Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

PrezesAdam

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez PrezesAdam

  1. Jakie to ma wymiary? Głównie rozstaw osi?
  2. Miałem okazję zobaczyć oficjalną wersję jaka będzie dostarczana na rynek EU. Na szczęście nie ma nic wspólnego z pokazaną w tym wątku Axio Ciężko to obrazowo opisać, stylistyka między Camry a Avalone, parę elementów ala Lexus (niestety nie mogę wstawić , ale pewnie pojawią się za niedługo w sieci, może już są ale nie potrafię znaleźć). Auto będzie praktycznie gabarytów Avensis, rozstaw osi ten sam 2700 mm, jedynie jest węższa. Wnętrza niemal identyczne jak w nowym Auris. Bardzo dużo miejsca w środku. Start produkcji w Turcji 06/2013. Camry/Avalone
  3. Nie wiem po co te całe komplikacje z wyróżnikami powiatów itp (pomijając to że kilka osób nieźle na tym zarabia). Powinno być jak w UK - jeden numer na całe życie auta
  4. Bardzo fajne, kontrastowe foty
  5. > ktory producent daje 3-5lat gwar bez limitu lub z wysokim limitem km? nawet za jakas oplata. Toyota na dobrych warunkach 3 lata/100000 km lub 5lat / 500000 km po przedłużeniu. Ale w zakładanej kasie to tylko z Aygo byś się zmieścił, akurat to auto jest na tyle ekonomiczne że LPG nie potrzeba.
  6. > zwróć uwagę, że auta obecnie są tanie, ceny te same od ~10 lat a jednak wszystko podrożało przez > ten czas choćby paliwo x2. Więc coś za coś tanie ale coraz delikatniejsze, mówię oczywiście o > nowych autach. Zauważ też, że przez ostatnie 10 lat auta nie zmieniły się jakoś znacznie, patrząc przez pryzmat zmian jakie zaszły w latach 1990-2000 (wtedy też rosły ceny). Doszło trochę gadżetów + rozwinięcie istniejących rozwiązań, ale rewolucji jakiejś nie zauważyłem.
  7. "Kultowość" naciągana, ale kupiłbym z chęcią Audi 80 lub 100
  8. PrezesAdam odpowiedział tech na temat - Motokącik
    W takich pieniądzach przy odrobinie szczęścia da się kupić krajowego Peugeota 306 najlepiej z silnikiem 1,4 75KM. Zdarzają się fajne, garażowane egzemplarze, wprawdzie raczej bez żadnego wyposażenia. Silnik ekonomiczny i całkiem żywotny. Rozejrzałbym się też ewentualnie za Starletką/Corollą 1,3. A tak naprawdę przy tym budżecie to obojętne co, ważne jaki stan.
  9. > Dwa identyczne auta. Moje i mojego kumpla, roznia sie tylko kolorem, spec jest ta sama. Nawet mamy > po 4 jednakowe opony. > Nie ma roznicy w jezdzie. Nie chodzi mi tu o spec a o poskładanie elementów i ich późniejszą pracę. > Z tym, ze moja jest szybsza widzisz, a jednak
  10. > O używkach to nawet nie mówię O używkach bym nie zakładał wątku, ale nówki mnie zaciekawiły. > Właśnie tak jak przedmówca wspomniał, najbardziej w sprzęgle jest to wyczuwalne. W jednej > dopiero "w połowie sprzęgło bierze", a w drugiej wystarczy centymetr odpuścić i już działa. No > i silnik ...zdziwiło mnie strasznie, że 3 identyczne silniki brzmią każdy inaczej ... Samochód to tylko większy lub mniejszy zbiór elementów mechanicznych, lepiej lub gorzej poskładanych w całość. Teoretycznie powinno być tak samo, praktycznie nie jest to (póki co) osiągalne.
  11. Nie ma 2 identycznych aut nowych, a co dopiero używanych...
  12. > Z tym ze on w tym biznesie siedzi od dziecka i komis przejal po ojcu kilkadziesiat lat temu. Na > stronie zreszta mozesz przeczytac ze jest w tym biznesie od 1969 roku. > Przez te kilkadziesiat lat wyrobil o sobie opinie i w jego przypadku taka stronka dziala Czyli w PL będzie to możliwe w okolicy 2030 roku, zakładając, że ktoś uczciwie prowadzi firmę od około 1990 roku. Obawiam się, że w międzyczasie nie wytrzyma nieuczciwej, tańszej konkurencji...
