Zawartość dodana przez SzefSzefow
-
Azory 2013
BTW - Kubica dzis wygrał wszystkie 4 etapy i prowadzi z mala przewagą 7 sekund nad Kopecky'm
-
Azory 2013
> S2000 jest mocniejsze od auta Kubicy ? nie mam pojecia - nie jezdzilem ale mowia, ze w zaleznosci od nawierzchni i warunkow raz jedno autko jest szybsze, raz drugie - ile w tym prawdy
-
Azory 2013
czy mi się wydaje? i to z 4 sekundową przewagą 1 4 Robert Kubica Maciek Baran Citroen DS3 RRC 02:10,922 2 9 Jérémi Ancian Gilles De Turckheim Peugeot 207 S2000 02:14,835 3 1 Jan Kopecký Pavel Dresler Skoda Fabia S2000 02:15,862 4 2 Craig Breen Paul Nagle Peugeot 207 S2000 02:16,078 5 10 Bernardo Sousa Hugo Magalhães Ford Fiesta RRC 02:18,103 6 6 Ricardo Moura Sancho Eiró Skoda Fabia S2000 02:21,212 7 8 Bruno Magalhães Nuno Rodrigues Da Silva Peugeot 207 S2000 02:24,443 8 7 Mark Wallenwein Stefan Kopczyk Skoda Fabia S2000 02:24,589 9 3 Jan Cerný Pavel Kohout Skoda Fabia S2000 02:28,757 10 11 Jean Michel Raoux Francis Mazotti Peugeot 207 S2000 02:30,203
-
Lexus
> A to nie jest miejsce na drobniaki do parkomatu no właśnie nie mam pojęcia - jesli to faktycznie miejscowka na drobne to wyglada niefortunnie
-
Lexus
> może wolne miejsce jakbyś sobie chciał dołożyc jakieś np halogeny - i odpowiedni przycisk występuje > do tego w ASO. Inna sprawa że takie coś IMO delikatnie mówiąc "nie przystoi" w aucie tej klasy > - takie "puste guziki" to sie widywało w Fiacie UNO eeee tam, mercedes tez stosował puste miejsca... no ok - moze nie bylo dziur, ale zdarzalo sie miec nierownomiernie rozlozone przyciski (w zaleznosci od zamowionego wyposazenia)
-
Lexus
tak sobie ogladalem GSy i zastanawia mnie ten panel: po co jest to puste miejsce na przycisk po lewej stronie? zazwyczaj cos takiego wystepuje w samchodach w ktorych brak jakiegos wyposazenia, ale nie znalazlem zadnego modelu w ktorym to puste miejsce byloby zajęte przez cokolwiek... ...dziwne
-
Typowanie wyników F1 2013 - Bahrajn
SzefSzefow 1. Alonso 2. Massa 3. Vettel 4. Rosberg 5. Raikonnen 6. Hamilton 7. Webber 8. di Resta
-
Liczy się wnętrze....
> ... przynajmniej dla mnie: debeściaki > Nie podoba mi się wciskanie takie na siłę ekranu nawigacji (?) jak w Maździe 6 czy Acurze . > Idealnie to zrobiono w Pathfinderze na 9tym zdjęciu. chyba najladniejsze jest wnetrze Hultaja, a najlepsze zapewne bedzie Lexa
-
Drzwi wewnetrzne?
Zastanawiam sie nad zakupem drzwi wewnętrznych... Myślę o zakupie drewnianych (czy aby faktycznie drewniane???) drzwi sosnowych marki Radex... Miał ktoś styczność z takimi drzwiami sosnowymi? Miał ktoś styczność z firmą Radex?
-
"Powroty" legend PRL.
> Troche sentymentalnie. > Jak sie wam podobaja wizualizacje Nowej Warszawy i Syreny Sport? > Oryginaly nigdy mnie nie krecily. Nie moj klimat. Ale nowe wcielenia sa niesamowite. > Ktos sledzi te tematy? Warszawa z racji swojego charakteru to tylko sztuka dla sztuki, > ale projekt Syreny Sport moglby byc urzeczywistniony, bo przykladow na recznie skladane wozy kilka > na swiecie jest. ta Syrena jest śliczna bardzo ciekawy wizualnie projekt!
-
Kupujemy fajny samochod z AK
bmw serii 1? powinno starczyc na jakiegos dieselka i czip
-
Typowanie wyników F1 2013 - Chiny
SzefSzefow 1. Alonso 2. Raikonnen 3. Vettel 4. HAmilton 5. Massa 6. Webber 7. Button 8. Grosjean
-
Portugalia
> Quote: > Eryk Mełgwa napisał: Niestety Robert Kubica nie ukończy piątkowego etapu. Uszkodzona opona na 4os > rozpadła się w drodze do Lizbony a to nie maja zapasu?
-
Portugalia
a dlaczego Loeb nie startuje? i co za napisy ma Kubica na kierownicy?
