Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

HelixSv

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez HelixSv

  1. HelixSv odpowiedział kravitz na temat - Tesla
    Jak chodzi o ten rok, to szybko!
  2. HelixSv odpowiedział kravitz na temat - Tesla
    TM3?
  3. HelixSv odpowiedział kravitz na temat - Tesla
    Jechałem raz jako pasażer, bo kumpel chciał się pochwalić. Po jeździe stwierdziłem, że nie będę więcej jeżdził z idiotą, przyspieszenie jest fajne, ale nie jak się jest pasażerem.
  4. Nie mamy Pańskiego kabla i co Pan nam zrobi? Cham się uprze i mu daj...
  5. ...i rozmiaru i komfortu...
  6. Teoretycznie 12 x 350 kW🔌
  7. Ruszyła lawina!
  8. A nie, tak to tak. Godzina na ładowanie, godzina na obiad, potem jeszcze siku.
  9. Leaf w trasę jest tylko dla hardkoruff.
  10. Gruby E-tron na 50 kW to niestety smutny widok.
  11. Tak, to były wakacje. Ale wszystkie odcinki przejechane tak samo, jakbym jechał spalinowym ...a nie, zakupy w Kauflandzie w Zielonej Górze były trochę naciągane, ale jestem pewien, że 95% kącika z uśmiechem tankowałoby 30 litrów paliwa przez pół godziny, jakby było darmo.
  12. Nie, ale mogę, czy to będzie 40 czy 25 minut. Można kombinować. Ja bym chyba jeździł raz na tydzień na 30 min na Wilanów, tam stoi CCS 100 kW po 1.80 zł za kWh. Lub na jakiegoś pobliskiego GreenWaya, albo polował na jedno z czterech gniazdek AC na Ursynowie... Cztery punkciki AC na ponad 100000 luda, mają rozmach.
  13. A ja w tym roku przejechałem eNiro trasę: Świnoujście - Duszniki Ślaskie - Zakopane - Warszawa - Gdynia bez żadnego problemu czy też sterczenia pod ładowarką i dużo taniej niż na paliwie.
  14. Bardzo pomaga, jak się człowiek interesuje i po prostu lubi EV. Wtedy zniesie wszelkie niedogodności i będzie się cieszył zaletami. Jak EV traktuje się jak europejską zarazę pseudoekologów, to wad EV można mieć na pęczki. Autor wątku jest w tego pierwszym sorcie, więc sobie poradzi i będzie sobie chwalił.
  15. Tak. Jak to obliczyłeś? Nawet licząc 50 kW nie wychodzi 2h.
  16. Idąc tym tokiem rozumowania, to zakup wszelkich zabawek jest bez sensu. Jeżeli zakup czegoś uszczęśliwia nabywcę, to sens jest.
  17. Sens jest. Mały, ale jest. Ursynów to taka EV pustynia, że szok i niedowierzanie. Pewnie musiałbyś mieć jakieś abonament GW i ładować w Galerii M, na Sadybie lub w Auchan. Coś jeszcze jest w Wilanowie.
  18. Duży fajny samochód. Potencjalną wadą jest to, że Ford ma małe doświadczenie z EV, więc może wyjść jakiś babol. No i te 10 miesięcy czekania... długo. 3 jest bardzo podobna (deska i obsługa identyczne). Y jest większe i ma normalny bagażnik. Ja bym brał w ciemno, ale rozumiem. Mam nadzieję, że to złudzenie, przecież cała deska na rhd jest inna. Dużą zaletą Skody są normalne przyciski na kierownicy. Co do mocy, to powinniście się przejechać. Elektryczne konie mechaniczne są lepsze od tych spalinowych. Bardzo dobre auto, gorsze od Y. Może zobaczcie XC40. Całkiem duży, ...jak na mały samochód. Trochę drogi. E-tron i ID4 są trochę mniejsze od Enyaqa, ale nieznacznie, bo to bliźnięta. Warto się przejechać.
  19. Y i pierwszy samochód w rodzinie pokryje się pajęczynami, ewentualnie będzie traktowany jako zło konieczne. Dlaczego Tesla Y? Najbardziej dopracowana, bezproblemowa, ze świetną infrastrukturą ładowarek zintegrowanych z samochodową nawigacja, no i jest szybka.
  20. HelixSv odpowiedział maxartur na temat - Renault i Dacia
    Zależy od wersji Zoe. Jak masz złącze CCS to ładuj takim (oczywiście na publicznych ładowarkach).
  21. ...więc kupuj tę Teslę i nie świruj.
  22. HelixSv odpowiedział maxartur na temat - Renault i Dacia
    przez CCS (po lewej) czy Type2 (po prawej)
  23. HelixSv odpowiedział maxartur na temat - Renault i Dacia
    Głupie pytanie... Prąd w kontakcie jest? Pytam, bo po pierwszym podpięciu mógł bezpiecznik pójść.
  24. HelixSv odpowiedział jaceq na temat - Forum EV
    Prawda, pogubili się...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.