Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

TomekD000

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez TomekD000

  1. to pech jakiś jednak miałem o2fl obydwie u mnie do 9 roku i w jednej i drugiej w momencie sprzedaży były fabryczne aku, 1.6tdi (tutaj 61ah) i 1.2 tsi tutaj nie pamiętam jaki co istotne aku nie wykazywały nadal zmęczenia w momencie sprzedaży... tdi był z 2010r a tsi z 2011r
  2. w grupie VAG EFB idą na pierwszy montaż, a od (7?) lat każdy ma SS Inna sprawa że AGM nie lubią ciepła, i nie powinny być pod maską, np w Kodiaq EFB jest montowany pod maską, ale juz AGM w bagażniku. z tego co czytałem to taka zmiana na AGM jeśli nie było go fabrycznie nie za bardzo ma sens
  3. to już inna sprawa a cel produkcji... mam swoje domysły
  4. na filmie jest przez 10 minut nic nie wnoszący widok na silnik, naprawdę Ci tak przeszkadza ze się trzęsie ? no chyba że chcesz się dopatrzyć jak się telepie czy kanguruje to spoko btw czy moje 1.5tsi dada i dpca oba z DSG kangurują nie wiem... kiedyś powiedziałbym od razu, że nie, teraz nie wiem
  5. Cloud Z ma całkowicie inną bazę, obrotową... potem ktoś czyta w internatach i haczeniu i innych problemach...
  6. Szczerze mówiąc nie wiem o jakie haczenie chodzi i duża siłę, a montowalem godzinę temu ostatnio
  7. Szczerze mówiąc nie wiem o jakie haczenie chodzi i duża siłę, a montowalem godzinę temu ostatnio
  8. Mam tego cybex'a, generalnie jest ok nie miałem innych więc ciężko porównać, obrotowość bazy i rozkładny fotelik to główne jego wyróżniki. Obrotowość przydaje się głównie jak czekam w aucie z dzieckiem w środku, można wygodnie odwrócić i mieć dostęp do dziecka, nie wolno tego robić podczas jazdy. Jeśli zabieram dziecko z całym fotelikiem to w sumie przy pierwszym foteliku jedyna zaleta obrotowości. Rozkładanie jest przydaje sie np w sklepie czy spacerze jak jedzie fotelik na stelażu, nie jest wtedy mała pozginana, inne zastosowanie tak jak wrócimy i śpi w foteliku i przekładanie to ryzyko pobudki... delikatnie można rozłożyć i śpi na płąsko. Z tego co pamiętam istotnie lżejszy jest Avionaut, pozostałe ważą około 5kg.
  9. TomekD000 odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Siebie też zgłosiłeś?
  10. TomekD000 odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    Ty tak poważnie? naprawdę? tak samo rozkminiasz czemu jeden je w restauracji a drugi ziemniaki z masłem ? albo mieszka w 4 osoby w kawalerce a drugi sam w 200metrach? W obydwu przypadkach jeden i drugi spełnia swoje potrzeby... tak samo jak panda z gazem jedzie i bentayga też jedzie, do przodu do tyłu. Argumenty "bo chciałem" czy "bo mogłem" są wystarczające.
  11. TomekD000 odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    przyznaje, że gdyby to auto miało: lepsze fotele, kierownice, klimę auto i nie było schodzącym modelem to zdecydowałbym się, ale wtedy nie kosztowałoby 116k , kusiło bardzo 2.0T z ZF
  12. TomekD000 odpowiedział Ryb na temat - Motokącik
    W grudniu miałem ofertę na F31 320i za 116k 2019 ale zarejestrowany, nie kupiłem go tylko ze względu na to że to golas był, taki że nie przystoi do BMW, brzydkie fotele i kierownica przesądziły sprawę. -33% od cennika... Kupiłem całkiem coś innego w podobnej cenie, wolnego ale wyposażonego współcześnie Kodiaq'a, ale ciągle mam z tyłu głowy, że mogłoby to być BMW które chcę mieć od zawsze, może następnym razem G21
  13. do tej rocznej sprzedaży golfa w europie dodaj jedno "0" na końcu http://carsalesbase.com/european-car-sales-data/volkswagen/volkswagen-golf/
  14. ale wiesz że dla takiej corolli obniżenie akcyzy da to może 1.5-2kpln w dół o ile w ogóle zmienią cennik? (podejrzewam że nie zmienią)
  15. ale 1.6 już nie ma, a ofert 1.4T za ~55klpn jest sporo na otomoto, więc to już realna cena, w moim odczuciu to auto o klasę lepsze od tipo i innych dacii.
  16. mój mk7 comofrtline przed liftem ma taki czujnik...
  17. podziwiam... naprawdę nie masz lepszego zajęcia niż klepanie kilkunastu postów o pokrętle od świateł w VAG?
  18. Potrzebujesz na pewno kombi? liftback i kombi mają praktycznie takie same bagażniki (do rolety w kombi rzecz jasna). Jeśli nie to 1.4 Style + Amazing + Gwarancja + lakier wyjdzie mniej więcej Twój max budżet. Daj znać jak wypadła jazda testowa o3 i golfem.
  19. według Ciebie skoda->vw->audi i gdzieś tam seat różnią tylko znaczki? ale poważnie pisząc, to ciężko opisać ale jest jakiś taki poręczny, taki jak powinien być, nie słychać szumiących kół czy powietrza. Inna sprawa ta o3 active (bez amazing nawet) a golf comfortline z fajnym radiem i ksenonami, to tutaj nie ma co nawet porównywać, poza silnikiem oczywiście i 7kpln różnicy w cenie. O3 Elegance/Style z amazing to inna liga niż ten active, ale i cena odjeżdża daleko.
  20. W odczuciach za kierownicą... Octavia jest fajna, ale Golf bardziej fajny, lepiej wyciszony z ładniejszym wnętrzem. W inną polemikę nie widzę sensu się wdawać.
  21. jak już zwiększasz budżet to może taki? http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-golf-var-comfortline-1-4tsi-125km-ksenon-climatronic-4-lata-gwarancji-ID6yyfHJ.html wiem, że poza budżetem i trochę słabszy od Octavii 1.4 150km, ale... ja bym się na Twoim miejscu przejechał
  22. tego nie widać, to słychać, wyciecie/huczenie opony, jak jest już bardzo wyząbkowana to jak przejedziesz ręką po oponie to czuć ząbki
  23. i dlatego Ci nie ząbkują... w autach jeżdżonych agresywnie problem nie występuje, bo opona pracuje mocniej na zakrętach, przy hamowaniu, zużywają się szybciej ale równomiernie. Najbardziej ząbkują przy wolnej jeździe na prostych odcinkach. Gdzieś wyczytałem:
  24. te nie mają połączonych zewnętrznych klocków szybciej takie:
  25. no i fajnie że każdemu co innego się podoba, zwykły hachback i variant wyglądają dobrze, a SV jakoś dziwnie szczególnie jak patrze na niego z boku. Choć może highline z dużymi kołami i ściemnionym tyłem i ksenonami jakoś ratuje sprawę A moze BMW z premium selection? przykłądowo takie http://otosfera.pl/pl/samochod/4381/bmw-seria-2-218i-activetourer-2015 Wyposażenia nie analizowałem, ale co najważniejsze automat, ksenony, navi i fajne fotele są, tylko ten silnik 3 cylindrowy

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.