Zawartość dodana przez HelixSv
-
Tesla Model 3
-
Zamiana 5-letniego EV
Tak będzie, mówie Wam... A pierwszej czwórki to jestem pewien. - Ford Mustang Mach-E - Hyundai Ioniq 5 - Kia EV6 - Škoda Enyaq iV ----------------------------- - Peugeot 308 - Cupra Born - Renault Mégane E-Tech
-
Ciekawy raport KE dla PE
Ciekawy raport. IMHO Hyundai jest wyżej niż VW, a Toyota jest gdzieś w okolicach miejsca 73.
-
Ciekawy raport KE dla PE
Wymyśliło elektryka tańszego niż TmX czy też TmY z kanapą umieszczoną trochę wyżej niż kostki pasażera. https://youtu.be/2I9k1D_9v60 Wymyśliło też piano black na wewnętrznych uchwytach drzwi i taki infotainment, że wolę jeździć w zimnie niż zrobić cieplej. Mam nadzieję, że wynalazca #wisizajajka.
-
Zamiana 5-letniego EV
Ale ja chciałem testu elektryka... Spalinowym to każden jeden umi.
-
Zamiana 5-letniego EV
Tytuł sobie załatw "Lekarz-Adwokat". Gdybym wcześniej wiedział, że EV6 dodaje tyle respektu...
-
Zamiana 5-letniego EV
Daj, daj. Sam zrób i zapodaj. Ja poproszę z przyczepą kampingową, pod górę, pod wiatr, -20C, śnieżyca, 140 km/h, pięć osób na pokładzie, pełne ogrzewanie i otwarte szyby. Wtedy sobie jakieś zdanie wyrobię.
-
Nowa KIA Sportage
Zostaw, bo się zmęczysz. Nie trzeba więcej EV, ciasno się robi przy ładowarkach.
-
Zamiana 5-letniego EV
Zdążą... Musiałem poszukać w necie, czy może na siłę próbuję znaleźć jakieś wady T3. Ale raczej nie... https://youtu.be/zXUpU5OwKmA
-
Zamiana 5-letniego EV
Dziś siedziałem w tm3. Różnica poziomów pomiędzy podłogą a kanapa jest JESZCZE mniejsza niż w ev6. Tak wiec Kia zyskała w moich oczach, gdyż może być gorzej. Tm3 to samochód wybitnie 2+2. Co jest szokujące, bo to spory samochód. Chyba już BMW i3 jest lepiej pod tym względem.
-
Tesla Model 3
Kurcze, niedobrze. Może da się jeszcze zrezygnować z tego elektryka? Jego i tak nie ma gdzie ładować. A jeśli nawet, to na pewno dostanie samozapłonu.
-
Fastned dodany do nawigacji Tesli
https://cleantechnica.com/2021/11/25/tesla-news-europe-workers-create-works-council-fastned-chargers-added-to-navigation/ Duży plus zarówno dla Fastned jak i Tesli. Ładowarki Fastned są teraz uwzględniane w nawigacji Tesli, która również inicjuje nagrzewanie baterii w drodze do ładowarki. Sam Fastned dość dynamicznie się rozrasta, ostatnio wygrali spory przetarg na stawianie swoich stacji na wielu mopach we Francji.
