Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

HelixSv

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez HelixSv

  1. HelixSv odpowiedział DamianMig na temat - Tesla
    Nie mam Tesli, ale coś tam wiem. Najczęstsze niedomagania czy usterki Tesli to problemy z lakierem, uszczelkami, kiepskie spasowanie różnych elementów, problemy z klamkami w S, problemy z drzwiami w X, zaparowane lampy. Kiedyś było więcej niedoróbek, teraz jest mniej. Generalnie pierdoły (co nie znaczy, że tylko). Ale nawet Tesla z ponadprzeciętną ilością wad daje dużo większa radość z jazdy niż jakikolwiek samochód z mijającej epoki. Dlatego Tesla jest tak wysoko w rankingach satysfakcji.
  2. HelixSv odpowiedział DamianMig na temat - Tesla
    Masz coś na potwierdzenie tej tezy?
  3. HelixSv odpowiedział PawelWaw na temat - Forum EV
    Możliwe. Zależy od temperatury baterii przy zakończeniu jazdy i temp przy rozpoczęciu. Możliwe też, że część straconego zasięgu będzie odzyskana po nagrzaniu baterii.
  4. HelixSv odpowiedział PawelWaw na temat - Forum EV
    Kwestia przedłużacza.
  5. HelixSv odpowiedział PawelWaw na temat - Forum EV
    Ogrzewanie w EV potrzebne jest, jak sala balowa w wachadłowcu kosmicznym. A na plus problemów z ładowaniem trzeba zaliczyć możliwość spotkania ciekawaych osób.
  6. Zanim wejdzie, to spalinowce wymro
  7. Mogą być nawet różowe, kwestia woli EU i ustalenia.
  8. Dopreciule Wkurza mnie to udowadnianie, że się nie jest wielbłądem. Przed wyjazdem do Londynu, też musiałem składać wniosek online. A Warszawie raczej chyba też nie mogę jeździć buspasami... Powinna być europejska baza samochodów EV, albo lepiej, żeby rejestracja każdego elektryka w Europie zaczynała się od jakieś litery, albo symbolu. Może nie dwie iskierki ale jakaś grecka alfa czy omega. Albo taki na cześć Bełchatowa.
  9. HelixSv odpowiedział mrBEAN na temat - Forum EV
    Dobrze rozumiem, że EV Ci nie pasują? No i? Nikt Cię nie zmusza, a już na pewno nikt stąd.
  10. HelixSv odpowiedział mrBEAN na temat - Forum EV
    O właśnie. Wszystko zależy, dokąd się jedzie i za ile ma się prąd. W promieniu 150 km od domu to raczej nikt mi nie podskoczy i w 95% to ja jestem Sprite. W sumie jedynym ograniczeniem jest ograniczenie prędkości plus VAT, bo nie chce drugi raz stracić prawka. Prąd mam u siebie na wsi za darmo, więc szybka i darmowa jazda to przyjemna kumulacja. Ale jak jest jakaś dłuższa trasa, to trzeba pomyśleć. Ile km do ładowarki, jakiej, za ile kWh, jaki jest plan B w razie W. Przeważnie kończy się na tym, że zapinam 110-120 i się wlokę. Dłuższe trasy są u mnie od święta, może raz na miesiąc. Jakby było częściej, to drugi samochód byłby pewnie phevem lub dieslem.
  11. HelixSv odpowiedział format na temat - Tesla
    Miałem takie cudo w Pasku, znaczy takiego pheva, chyba jeszcze z mniejszą baterią i z normalną obsługą infotainmentu a nie taką pokukizowaną... Najważniejsza sprawa, to pamiętać o hamowaniu hamulcem, tak co jakiś czas, bo nieużywane rdzewieją i tarcze po roku do wymiany. Generalnie fajne auto, ma odejście i jest namiastką elektryka.
  12. Prezent od Ionity. Na razie w prezencie gwazdkowym zapowiedź, a oddanie do użytku za jakieś hohoho... Znaczy pewnie na gwiazdkę 2022. Lokalizacja świetna.
  13. To ja też życzę Wam 50 superchargerów i przebijam o następne 50.
  14. HelixSv odpowiedział HanYs na temat - Tesla
    Po pierwsze to biegi się może naucz zmieniać. A po drugie, to zabierz Teslę na ćwierć mili, albo ewentualnie na tor Daytona. To jest samochód dla mistrzów prostej a nie na normalny tor.
  15. Ekologia przede wszystkim!
  16. Szcunek, za sprawność nawigowania w tej biurokracji. To ja napiszę, jak to wygląda u mnie. 1. Kupuje się samochód. 2. W ciagu tygodnia dostaje się formularz, trzeba go wypełnić i odesłać. 3. Po pół roku dostaje się na konto 70 000 sek.
  17. HelixSv odpowiedział Ryb na temat - Forum EV
    Podobno ten konstruktor pracuje nad dalszym udoskonaleniem projektu. Ma wywalić silnik i zamontować dyszel.
  18. HelixSv odpowiedział format na temat - Tesla
    No i trzeba będzie powiększyć Bełchatów aż po Łódź.
  19. HelixSv odpowiedział format na temat - Tesla
    Dwa auta na prąd w gospodarstwie domowym. Elitarny klub robi się mniej elitarny.
  20. HelixSv odpowiedział format na temat - Tesla
    Jak te golfy mają ten nowy vw-infotainment, to bardzo dobrze, że odpuściłeś.
  21. HelixSv odpowiedział kravitz na temat - Tesla
    No można się poczuć, jak ktoś zupełnie wyjątkowy. Nie ma to jak jazda po ciemku w zimę na letnich oponach na oparach prądu.
  22. HelixSv odpowiedział kravitz na temat - Tesla
    Czyli, jak Tesla bedzie miała 20 fabryk a popyt tylko na 19, to zacznie gościć klientów w normalnych warunkach. Nie sądzę. Ale nie będę Muska uczył marketingu.
  23. HelixSv odpowiedział kravitz na temat - Tesla
    Wydaje mi się, że salony Tesli to nieporozumienie. Ja wiem, że oni sprzedają online i itp. Ale salon w Malmö, (jedyny w promieniu 250 km) to jakaś mała, prymitywna klitka. Na ścisk weszły tam 3, Y, automat z kawą, toaleta i 3 siksy (asystentkohostessy) wpatrzone w swoje komórki. Musk za 0.1% wartości swoich akcji mogły zbudować pałace jak siedziby ZUSu, na pewno by mu się to opłacało.
  24. Interesujące. Ciekawe jak: - z tarciem (zużycie, grzanie, hałas) - bezpieczeństwem (da się w tę szczelinę włożyć łapę bez doznania 50kW+ ?) - możliwością nagłego manewru (jak np test łosia)
  25. HelixSv odpowiedział mrBEAN na temat - Forum EV
    ale wozi kupę muzealnego żelastwa (⊙_⊙;)

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.