Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

HelixSv

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez HelixSv

  1. Jak w jeden dzień skoczysz do Lublina to będzie wyczyn. Dublin to luzik.
  2. HelixSv odpowiedział mrBEAN na temat - Forum EV
    200 000 km. Jak byś miał diselka, to teraz musiałbyś już tankować. U mnie chyba jakos tak. i3: ok. 30000 km w 2.5 roku eNiro: ok. 35000 km w 2.5 roku ID4: ok. 40000 km w 2 lata Y: 36000 km w 14 miesiecy Czyli jakieś 140 000 km.
  3. HelixSv odpowiedział Ralph78 na temat - Forum EV
    Nie można nacisnąć przycisku na pilocie/kluczyku nie wyciągając go z kieszeni?
  4. Nie wiem, czy robi to, aby być pierwszym. On ma opinie innych w głęboko w poważaniu. Jest poniekąd socjo- i psychopatą. Podziwiam gościa, bo jest wizjonerem. Bez takich niepopularnych szaleńców świat rozwijałby się dużo wolniej. Ale pracować u niego bym nie chciał. Dla zainteresowanych... 5 punktów Muska: https://medium.com/@alastairallen/the-musk-algorithm-c241d9d0ee3d
  5. Albo jakby na dać na trasę autobusu miejskiego kierowcę, który jeździ wolno i się myli i go chwalić, że jak na ślepego, to sobie świetnie radzi. Generalnie to jest esencja muskologii. Zabierać, redukować ujmować, odejmować, upraszczać. Pełen ascetyzm. Dlatego nie ma przycisków na desce rozdzielczej, wajch kierunków w nowej trójce, czujników parkowania, czujnika deszczu, kilku kilometrów zbędnych rur od klimy. Dlatego też szkielet Y jest z jednego odlewu zamiast z kilku. To samo Musk robi z procesami produkcji i dystrybucji. Kwestionuje wszystko, eliminuje całe etapy z pełną świadomością, że niektóre z nich wrócą. To samo z pracownikami. Wywala ludzi z pracy i ewentualnie zatrudnia jakiś procent z powrotem. Taki model zarządzania. Wszystkim. To dość unikalna filozofia, ale nie nowa. "Perfection is achieved, not when there is nothing more to add, but when there is nothing left to take away." Antoine de Saint-Exupery
  6. Wychodzi wielka przewaga Tesli. Żadnych scamowatych okresowych przeglądów. Starym zramolałym markom nie miesci się w głowie, że można zrezygnować z regularnego, często nieuczciwego, dojenia klientów po zakupie.
  7. O kurczę. Wzrok nie ten.
  8. kupić, to nie problem. kupić i dostać to jest problem. wiem, bo kupiłem.
  9. Może się stara, ale nie za bardzo mu to wychodzi, bo chyba kilka rzeczy w w swoich autach poprawił i to pomimo, że działały. https://youtu.be/QxfHMtgg2d8?si=Zy-jCBVdJ1rcWkWz
  10. Jak Ci Hiszpania nie pasuje że względu na język, to co Ty robisz na Florydzie.
  11. HelixSv odpowiedział Ralph78 na temat - Forum EV
    Chyba masz jakąś gwarancję. Nawet głupie 3 miesiące. Reklamuj.
  12. HelixSv odpowiedział Ralph78 na temat - Forum EV
    Może da się te piano black obkleić, bo to niepraktyczne i festyn straszny.
  13. HelixSv odpowiedział Ralph78 na temat - Forum EV
    Poczekaj chwilkę, podładować trzeba.
  14. HelixSv odpowiedział Ralph78 na temat - Forum EV
    Gratulacje. Witamy po jasnej stronie mocy. Stawiam, że nie ma różnicy, czy schedule w apce czy w aucie.
  15. HelixSv odpowiedział Michal_O na temat - Samochody hybrydowe
    To akurat truizm.
  16. Ale to zależy od prawa UE. Coś drgneło?
  17. HelixSv odpowiedział Michal_O na temat - Samochody hybrydowe
    Każdy ma inne potrzeby i możliwości. Tobie pasuje phev, a innym: ev, diesel, tramwaj, hulajnoga, rower, vr, sandały, czy też własny samolot (już wkrótce). I takie dygresje, mniej związane z tematem. Mój "Mini Countryman 4all pomyłka phev" miał co prawda awarię z silnikiem spalinowym, ale za to miał bardzo mały zasięg na prądzie i bardzo mały na benzynie. "Passat gte" był dużo lepszy. Znaczy, według mnie, coś było nie tak z fotelem kierowcy, ale żona mówi, że fotel był ok. No i popsuły się od rdzy tarcze hamulcowe, bo za delikatnie hamowałem. Tak w sumie, to dobrze, że oba to były lizingi.
  18. HelixSv odpowiedział Michal_O na temat - Samochody hybrydowe
    Phevy zawdzięczają swój krotki sukces prawu unijnemu i przez prawo unijne zejdą na margines.
  19. BMW nagrabił sobie u mnie, bo w i4 w centrum Geteborga, kiedy bardzo polegałem na navi, pojawił się blue-screen i rozpoczął się 5-minutowy restart systemu. Z drugiej strony, pokracznym i3 jezdziłem ponad 2 lata i byłem raczej zadowolony (poza oczywistymi niedogodnościami). Na pewno nowe beemki wygrywają u mnie w kategorii wygląd.
  20. No właśnie zapomniałem o najważniejszym! Czy ma skrzynie biegów?
  21. HelixSv odpowiedział Michal_O na temat - Samochody hybrydowe
    Z mojego marnego doświadczenia (z 10 spalinowych, 2 phev, 4 ev). Phev doskonale łączy wady dwóch światów, zasięg bardzo kiepskiego ev z awaryjnością większą niż auta spalinowego, bo gratów tam jest mnóstwo. Ty porównujesz auta do telefonów a ja uważam, że phev ma swoją rolę, tak samo jak swoją rolę ma chomik. Zadaniem chomika jest pokazanie dziecku, że każdy kiedyś umiera. Zadaniem pheva jest danie możliwości posmakowania EV. Nie mam wątpliwości, że phevy to sprawa przejściowa, ale wiadomo, że są to dojne krowy dla producentów, bo tam jest co serwisować.
  22. Ja się nie śmieję. Tylko robienie porzadnych aut spalinowych absolutnie nie świadczy o umiejętnościach w produkcji aut elektrycznych. Jedyna marka, która potrafi robić niezłe spalinowe jak i elektryki to chińskie Volvo i może czasem Merc. Z tym Szewroletem trzeba poczekać i zobaczyć. Co z tego, że ma wajchy od kierunków, jak może mieć pełno innych niedogodności. Jak powolne ładowanie, lagujące handshake'i z ładowarkami, nieprzystosowana do EV nawigacja, kiepski system, problemy z podgrzewaniem/chłodzeniem baterii, szybka degradacja, samozapłony czy inne awarie. W każdym razie życzę GM jak najlepiej.
  23. HelixSv odpowiedział Maxit na temat - Forum EV
    Optymista.
  24. oby, ale to się jeszcze okaże
  25. Tesla strasznie kiepsko, można powiedzieć, że szoruje po dnie. Konkurencja depcze po piętach. Sumaryczna sprzedaż dziewięciu najwiekszych konkurentów ma Teslę w zasięgu wzroku.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.