-
Wojna napędów - czyli ni mo szper, ni mo jazdy ;)
> Swego czasu BMW reklamowało swój napęd w modelach X jako super/duper uniwersalny. Elektronika miała > ogarniać wszystko. i tak jest nowe x-drive wyjezdza z takich rolek na 1 kole
-
Mitsubishi Galant, opinie
> A co powiesz o aucie z linka na podstawie tych kilku fotek? szkoda, ze nie ma zdjecia wnetrza, bo moglbym w przyblizeniu okreslic przebieg autka jednak to najtansza wersja wyposazenia, z zewnatrz wyglada na zadbane, ale nie wiem czy to nie kwestia slabych fot, osobiscie unikam samochodow tuningowanych, a to autko ma zalozony gwint, wiec trzeba sie uwaznie przyjzec zawieszeniu jak bedziesz w kotlinie to zapraszam na jazde probna moim - bedziesz miec porownanie
-
Mitsubishi Galant, opinie
> Szukam auta i wpadł mi w oko Galant. Co powiecie o tym aucie? Patrzę na ten egzemplarz. Ile może > spalać gazu 2l silnik Mitsu? Wszelke opinie o tym modelu i tym konkretnym aucie mile widziane. > Pomijam w ogłoszeniu, że ma jakieś festyniarskie dodatki typu reyflowane dywaniki, to można > zawsze wyrzucić posiadam Galanta z silkiniem 2.4 gdi generalnie trzeba uwazac na rdze tylnych nadkoli oraz w okolicach kielichow przedniego zawieszenia... ludzie boja sie tych samochodów uwazajac je za wynalazki, ale ceny czesci nie sa wysokie, a galant odwdziecza sie wlascicielowi awaryjnoscia jesli ktoras czesc jest drozsza (ceny czesci uzywanych sa bardzo niskie ze wzgledu na maly popyt) osobiscie nie wiem, ze mam samochod, co jest minusem, bo nadszedl czas aby go wymienic i sobie obiecuje, ze jesli sie zacznie cos dziac to sprzedam, jednak od kilku lat auto sprawuje sie swietnie bardzo wiele modeli jest bogato wyposazonych - automatyczna klima, skora, elektryka itp silniki benzynowe stosowane w galach to 1.8GDI (glownie japonia), 2.0, 2.4GDI, 2.5V6, 2.5V6 biturbo (japonia, anglia) teoretycznie niepolecane są silniki GDI, ale wynika to z tego powodu, ze sa wymagajace pod wzgledem serwisowym - wymiana oleju co 10tys km na olej bardzo dobrej jakosci, czesta wymiana filtru paliwa oraz stosowanie dobrych jakosciowo paliw jesli wlasciciele stosowali sie do tych zalecen to nie ma z silnikiem zadnego problemu, natomias wiadomo jak to wyglada w Polsce - wiele osob oszczedza i jest jak jest osobiscie mam tyle szczescia, ze moj egzemplarz nalezal do rodziny praktycznie od nowosci, ma pewny przebieg i kazdy z czlonkow rodziny o niego bardzo dbal mi sie udalo zejsc ze spalaniem ponizej 6l (ok. 5,8l) przy delikatnej jezdzie, maksymalnie zezarl mi w zakorkwanym krakowie kolo 13l jednak przy jezdzie mieszanej (male miasto i jego okolice) spala srednio jakies 7l, co moim zdaniej jest wynikiem bardzo dobrym moge z czystym sumieniem polecic galanta - naprawde jest to niedoceniony, swietny samochod
-
Typowanie wyników F1 2013 - Malezja
SzefSzefow 1. Alonso 2. Vettel 3. Hamilton 4. Massa 5. Raikonnen 6. Rosberg 7. Webber 8. Button
-
Typowanie wyników F1 2013 - Australia
SzefSzefow 1. Vettel 2. Alonso 3. Hamilton 4. RAikonnen 5. Webber 6. Grosjean 7. Massa 8. Rosberg PP Vettel
-
Kubica znowu na trasie :)
> Wujek dobra rada - jak nie znasz szczegółów całego zajścia to nie mędrkuj. Dziennikarze mieli > wyraźną sugestię żeby pytania nie dotyczyły ręki Kubika. Temu "dziennikarzynie" jednak, jedyne > co przyszło do łba to zapytać o rękę. I do tego zwrócił się z tym do pilota bo nie miał odwagi > zapytać Roberta. > Odpowiedź Barana oczywiście była mało kulturalna, ale wierz mi, są niepisane zasady że takiego > materiału się nie publikuje. Ale szmaciarze dla > rozgłosu robią teraz wszystko.. No i...? To ma usprawiedliwiac odpowiedz ponizej jakiejkolwiek krytyki?
-
Jeśli nie e90 to co?
> Jeździłem w E90 335i. Poezja Wlasnie znajomy Szwed bedzie sprzedawal swoja e90 335i xdrive kombi z dosc bogatym wyposazeniem i automatem Zastanawiam sie dosc mocno, ale obawiam sie ze tanio jej nie odda
-
Nowy Opel z Gliwic.
jak na cabrio z miekkim dachem to zbyt wysoko poprowadzony tył ma
-
pytanie o slawetne 2.0TDI...
> zwłaszcza że 170KM weszły w 2007 roku czym się różni gołąb od zwłaszczy? gołąb siada na oknie, a zwłaszcza na parapecie popatrz, ci anglicy nie wiedza, ze nie moga miec tych samochodów... http://www.ebay.co.uk/itm/2006-VOLKSWAGE...d717&_uhb=1 http://www.ebay.co.uk/itm/2006-VOLKSWAGE...8230&_uhb=1
-
saab 9-3
> czy ten egzemplarz nie jest czasem za tani? jakiś tekst użytkuje ktoś takiego? ma jakieś główne > bolączki? to troche zewnetrznie ładniejsze subaru impreza
-
pytanie o slawetne 2.0TDI...
moj znajomy właśnie sie buja z silnikiem 2.0TDI CR170KM, który ma zamontowany w passacie z 2006 roku - w silniku przy przebiegu 130tys km padła pompa oleju w wyniku czego silnik uległ zatarciu... za pierwsza naprawe zaplacil 800 funtow, ale czegos mu nie dokończyli, dlatego teraz samochod siedzi u innego mechanika, ktory za dokończenie zawolal sobie 700 funtów generalnie zadowolony nie jest