Zawartość dodana przez HelixSv
-
volvo s60 2011 - Nacisk na oś
2011 Volvo s60 2.0D 5cyl 163KM aut. Nacisk na oś przednia i tylną potrzebuję do zakupu felg. W dowodzie rej. nie ma, w instrukcji też nie. Skąd to wytrzasnąć?
-
Bolączki Aygo/C1/P107
> Myślę, że to co wymieniłeś to domena wszystkich takich maluchów a nie tylko tych trojaczków. Co do > kiepskich tworzyw to nie wiem co masz na myśli Po prostu kiepskie, twarde i prymitywne. Trojaczki vw są o 2 klasy wyżej. Nie piszę, ze to złe auto. Choć ja bym wolał Pandę albo Ka albo i10. Autor zapytał o bolączki, to napisałem.
-
Bolączki Aygo/C1/P107
> Jakie typowe bolączki trapią w/w autka ? > Silnik 1.0benzyna, > wyposażenie nawet fajne. jak na takie wozidełko np klima Hałas, kiepskie tworzywa, denerwujaca półka w bagażniku (ostra krawędź).
-
Niewidomy projektant
> jest, bo ten rynek tez jest już opanowany przez prostrze konstrukcje a co za tym idzie > tansze/niekoniecznie nowe Twoj pomysl
-
Niewidomy projektant
to wypada życzyć > powodzenia w krajach pokroju 3 swiata, bo tutaj to się nie przyjmie Co, samo w sobie, nie jest głupim pomysłem.
-
Europa nigdy nie zrozumie amerykańskiej motoryzacji
> Sugerujesz że to auto dla ??? > Oszszsz, kurka wodna a tak mi sie podoba to może dla singielki i jej koleżanki auto ma nawet jakis styl, ale jest waskie
-
new XC90
> To auto nigdy nie było tanie ! > Nawet używane trzyma długo cene Moi znajomi miesiac temu odebrali nowke za 430000 kr czyli 200000 zl. Narzekali, ze nie ma przycisku do uruchamiania, tylko stacyjka jak pol wieku temu. Jak wyjdzie nowka, to beda sobie pluc w brody (powinna zaczynac sie od 430000 kr).
-
new XC90
> jakiś tekst patrzac na cene w uk, nowe xc90 bedzie okolo 20-25% drozsze od starego. to juz sie lapie pod "totalny"
-
Europa nigdy nie zrozumie amerykańskiej motoryzacji
EU nie musi rozumiec NA. Ja tam lubie duze samochody, ale moj limit to xc90, albo Fiat Freemont (Dodge Journey). Fiat 500L to auto dla singla i jego kolegi.
-
new XC90
> jakiś tekst > To co zapisujemy się na prezentację ? Bardzo mi się podoba. Ciekawe z jaką ceną wyjadą. Czy będzie kosmos, czy totalny kosmos.
-
Jeśli kogoś interesuje nowy Passat
> Popieram! Jakbym chciał mieć aktywny tempo. Toż to idealny umilacz autstradowych podróży. Aktywny tempomat przydaje się wszędzie. Zaraz po klimatyzacji i asb to najlepszy gadżet w moim aucie.
-
Jeśli kogoś interesuje nowy Passat
> Dzisiejsza premiera: > Źródło > Auti Bild jak na passata, to nawet ładny. ale wolę moje s60 albo nowe bmw3.
-
Użytkownicy ASB: jak często korzystacie z trybu manualnego?
> Nigdy > Uwielbiam automaty i często nimi jezdze i używam tylko D i R czasem P jak nie zapomnę chyba ze > zapomnę to zdarzylo mi się pare razy zgasic silnik na D Mój na D nie zgaśnie. A trybu manualnego używam tylko do zabawy.
-
5008 vs. S-max - DŁUGIE - do dyskusji o rodzinnych autach
S-max jest solidniejszy.
