Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

stilo_kielce

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez stilo_kielce

  1. Moje 1.2 wydłubane tez się strasznie grzało. Miałem nową chłodnicę, nowy termostat, płyn, układ był odpowietrzony i dupa. Ale po 3 latach upalania nie padła uszczelka pod głowicą, więc się nie przejmowałem
  2. > co ja bym zrobił bez tego forum > zajęło mi to prawie półtorej godziny, zmarzłem jak cholera, bo robiłem wszystko pod blokiem, ale > EUREKA działa! > nie mam lutownicy więc wyjąłem złączke z kostki i tam się wpiąłem, drugi koniec przewodu > przykręciłem śrubą mocującą silniczek > były jeszcze jaja z ustawieniem tego ramiona przy silniczku, ale poradziłem sobie > zanim by mi to jakiś szpec zrobił to minęłoby pewnie sporo czasu i pieniędzy > dzięki serdeczne za pomoc, wiszę wam Super, ja też podpiąłem kabel do mocowania silniczka. Zapomniałem ci napisać we wcześniejszym poście, ale widzę że dałeś radę
  3. > Hej mam dokładnie identyczny problem, ale ni w ząb się nie znam na elektryce. > Pisząc kabel masowy w wiązce, chodziło ci o kabel masowy silniczka wycieraczek? > Czy jest to któryś z tych na fotce? > http://i.imgur.com/Dgw9GC1.jpg?1 > Pozdrawiam i przepraszam za lamerskie pytania Tak, ten czarny. Podpięliśmy do niego masę z innego miejsca i wszystko wróciło do normy. Oczywiście najlepiej było by rozpruć wiązkę i znaleźć problem, ale ja miałem rajdówkę, więc wygląda się nie liczył, tylko działanie
  4. > Chciałeś się pochwalić, że umiesz 2 razy grzać świece, a jak ci argumentów brakuje, to obrażasz. > Świetne. Ja się nie obrażam...
  5. > 99% problemów z dieslem w zimie wynika z niesprawności akumulatora i/lub świec żarowych i/lub > gównianych oszczędności na filtrze paliwa. W pełni się z kolegą zgadzam. To takie zimowe abecadło każdego posiadacza diesla...
  6. Ojciec miał stilo, zrobione 150 kkm beż żadnych usterek. Mam teraz bravę 12 letnią z przebiegiem 174 kkm, a pewnie i 2 jest już danwo z przodu bo to diesel i też nie narzekam na usterkowość.
  7. stilo_kielce odpowiedział VANT na temat - Motokącik
    > No właśnie...zastanawiam się czy takie przejście ma sens.... > Producent zaleca/dopuszcza stosowanie obu tych lepkości. > Do tej pory zalewałem 10w40 i nie było problemów, ubytki marginalne. Przeszedłem tak w mojej rajdowce. Z 10W40 na %w40. Żadnych skutków ubocznych, pocenia, wycieków nie zaobserwowałem.
  8. > Mój 8-letni diesel odpalał poniżej -20*C po jednym grzaniu, także szału tu nie widzę. Malkontentom nie dogodzisz...
  9. > To odpalenie to szału nie robi raczej. W nocy było -21 stopni. PS Jak będą większe mrozy to nagram kolejny filmik
  10. > Sprawny akumulator+ sprawna instalacja zapłonowa i żaden mróz nie straszny > (nie dotyczy diesli ) . Kolego w pełni popieram. Pzrzy dieslu trzeba jeszcze koniecznie dodać świeży filtr paliwa oraz sprawne świece żarowe. I w ten sposób mój 12 letni diesel fiata tak odpala po 2 dniach stania i temperaturach dużo poniżej 10 stopni
  11. > Jeśli chodzi o mocowanie pałąka do nadkola to jak kupisz nowe to będziesz wiedział jak to wyjąć - > tak to ciężko będzie wytłumaczyć - ogólnie jest podzielony ten plastik na 3 części i tą > środkową trzeba wyjąć... Oki, wyjmuje wszystko od góry oczywiście
  12. > łatwo > nie mam Oki, dzięki, to sobie zamówię PS Czym to najlepiej podważyć, żeby wyszło? Tak żeby lakieru nie zniszczyć?
  13. > w aso za dychę Łatwo to wymienić? PS Masz może numer części z epera?
  14. > A czy urwane mocowanie pałąka podtrzymującego maskę, urwaną klamkę można zaliczyć jako awarię? > Okazuje się że można i tak też TUV to robi Mocowanie pałąka akurat mam urwany. PS Czy wiece jak wymienić to plastikowe mocowanie?
