Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

bas

R.I.P.
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez bas

  1. bas odpowiedział deszczowyRoman na temat - Zrób to sam
    Z wielu powodów. 2 kominy do urządzeń kondendacyjnych zabija Cie kosztami, zresztą każde z urządzeń osobno bedzie droższe niż razem. Pozdrawiam BAS
  2. bas odpowiedział deszczowyRoman na temat - Zrób to sam
    Napisz proszę o polsku o co Ci chodzi bo dyskusja rozkręca się w stronę kominków itd. Jeśli masz dom to pewnie po rurach CWU masz spore odległości, w takim układzie proponuję kocioł CO jednofunkcyjny z zasobnikiem i cyrkulacją na CWU. Nie pchaj się w elektryczne podgrzewanie wody bo szkoda kasy. Dwa oddzielne urządzenia to kiepski pomysł. Skąd Ty właściwie jesteś? Jak z Łodzi i okolic to polecę Ci konkretną firmę. Pozdrawiam BAS
  3. bas odpowiedział LuQ na temat - Zrób to sam
    70*C w zmywarce z proszkiem Finish załatwia każde anodowanie - niestety kilkakrotnie przetestowane. Pozdrawiam BAS
  4. Ostatnio w Stilo 5 dni po wymianie lewej żarówki, musiałem wymieniać prawą. Z tego co pamiętam jest to regułą, że jak pada jedna to max za 2-3 tygodnie pada druga. Pozdrawiam BAS
  5. Ma być tanio i masz wolną sobotę to bierz Elektrobim, wolisz w tym czasie odpocząć po pracy to wejdź na stronę Faac.pl, poszukaj autoryzowanego przedstawiciela, podpisz umowę, daj zaliczkę i niech Ci zamontują, będziesz miał gwarancję i święty spokój. Pozdrawiam BAS
  6. Elektrobim handluje chińczykiem. Mam napęd (brama rozwierna) od nich. Po ~4 latach padł jeden siłownik, konkretnie to jego krańcówki. Z zalet: - działa, Z wad: - Jak coś padnie to robisz z tego doktorat, - serwis średnio odbiera telefony i odpowiada na maile, trzeba męczyć ich sprzedawców o pomoc, - Jak ustawisz autozamknięcie na 99s i zamyka się po 52s to powiedzą, że TTTM a w ogóle to nie są sekundy... Jeśli to Twój pierwszy napęd to możesz go kupić od nich, jeśli to kolejny napęd to kupiłbym od chińczyka bo w razie czego masz części na podmianę w celach diagnostycznych. Pozdrawiam BAS
  7. Statystka: myślisz, że tylu gości z licencją rajdową i doświadczeniem rajdowym nie dało rady a Ty zachowałbyś się inaczej? Wydaje mi się, że musiało być coś na rzeczy, że nikt nie próbował tego co proponujesz. IMO wąsko, ślisko i ludzie się pałętają, więc pewnie dlatego woleli w przewidywalny sposób wylecieć z drogi niż próbować walczyć. EDIT: Chociaż faktem jest, że ci którzy odpuścili hamulce w odpowiednim momencie to jakoś przejechali. Pozdrawiam BAS
  8. Dla listonosza to jest fajna opcja. Pozdrawiam BAS
  9. bas odpowiedział BOGUS na temat - Motokącik
    Hasło klucz: różnica potencjałów. Pisałem to w kontekście samochodów. Pisałem to w kontekście problemów z rozruchem na mrozie, kiedy może się zdarzyć, że akumulator zamarznie. Właśnie po to, żebyś po 3-4 latach musiał kupić kolejny akumulator. Pozdrawiam BAS
  10. bas odpowiedział BOGUS na temat - Motokącik
    Bezpieczny Zespół Prostowniczy/Prostownikowy - Np. takie coś. A ładować tak. Pozdrawiam BAS
  11. bas odpowiedział Randar na temat - Motokącik
    Norma, kilka razy korzystałem - zero problemów, masz nawet możliwość wybrania wypożyczalni w pobliżu domu/warsztatu a czasami można się nawet dogadać, że sami odbiorą od Ciebie samochód zastępczy albo odwiozą Cie. Pozdrawiam BAS
  12. bas odpowiedział deszczowyRoman na temat - Motokącik