  13. > Otwierasz maskę i tam są zatrzaski trzeba je wcisnąć i wysunąć cały kierunek do przodu w załączniku > pdf od partnera ale to blizniaki wiec powinno byc tak samo Dziękuję
  14. Witajcie, podrzuci ktoś jakiś opis jak wymienia się postojówkę w Berlingo? Trzeba wyciągnąć kierunkowskaz?
  15. > dzis radyjko odbowilo posluszenstwa, rano w drodze do pracy po wlaczeniu zaswiecilo sie tylko safe > (wczesniej normalnie uzywane) niestety nie przechodzi do funkcji wprowadzania kodu, ktos ma > jakis pomysl (poza zawiezieniem do serwisu) ? Coś podobnego zdarzyło mi się kiedyś w Toledo w radiu AURA - trzeba było zostawić auto z przekręconym kluczykiem w stan "zapłon" na kilka godzin (nie pamiętam już ile) i radio pozwoliło na przejście do funkcji wprowadzania kodu.
  16. > Cena pewnie zdecyduje. Ceny +/- na poziomie starego modelu, ale lepsze wyposażenie. > Tak ostatnio patrzylem na PL rynek i coz - widac, ze spoleczenstwo jest cholernie biedne, co widac > po sprzedazy nowych aut. niestety, takie realia... > tyl, przod? Szczególnie tył, ale z przodu też czuję się jakby bardziej obudowany wszystkim. Z tyłu oparcie kanapy już nie da się regulować, bagażnik spłycony bezsensowną (moim zdaniem) podwójną podłogą. Widoczność przez maleńką tylną szybkę minimalna Lepsze są natomiast zdecydowanie fotele z przodu i jest to trzeci aktualny model Toyoty (po Yaris i GT86) w którym można siedzieć naprawdę nisko > Z taka nazwa by sie nie sprzedalo - Nissan dal Tiida i Pulsar ... Nowa Tiida juz znow nazywa sie > Pulsar - Legend sie nie zabija[...] To był marketingowy strzał w kolano Toyoty. Do tej pory przychodzą klienci i pytają gdzie jest Corolla 5d? Dla mnie to jest porównywalna głupota jakby VW zmienił nazwę Golfa > Zobaczymy jaki bedzie USDM/Oz/EU sedan Ciekawe co nam dadzą, ale sprzedaż sedanów segmentu C jest u nas coraz mniejsza. Dużo lepszy byłby liftback - klienci uciekną do Skody...
  17. Rewelacyjnie zrobione auta na tej stronce
  18. U nas TMPL wiąże z tym autem ogromne nadzieje - jak będzie zobaczymy. Dla tych co jeżdżą autami tej marki, będzie fajne, chociaż moim zdaniem jest ciaśniejsze niż poprzednik. Szkoda, że u nas nadal nazywa się Auris. Klientów z innych marek raczej niczym to auto nie zaskoczy. Szkoda że kombi zadebiutuje na dobre dopiero na jesieni 2013...
  19. > Koledzy czy mozna spr. po vinie w toyota przebieg auta? > Chodzi o taki vin: > JTMBB31V306113842 Krajówka czy sprowadzka?
  20. > Pytanie, czy był tam tylko lakier, czy też może wcześniej były anodowane? jaki Ronal ma proces produkcji > Zgoda. > dranio > PS. Sprawdziłeś może ceny wymiany skrzyni MMT na manualną w Yarisie? Szczerze zapomniałem, ustawiłem sobie przypominajkę na jutro.
  21. Tak wyglądają 12-letnie falgi RONAL, które 6 sezonów jeździły wyłącznie jako zimowe. Poza tym, że mieszanka soli i pyłu z hamulców mocno przywierała do lakieru (do wyczyszczenia odpowiednia chemią) lakier nie wykazuje jakiegoś większego zużycia. Myślę, że jedynie felgi polerowane mogą znacznie ucierpieć w zimowych warunkach.
  22. Super!! Na pewno kupię Chociaż mam jedną z serii sprzed kilku lat
  23. Samo sprzęgło około 1300 zł + robota. Reszty z pamięci nie napiszę, sprawdzę.
  24. > A potem? wymiana sterownika > sprzęgła > skrzyni W razie czego, zawsze można wsadzić M/T
  25. Jeśli samochód ma mały przebieg, to można brać tą skrzynie pod uwagę. Zdarza się że haczy lub ślizga, ale do około 100-120 tys km pomaga regulacja. Szukasz takiego auta?

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.