  15. Kolejny ranking i kolejny raz gonią za awaryjność bravo/bravę a także stilo i przede wszystkim pandę... Jakie są Wasze odczucia? Bo ja nie obserwuję większej usterkowości w swojej 12 letniej bravie w stosunku do innych marek. Może mam szczęście??? Hmmm
  16. > silnik n/a ? > musial byc mega upalny dzien > temp poszla wyzej niz 90 ? Był upał, silnik mocno pomodzony itp...
  17. > Od czego mozna wstawić większą chłodnice zeby chłodziła 1.2 8v?? Jestem w trakcie swapa wiec chce > odrazu zakupić dodpowiednią chłodnice, podobno te od 1.1 nie dają rady, a auto ma startowac w > rajdach. Warto podziałać większa chłodnicą. Ja nawet jak nową seryjną założyłem, to przy upalaniu moje 1.2 się jednak grzało. Wywalony był termostat, nowa pompa wody, płyn motula i dupa była.
  18. > Fotele są poprostu tragiczne - mnie albo boli noga albo plecy - w matizie siedziało mi sie lepiej Powiem Wam tyle. Zrobiłem 5 tysięcy kilometrów i...podziękowałem. Dłuższe trasy to męczarnia. Ponieważ to służbówka, to odmieniłem się z koleżanką, której przekazałem focusa III. I dopiero odczułem ulgę.
  19. Witajcie, jak wygląda kwestia wygody przednich foteli w golfie VI generacji w odmianie comfortline? Bo dostałem ten model w zeszłym tygodniu jako służbówkę i kompletnie nie potrafię znaleźć dogodnej pozycji za kierownicą. Po 200 km bolą mnie strasznie plecy. Poza tym kompletnie nie ma w nich trzymania bocznego, lata się strasznie podczas dynamiczniejszej jazdy Wcześniej jeździłem focusem 2 i 3 generacji i było okay, jeszcze wcześniej astrą 2 gen i 3 generacji i też bez problemu. Jakie są wasze odczucia
  20. http:/Witajcie, jak wygląda kwestia wygody przednich foteli w golfie VI generacji w odmianie comfortline? Bo dostałem ten model w zeszłym tygodniu jako służbówkę i kompletnie nie potrafię znaleźć dogodnej pozycji za kierownicą. Po 200 km bolą mnie strasznie plecy. Poza tym kompletnie nie ma w nich trzymania bocznego, lata się strasznie podczas dynamiczniejszej jazdy Wcześniej jeździłem focusem 2 i 3 generacji i było okay, jeszcze wcześniej astrą 2 gen i 3 generacji i też bez problemu. Jakie są wasze odczucia
  21. Witajcie, jak wygląda kwestia wygody przednich foteli w golfie VI generacji w odmianie comfortline? Bo dostałem ten model w zeszłym tygodniu jako służbówkę i kompletnie nie potrafię znaleźć dogodnej pozycji za kierownicą. Po 200 km bolą mnie strasznie plecy. Poza tym kompletnie nie ma w nich trzymania bocznego, lata się strasznie podczas dynamiczniejszej jazdy Wcześniej jeździłem focusem 2 i 3 generacji i było okay, jeszcze wcześniej astrą 2 gen i 3 generacji i też bez problemu. Jakie są wasze odczucia
  22. > chyba nie ja ...ale odzywałem się w temacie... ktoś sprzedawał belkę z niby Uno a było to sc czy cc > ja kupowałem na allegro całą uzbrojoną - może z 10 tyś przebiegu... belka poszła do brąza a całe > uzbrojone wahacze + amorki poszły do żółtego Schumka > kupowałem u takieg gościa Marschal / Marszal... sprzedaje z rozbiórki tajle do fiata... dzwonisz i > zamawiasz za pobraniem... chciałem igiełkę i dostałem igiełkę... tak jak obiecywał... 350 zeta > z wysyłką - wyszły dwie paczki... a kolo jest z Otwocka Też od niegio zakupiłem przed rokiem prawie nówkę przekładnie z wersji ze wspomaganiem z drążkami za 350 zł. ori w idealnym, stanie
  23. stilo_kielce odpowiedział Slawcio na temat - Motokącik
    > Jak dziecko. > Nie - bo nie Nie bo to Golf
  24. stilo_kielce odpowiedział Slawcio na temat - Motokącik
    > Nie siedziałeś w highline > Ma zupełnie inne fotele tzw sportsitze To może... Ale i tak nie moje klimaty
  25. stilo_kielce odpowiedział Slawcio na temat - Motokącik
    > No to wzieliscie wersje prawie-bieda i narzekacie ze sa gorzej wyposazone (np. fotele) od TOPOWYCH > Fordów? Gdzie tu logika? Trzeba bylo brac topowe wersje i doplacic do nich. Tylko że w wersji highline nie ma innych foteli...Są tylko lepiej obite

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.