    Ci którzy piszą o przejchaniu kilku tysięcy km, pewnie odnoszą się do swojej młodości. W wieku 17*-24 spokojnie mogłem usiąść za kierownicą po całym dniu, wysiąść z samochodu dopiero na Chorwacji i iść na piwo. Teraz jak wstanę o 05:15, pójdę do pracy a ~21 wsiądę do samochodu, przejadę 150km to jedyne o czym marzę to łóżko. * Prawko odebrałem z urzędu jak miałem 17 lat i 34 dni a byłoby szybciej gdyby nie przerwa pomiędzy świętami a Sylwestrem. Pozdrawiam BAS
  13. bas odpowiedział BOGUS na temat - Motokącik
    Istotniejsze jest to, że działa inaczej i nie doładuje akumulatora do 100% a niedoładowany akumulator ulega zasiarczeniu. W takiej sytuacji tylko BZP. Pozdrawiam BAS
  14. bas odpowiedział BOGUS na temat - Motokącik
    Nie prostowniki tylko ładowarki procesorowe. Pozdrawiam BAS
  15. bas odpowiedział mp79 na temat - Gaz na ulicach
    Jak coś złego dzieje się na noPB to będzie dziać się dużo intensywniej na LPG. Jak naprawisz samochód to nie będą pojawiały się problemy na LPG. Po resecie nastaw autoadaptacyjnych 50-60km. Pozdrawiam BAS
  16. bas odpowiedział cypajak na temat - Motokącik
    Jeśli nic się w przepisach nie zmieniło to polisa automatycznie się przedłużyła na kolejny rok, więc do zapłaty tylko 8% odsetek w skali roku, zakładając, że spóźnienie wynosi 14 dni a do zapłaty za OC jest 500zł to odsetki będą wynosiły ~1,56zł. Pozdrawiam BAS
  17. Oczywiście nic nie gwarantuję, ale może się uda. Pozdrawiam BAS
  18. https://www.radio-code.co.uk/renault-radio-codes.html Pozdrawiam BAS
  19. bas odpowiedział bas na temat - Motokącik
    Suvy są chociaż praktyczne, coś nimi przewieziesz, pojedziesz po leśnej drodze itd. W sumie sam rozważam zakup AR159/Croma/Insignia ewentualnie jakiś Suv (potrzebuję spory bagażnik, sensowne prowadzenie na autostradzie i fajnie jakby sobie autko radziło na polnych/leśnych drogach). Pozdrawiam BAS
  20. bas odpowiedział bas na temat - Motokącik
    To jest kwestia mody, kiedyś było trendii/dżezi jeździć Smartem. Teraz... Pozdrawiam BAS
  21. bas odpowiedział bas na temat - Motokącik
    Autko już poszło do ludzi. Ostatnia przejażdżka po normalnych drogach była na tyle niekomfortowa, że nie planuję więcej wsiadać do żadnego Smarta. O ile jako kierowca jakoś da się, ale jako pasażer to nie życzę najgorszemu wrogowi - prawie zwróciłem wszystkie posiłki z ostatniego tygodnia. Pozdrawiam BAS
  22. Ok, tu moje wrażenia z jazdy Smartem z taką skrzynią. Zresztą poszukiwany jest następca właśnie tego Smarta. Pozdrawiam BAS
  23. Dlatego, że nie jestem obiektywny, nie trawię zautomatyzowanych manuali, nawet DSG mi nie podchodzi, chociaż trzeba przyznać, że kultura pracy DSG jest niezła. Być może w segmencie, w którym jest Fiat500 wszystkie autka mają takie wynalazki i ta skrzynia jest najmniejszym złem? Pozdrawiam BAS
  24. Autko dla kobiety znajomego, musi wyglądać. Poprzednio był smart ze zautomatyzowaną skrzynią. Autko musi być trendii/dżezii, musi się dobrze prezentować. Później kobieta będzie się zastanawiała dlaczego to się ciągle psuje i drenuje kieszeń - chodzi o to, żeby ten aspekt zminimalizować. Pozdrawiam BAS
  25. Jego doświadczenia czytałem, ale w Stilo była Marelli SELESPEED CFC209F Automatic Gearbox czyli inny model skrzyni.Skrzynie, o które pytam, są instalowane w Chrysler/Lancia Ypsilon, Musa, Fiat 500, GP/Evo, Idea, Panda. Autko ma jeździć 2x1,5km dziennie w ruchu miejskim. Pozdrawiam BAS

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.