Zawartość dodana przez HelixSv
- Pożar EV6
-
Wybór auta miejskiego kl. B lub wyżej
Wszystko rozumiem. Znam wielu takich, co mówili, że mogą sobie ręką obciąć za to, że nie będą nad morze elektrykiem jeździć. I co? I by teraz bez ręki chodzili... Leafy to sprawdzone samochody. Brać takiego, co pokazuje jak największą ilość belek przy wskaźniku baterii przy pełnym naladowaniu*, jeździć (po mieście) i się cieszyć. * ale ekspertem w Leafach nie jestem
-
Wybór auta miejskiego kl. B lub wyżej
Musisz wziąć pod uwagę największą wadę elektryka, mianowicie fakt, że będziesz ciągle chciał nim jeździć. Mazury, góry, morze, Chorwacja, Szwajcaria, Norwegia, Portugalia czy Londyn. Przed EV miałem kilkanaście tradycyjnych samochodów i żadym tyle nie jeździłem. A ładowarek ze złączem chademo stawia się coraz mniej. Ja bym się skłaniał ku czemuś z CCS.
-
Ciężkie jest życie kierowcy samochodu elektrycznego
Brawa za inwencję. Te kable podłączyłeś do jakieś przetwornicy, tak? Już doczytałem...
-
Ciężkie jest życie kierowcy samochodu elektrycznego
Możnaby dla jaj tak zrobić. Podłączyć duży śmiedzacy agregat do Tesli gdzieś w centrum. Obserwować reakcje ludzi, wyczekiwać breaking news w necie i krucjaty obrońców aut na paliwa kopalne.
-
Ciężkie jest życie kierowcy samochodu elektrycznego
Swoją drogą w normalnym samochodzie z kominem w zimę taki fotoplastikon z osioma ciągle pracujacymi kamerami wykończyłby akumulator w max godzinę.
-
Ciężkie jest życie kierowcy samochodu elektrycznego
Nieźle. Przydałoby się jakiś agregat obok pracujący non-stop. Szkoda prądu.
-
Podgrzewane siedzenia skóra vs materiał
Mam podgrzewane siedzenia zarówno w Kia (skóra) jak i w VW (tkanina). Nie zauważyłem różnicy. Max pół minuty i czuć ciepło.
-
Ionity - gasimy światło
Bardzo ładnie. Za kilka tygodni będę śmigał z Warszawy do Holandii, to się przyda.
-
Glen Hudson, ona, pies i e-NV200
Nowy materiał pozytywnie zakręconej pary z UK. Polecam.
- przyciski
- przyciski
-
Tesla Y
Crossover, bo prawdziwy SUV jak spotyka Y to jej nie omija tylko robi cross over.
- TM3LR
-
To już koniec elektromobilności w Polsce
Prawda, te śmiechy są irytujące. Może zrobimy kącikowe zakłady, kiedy format uczciwie zapłaci za utylizację Trójki. Stawiam na 1-go września 2022.
-
To już koniec elektromobilności w Polsce
Elektryki to wiadomo, że to diabeł wcielony. Ale że zwykłe hybrydy? Polowanie na Toyoty zaparkowane w garażach czas zacząć! - Samochody o napędzie elektrycznym (czy też hybrydowym) jest o wiele trudniej ugasić niż tradycyjne auta z silnikiem spalinowym.
-
Ciężkie jest życie kierowcy samochodu elektrycznego
Dobry nastrój, znajomi z Rudy, ogólna beztroska, święta. Między wierszami można wyczytać, że było pite.
-
Tesla Y
Niegłupie. egolf po mieście cały rok i na mazury w lato (ale nie za gorące ) gte wszedzie, gdzie egolf nie będzie mógł albo gdy egolf będzie akurat zajęty.
-
Tesla Y
to bedzie e-golf i golf gte?
-
Tesla Y
Jest, bo jest używany na krótkich dystansach. 3 miała być do wszystkiego.
-
Darmo dajo! Autostrady Czechy.
Śmiechy śmiechami, ale trzeba uczciwie przyznać, że płatne ładowarki w Chorwacji to guźdź do trumny tej całej elektromobilmości w Polsce i na świecie.
-
Blok jakie gniazdko
Można chyba też zamontować wallboxa każdorazowo aktywowanego przez własne rfid.
-
Abonament na auto EV
RICH No nie wiem. Jak ktoś nazywa jedną ze swoich ofert w taki wyszukany i elegancki sposób, to chyba nie jest poważna sprawa. Ciekawe, czy jest abonament "Słoma in shoes".
-
usterkowość Tesli
Tesla w Szwecji jest najdroższa w EU. Zawsze była. Pół roku po zakupie każdego nowego EV dostaje się 70000 sek dotacji.
-
usterkowość Tesli
A za miedzą jest dość duża różnica... Najtańszy Pasek vs najtańsza Tesla. Wyposażenie oczywiście inne, tak samo jak zasięg, komfort dla pasażerów z tyłu i praktyczność bagażnika. Z resztą, porównywanie ev i spalinowych nie ma większego sensu.