "Mini Countryman 4all pomyłka phev" miał co prawda awarię z silnikiem spalinowym, ale za to miał bardzo mały zasięg na prądzie i bardzo mały na benzynie. "Passat gte" był dużo lepszy. Znaczy, według mnie, coś było nie tak z fotelem kierowcy, ale żona mówi, że fotel był ok. No i popsuły się od rdzy tarcze hamulcowe, bo za delikatnie hamowałem. Tak w sumie, to dobrze, że oba to były lizingi.
-
GLE 400e
Phevy zawdzięczają swój krotki sukces prawu unijnemu i przez prawo unijne zejdą na margines.
-
Chevrolet Equinox - pierwszy tani, dobrze wykonany EV
BMW nagrabił sobie u mnie, bo w i4 w centrum Geteborga, kiedy bardzo polegałem na navi, pojawił się blue-screen i rozpoczął się 5-minutowy restart systemu. Z drugiej strony, pokracznym i3 jezdziłem ponad 2 lata i byłem raczej zadowolony (poza oczywistymi niedogodnościami). Na pewno nowe beemki wygrywają u mnie w kategorii wygląd.
-
Chevrolet Equinox - pierwszy tani, dobrze wykonany EV
No właśnie zapomniałem o najważniejszym! Czy ma skrzynie biegów?
-
GLE 400e
Z mojego marnego doświadczenia (z 10 spalinowych, 2 phev, 4 ev). Phev doskonale łączy wady dwóch światów, zasięg bardzo kiepskiego ev z awaryjnością większą niż auta spalinowego, bo gratów tam jest mnóstwo. Ty porównujesz auta do telefonów a ja uważam, że phev ma swoją rolę, tak samo jak swoją rolę ma chomik. Zadaniem chomika jest pokazanie dziecku, że każdy kiedyś umiera. Zadaniem pheva jest danie możliwości posmakowania EV. Nie mam wątpliwości, że phevy to sprawa przejściowa, ale wiadomo, że są to dojne krowy dla producentów, bo tam jest co serwisować.
-
Chevrolet Equinox - pierwszy tani, dobrze wykonany EV
Ja się nie śmieję. Tylko robienie porzadnych aut spalinowych absolutnie nie świadczy o umiejętnościach w produkcji aut elektrycznych. Jedyna marka, która potrafi robić niezłe spalinowe jak i elektryki to chińskie Volvo i może czasem Merc. Z tym Szewroletem trzeba poczekać i zobaczyć. Co z tego, że ma wajchy od kierunków, jak może mieć pełno innych niedogodności. Jak powolne ładowanie, lagujące handshake'i z ładowarkami, nieprzystosowana do EV nawigacja, kiepski system, problemy z podgrzewaniem/chłodzeniem baterii, szybka degradacja, samozapłony czy inne awarie. W każdym razie życzę GM jak najlepiej.
- Idzie nowe...
-
Chevrolet Equinox - pierwszy tani, dobrze wykonany EV
oby, ale to się jeszcze okaże
-
Sprzedaż EV w usa
Tesla strasznie kiepsko, można powiedzieć, że szoruje po dnie. Konkurencja depcze po piętach. Sumaryczna sprzedaż dziewięciu najwiekszych konkurentów ma Teslę w zasięgu wzroku.