Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

PrezesAdam

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez PrezesAdam

  1. PrezesAdam odpowiedział Florydzialski na temat - Motokącik
    > a będzie się w końcu jej dało otworzyć bagażnik bez biegania do pstryczka w środku auta, jak w > matizie? przecież da się teraz kneflem z klucza
  2. PrezesAdam odpowiedział Florydzialski na temat - Motokącik
    będzie wyglądała dokładnie tak: (na żywo całkiem nieźle)
  3. Bardzo tendencyjna wypowiedź Ale rozumiem to, jak się przesiadałem z CTR do słabszych aut to miałem podobnie. Normalnie eksploatowany Yar 1,0 R3 w mieście pali do 6,5l a w trasie w zależności od prędkości od lekko poniżej 4 do 7. Aygo z tym silnikiem, katowane w mieście nigdy nie spaliło mi więcej jak 6 l.
  4. > Proszę o opinie na temat tego samochodu bardziej doświadczonych Kolegów. > Co widzicie, na co zwrócić uwagę, etc.? Na rynku używek stosunkowo łatwo dostać takie auto Z rynku krajowego z pełną historią serwisu i za takim bym się oglądał...
  5. > 2,o benzyna - Spalanie: > Średnie -4,8 litra > Trasa - 4,2 litra > Miasto- 5,7 litra na 50 km
  6. Kierowco Malucha, nie znasz dnia ani godziny, kiedy skorzystasz z liny Choć nie jeżdżę moim tak intensywnie jak Ty (może ze 3 tys km w 8 lat ), odkąd go kupiłem nigdy nie zawiódł, ale pewnie kiedyś to nastąpi
  7. > zamiast R6 wsadzić do W108 coś takiego? > http://allegro.pl/mercedes-clk-w208-208-kompletny-silnik-2-3-clk230-i3231981225.html > czy 4 gary tu nie przystoją? Lepiej by było (jak chyba wcześniej pisałem) 3,2 V6... ...aaale... zaletą "kompressorów" jest to że nie brzmią jak typowe 4 cyl więc
  8. TUTAJ i TUTAJ masz moje opinie, miałem 2 egzemplarze A170 CDI '99 rok i A140 L z 2003 chyba. Nie słuchaj bajek o wyciąganiu silnika przy każdej okazji, tylko daj auto do mechanika który ogarnia Mercedesy.
  9. > W niedzielę wsiedliśmy z w smroda i pojechaliśmy na dłuższą wycieczkę > Efekty poniżej Fajne plenerki
  10. Kiedyś wyrażałem moją opinię na temat tego auta (gdzieś powinna być na MK). Moim zdaniem to jest najgorsze współcześnie produkowane auto.
  11. Heheh, super! Wygląda na zdrowy i ładny egz!
  12. > Sporo tego jeździ, ale konstrukcja jest bardzo stara i niestety widać to z zewnątrz. Poliftowy, jeszcze lekko odświeżony nie wygląda źle
  13. Jeśli chcesz mieć święty spokój i tanią eksploatację to warto dobrze poszukać t4 2,5 TDI ale Caravelle. Prowadzi się jak osobowka, wykończenie na poziomie nieporównywalnie lepszym niż jakikolwiek inny bus. Wprawdzie w tym budżecie może być ciężko, ale ja zacząłbym poszukiwania od tego modelu.
  14. Pod względem jezdnym moim zdaniem ciekawsza Fabia, w końcu to na niej testowali zawias do przyszłej Polówki. Za plus dodałbym też dobrze zestopniowane skrzynie biegów
  15. > Nice , i kazdy w innym miejscu garazowany? Tak, stoją 60 km od siebie
  16. > A rower Rower jak rower Zastawiał mi wyjazd to przestawiłem
  17. TUTAJ moja opinia.
  18. Po zimowym postoju Duży: pierwszy start po zimie W planie na ten rok - na pierwszy ogień hamulce bo trzymają, zaraz potem kable, świece, oleje, uszczelnienie wycieków i dla odświeżenia wyglądu polerka. Mały: odpalenie drugie, ale pierwszy wyjazd bo czekałem na przerwę w opadach majowego deszczu Na dniach trafi wreszcie do remontu blach-lak! (odkąd go mam, czyli od prawie 8 lat na to czeka )
  19. PrezesAdam odpowiedział Piterus_123 na temat - Motokącik
    > chcialbym po malowaniu drzwi przykleic fabryczne listwy boczne ktore lakiernik kazal sciagnac do > malowania, czym to najlepiej zrobic, mam tasme dwustronna piankowa ale wydaje mi sie ze bezie > to z grube. Popatrz na taśmy z 3M. Myśle że coś dopasujesz
  20. > Wieść niesie, że boczki drzwi i dolna konsola w OIII to plastik fantastik > Tu widać trochę na żywca to padło: > link 1 > link 2 Oglądałem na żywo, bardzo przeciętnie zrobione auto. Mała tylna kanapa, której oparcie kończy się plastikiem zamiast materiałem... Szczerze to lekko się rozczarowałem.
  21. Fajna wystawa i chyba faktycznie dobra w detale
  22. > http://otomoto.pl/bmw-850-csi-C28542946.html > wygląda nieźle w sumie Jutro kumulacja w lotto? Wstępnie zaklepuje
  23. PrezesAdam odpowiedział blue_impuls na temat - Motokącik
    > Odgrzewając > Jutro odbieram Yarisa 1.4 D 90KM > Będzie relacja Ooo, mało się tego sprzedaje z tym silnikiem, będzie rodzynek W Yarisie ten silnik radzi sobie lepiej niż dobrze Mialem go w Yarisie 2gen i latał fajnie. Do tego to bardzo trwała jednostka Czekam na relacje
  24. No powiem Ci ze KONKRET!!! To sa takie z serii za 100 punktow Ale bron Boze, nie zmieniaj na kwadrat, typowe tablice z czasow FLa byly takie jak masz! RESTEKP!
  25. > Takie fotele IG wyprodukował tylko dla mnie i nie znajdziecie takich drugich (przynajmniej do > czasu, aż ktoś mnie zmałpuje) Superrr! > A HE stoi i czeka na wyższe temperatury: ale bajerancka półeczka Jak go tam wrzucasz?

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.