-
Z cyklu : Motoryzacyjne pomysły z pupy
> Astra III i jej włacznik kierunkowskazów. > Przejechałem się ostatnio około 320km tym wynalazkiem i tak jak samochód mi się podoba, fajnie > przyspiesza, w środku jest dość cicho, hamulce fajnie hamują itp. itd. tak nie mogę zrozumieć > dlaczego wynaleziono ten badziewny sposób włączania i wyłączania kierunkowskazów. > Czyżby w Niemczech znieśli nakaz używania kierunkowskazów?? Może coś mnie ominęło?? > A może inaczej - czy ktoś może mi wskazać choć jedną zaletę takiego rozwiązania jak jest w Astrze > III zwanej "H"?? > ........a poza tym BARDZO sympatyczny samochód. Chyba miałem takie w Vectrze. Przyzwyczaiłem się.
-
premiera rynkowa: najtańszy rodzinny z automatem
> Samochód rodzinny? > 16 sekund do 100km/h , toż to nie jest samochód rodzinny, bo jak rodzinę zapakujesz - zakładając > standardowy model rodziny 2+2 i do tego bagaże, to nie będzie samochód rodzinny, no chyba, że > jedno z dzieci poprosisz, żeby Cię pchało pod górę Nadal będzie szybsze i wygodniejsze od autobusu.
-
premiera rynkowa: najtańszy rodzinny z automatem
> bałbym się takich wynalazków. Albo klasyczny manual, albo automat. > Słowem coś, w czymś producenci mają doświadczenie. PSA ma w tym temacie doświadczenie
-
premiera rynkowa: najtańszy rodzinny z automatem
> W gamie Peugeota pojawiła się nowa odmiana 301 - 1.2 VTI z 5biegową skrzynia zrobotyzowaną ETG. > IMO jest to najtańszy samochód na rynku z automatem zasługujący na miano rodzinnego. > Poważnie się nad nim zastanawiam. > Osiągi schodzą na drugi plan, za to uzyskujemy malutkie zużycie paliwa i prostą konstrukcję i > niskie koszty serwisowe. > Prawdopodobnie niedługo pojawi się bliźniak C-Elysee od Citroena, bo na innych rynkach jest już w > konfiguratorach. Interesująca propozycja. Może pomoże ludziom przekonać się do automatów.
-
Nowe lub prawie nowe jako drugie auto. Wygodne
> mondziak > link 90000 na liczniku to łapie się pod nowe czy prawie nowe?
-
Wesołego Alleluja i mokrego Dyngusa !!!!!
> W dniu Wielkanocy > życzę Wam mocy, > zero zmęczenia, > dużo natchnienia, > serca szczerego, > domu ciepłego. > Niech to będzie czas uroczy, > życzę wszystkim miłej nocy. > Alleluja i do przodu
-
Nissan Leaf - czy ktokolwiek w Polsce tego uzywa?
> Z instrukcji obsługi... To dobrze. Pewnie przy jeździe max 60 km i normalnym przyspieszeniu to raczej nie grozi. Nie wiedziałem, czy Ci wierzyć. Nie zawsze polegasz na instrukcji. Quote: Z moim informacji wynika, że w standardowym trybie pali benzynę od samego początku
-
Nissan Leaf - czy ktokolwiek w Polsce tego uzywa?
> Mr Obvious > Ale nie tak jak w aucie elektrycznym, gdzie zawsze jedziesz na elektryku. Wystarczy mocno depnąć, a > ICE się włączy... Mr Maybe, z autopsji? > Jedzie po osiedlowych uliczkach, to jedzie wolno... Chociaż sprężarkę klimy powinieneś słyszeć na > zewnątrz....
-
Wszystkie automaty się psują i to na potęgę
> Ja tam widzę wajchę. Jeszcze lepiej, bo artykuł nie jest o wajchach.
-
Nissan Leaf - czy ktokolwiek w Polsce tego uzywa?
> Plug-in jest bez sensu. Kosztuje majątek, a dalej pali jakieś 2l/100km. przez 20km nie pali nic. mi dziennie wystarcza 15.
-
Wszystkie automaty się psują i to na potęgę
> Wg tego artykułu z moto.pl wynika, ze chyba nie ma auta z automatem, któremu nie zepsuje się > skrzynia. No chyba, ze są jakieś VW czy japończyki, albo francuzy z niezawodnymi skrzyniami. > Bo dla mnie w zasadzie to wg tego artykułu to wszystkim autom się psują dzisiejsze automaty. > Są jakieś marki na świecie tak niezawodne jak kiedyś? Fachowy artykuł. Szczególnie ilustracja skrzyni biegów w Volvo w latach 2001-2005.