-
Zamiana 5-letniego EV
- Zamiana 5-letniego EV
W ogóle sformułowanie "Odległość do opróżnienia baku" jest ciekawe, trochę filozoficzne. U mnie rano ta odległość wynosi około 6 metrów. Tyle mam do ubikacji.- Zamiana 5-letniego EV
Oglądałem dziś EV6. Tylko w salonie, nie chciało mi się testować, bo i tak nie jestem aktualnie klientem. To była jakaś SportLine, albo GT Line, aż tak się nie znam. Samochód duży, prawie się zmęczyłem obchodząc go dookoła. Sylwetka kontrowersyjna czyli wg mnie plus. Bardzo ciekawy tył, szczególnie lampy na rogach, bardzo udziwnione i wystające, 3d pełną gębą. Otwieram bagażnik. Głęboki ale niski, obniżenie podłogi trochę pomaga, ale nadal bardzo ścięty tył zabiera praktyczności. Moje dwa wielkie psy sprawiają, że jestem na punkcie trochę zboczony. Siadam za kierownicę. Od razu nasuwa mi się cytat z filmu Kogel-Mogel: "Marian, tu jest jakby luksusowo." Jest bardzo ładnie, materiały dobrej jakości, fajna kierownica, dość mało piano black, trafia się jakaś gałka. Na minus - nieregulowany podłokietnik. Dobra, reguluję dobrze siedzenie i idę na tył usiąść za sobą. Siadam... i wtopa. Kolana niebezpiecznie zbliżyły się do uszu. Znaczy siedzenie jest za nisko w stosunku do podłogi. Wiadomo podłoga jest dość wysoko, bo bateria, a sufitu nie chcieli obniżyć, bo to nie SUV, ale dla kogoś kto ma 181 cm to jest bardzo niewygodne. Mam dwa wyjścia, albo skrzyżować nogi w piszczelach i usiąść trochę rozkraczony albo je wyciągnąć. Wyciągam! Wydaje się, że miejsca jest dużo (bo to duży samochód) i rzeczywiście od kolan do oparcia kierowcy mam dobre 15 cm, ale z miejscem na stopy jest krucho, nie mogę ich wcisnąć pod siedzenie kierowcy. Myślę, lecę na przód je podwyższyć, bo pewnie jest na maxa obniżone. Ale nie, wcale nie jest maksymalnie obniżone, no nic podwyższam o jakieś 3 cm i ...zawadzam łysiajacą czupryna o sufit. Teraz muszę uważac, aby by się nie pis'nąć przy wysiadaniu. Lecę na tył sprawdzić stopy, jest trochę lepiej, ale nadal kiepsko. Wysiadam, z bardzo podbudowanym ego, bo już trochę żałowałem, że skusiłem się na ID4 zamiast poczekać na EV6. Porównując te dwa modele: Za EV6: lepsza obsługa, ładniejsze wnętrze, lepsze osiągi, szybsze ładowanie. Za ID4: lepszy bagażnik, regulowane podłokietniki, dużo lepszy komfort siedzenia z tyłu (ale osobom -170cm w EV6 będzie dobrze).- Zamiana 5-letniego EV
Nie zapominajmy, że zarobek koncernu to sprzedaż samochodów, części i serwisowanie. W wypadku EV udział dwóch ostatnich jest stosunkowo niski, więc muszą odbijać sobie na wyższej cenie aut.- Zamiana 5-letniego EV
Poziom to będzie, jak zapodasz zdjęcia z Tybetu, jak jedziesz na tym asystencie 200 km/h, robiąc siku w butelkę, bo nie można tracić czasu. Szkoda, że te gretowe ekooszołomy zmuszają nas do zamknięcia pięknego rozdziału motoryzacji.- W Unii Europejskiej 10 krajów ma poniżej 1 ładowarki EV na 100km dróg
Elektrykiem nie jestem, ale jakoś prąd się znajduje dla całych starych i nowych osiedli. Czy dla takiego metra. Właśnie wyczytałem, że na Ursynowie są 3 podstacje trakcyjno-energetyczne. Każda ma moc 2000 kW. Więc stawiam raczej na staropolskie niedasię.- W Unii Europejskiej 10 krajów ma poniżej 1 ładowarki EV na 100km dróg
On mówił do swojego elektoratu. Równie dobrze mógłby palnąć, że Polska jest liderem w odwróconej osmozie matkoboskiej, zrozumienie i poklask miałby taki sam. A prawda jest taka, że "Odwróć tabele, Polska na czele".- W Unii Europejskiej 10 krajów ma poniżej 1 ładowarki EV na 100km dróg
To ja „na pocieszenie” dam Ursynów i Wilanów. Wydaje mi się, że porównywalna populacja a ładowarek dużo mniej.- W Unii Europejskiej 10 krajów ma poniżej 1 ładowarki EV na 100km dróg
Też mnie to zaskoczyło. Poza EU.- Zamiana 5-letniego EV
Ocenianie EV po wyglądzie, to jak by osądzać książkę wąchając ją.- Zamiana 5-letniego EV
Załóż magnetyzer, lepszy filtr powietrza i olej wymień na jakiś markowy!- Zamiana 5-letniego EV
- Zamiana 5-letniego EV
Z tą lawetą to byłem bliżej niż myślałem... - Zamiana 5-letniego EV
Back to top
Powiadomienie o plikach cookie
Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.