Zawartość dodana przez SzefSzefow
-
Szukam nowego auta z systemami bezpieczeństwa i automatem
10l srednio z 1.6T 204KM z manualem? Bardzo dużo
-
Historie miłosne : Start-Stop
Jesli masz automatyczne swiatla, albo wycieraczki to juz masz dwie rzeczy mniej do zapamiętania, takze wyjdzie na zero, albo jeszcze lepiej
-
Historie miłosne : Start-Stop
Wiesz, że to ustrojstwo mozna wyłączyć?
-
ASO się nie popisała. Lekko długie.
Znając życie nie mają własnej lakierni, a oddają komuś
-
XC60
Wiem po podpieciu pendrive bedzie wola o kod, który był dodawany na płytkach DVD. Musisz przeprowadzić aktualizację Senusa, z tego co pamiętam wersja oprogramowania powinna byc 0995 lub nowsza. Po aktualizacji Senusa do werski 1055 powinno pojsc wszystko z pen driva i bezproblemowo
-
XC60
kod który był podawany na plytach DVD z nawigacją. to jest wlasnie problem starego oprogramowania, z nowym wystarczy podpiąć pendriva
-
XC60
Sprawdziłem i nie mogłem wykonać tego sam, miałem za starą wersję oprogramowania A gdzie napisałem, że dużo za duży serwis to 1000zł?
-
XC60
Ceny w ASO w PL są dość wysokie... Za duży serwis oraz aktualizacje oprogramowania i nawigacji ostatnio płaciłem 240CHF
-
Skoda Kodiaq w pelni pict bez camo
W zeszlym tygodniu widzialem na zywca z malym kamuflazem... Brzydal, przod jest ok, bo podobny do RR, bok i tyl - jak z samochodu z lat 90-tych Wysłane z Prosia [emoji16]
-
[KzAK] kombi najlepiej z Turbo 20-35tys zlotych
a tego to nie wiem, zapytaj na kąciku łosiowym
-
[KzAK] kombi najlepiej z Turbo 20-35tys zlotych
Jak kombii i turbo to tylko Volvo, a jak Volvo to V70
- Pochwal się swoim łosiem !!!
-
Pochwal się swoim łosiem !!!
... chciałem się przywitać Łoś zostaje jednak ze mną na jakiś rok pewnie, poźniej kto wie... może S/V90, moze XC90, moze nowe XC60, zobaczymy Jak na razie jestem pozytywnie zaskoczony łosiem, ma nawet pewne funkcje jakich nie mam w Prosiu Kolorystyka niezbyt Szwajcarska, bo tu ludnosc kupuje samochody szare, srebrne, czarne i białe. Pomarańczki z pomarańczową skórą ze świecą szukać, ale czasem jest to plus
-
Citroen C5 III 2.2
Znów nie doczytałeś czy nie zrozumiałeś. Napisałem: "jeśli dojdzie do potrzeby wymiany zawieszenia" to hydro jest duzo drozsze, bo jest. Pisałem także, że hydro jest trwalsze i jesli by zakupić 2 citroeny jeden z hydro, a drugi bez to do tych 250-300tys km o wiele więcej pewnie byś wydał na klasyczne zawieszenie. Jednak piszemy o zakupie używanego samochodu, czesto z lewym przebiegiem i cieżko jest wrozyć z fusów i twierdzić, że z pewnoscią hydro bedzie tańsze. Wiec zgadzam się z Twoją tezą, aczkolwiek biorę pod uwagę dodatkowo trochę szerszy zakres możliwości
- Citroen C5 III 2.2
- Citroen C5 III 2.2
- Citroen C5 III 2.2
-
Citroen C5 III 2.2
Nie posiadałem, ale badałem temat szukajac samochodu dla kumpla Jezdzilem kilkoma egzemplarzami C5 III i wszystkie byly dosc mocno podniszczone wewnatrz, czyli jakosc uzytych materialow pozostawia troche do zyczenia, aczkolwiek rynek Szwajcarski jest specyficzny i ludzie tu dbaja tez specyficznie o samochody... O ile w wiekszosci przypadkow sa one zadbane mechanicznie to pourywane elementy wnetrza, pobrudzone elementy, podrapane lakiery sa raczej na porzadku dziennym (w samochodach tego typu, czyli uzytkowanych do poruszania sie z punktu a do punktu b). Z tego co sie zorientowalem i wyczytałem. Jesli 2.2 HDI to tylko ten 204KM, dosc dynamiczny silnik o niskim spalaniu, nawet polecany i zdecydowanie poprawiony w stosunku do poprzednika (tego o mocy 175KM). Zawieszenia hydro nie masz sie co bać, chyba ze samochod ma przebieg powyzej tych 250-300tys, wtedy cos sie moze pojawiać. No i oczywiscie, jesli przyjdzie Ci cos wymienić w takim zawieszeniu to koszty sa wyzsze od normalnego. Jesli porównujesz uzytkowanie samochodu od nowosci do tych nawet 400tys km to sadze ze tańsze bedzie hydro. Komfort podrozowania jest, ale nie zrobił na mnie jakiegoś wielkiego wrazenia, a wrecz przeciwnie... Po tym co sie naczytalem to mialem nadzieje na jakies niebotyczne doznania, a tu klops Odpusilbym silnik V6 diesla jest za ciezki w stosunku do mocy, wiec 2.2HDi bedzie o wiele lepszym wyborem, nt V6 benzynowego czytalem wiele roznych opini, od trwaly silnik po dziadowstwo
-
2017 Porsche Panamera
Tez tak kiedys myslalem i co...? Nie ma rzeczy niemozliwych, zreszta to w koncu tylko rzecz, ktora ktos zrobil dla kogos
-
2017 Porsche Panamera
Na zywca także piękny nie jest Za to ostatnio u mnie pałętał się AM One 77 na angielskich numerach To jest piękny samochód... Ciekawe kogo tak zaniosło w moje rejony Wiem jak brzmi definicja coupe Wiesz dobrze o co mi chodzi... Mysle, ze pojecie coupe powinno sie rozszerzyc o 4-drzwiowki w stylu Panamery czy Rapida, albo powinno powstac nowe słowo obrazukace tego typu samochody
-
2017 Porsche Panamera
Eeee tam, taki sam koslawy garbusek bedzie jak i jest Chyba nie da sie zrobić ładnego, sportowego 4 drzwiowego coupe
- 2017 Audi SQ2 bez camo - w calej okazalosci
-
BMW e60 vs. Audi A8 d3
Także proponowałbym poszukać LS z V8, no chyba, ze bedziesz duzo jezdzil i liczysz na niskie koszty paliwa...
-
Jakie felgi do Z3
Brałbym oryginalne lub BBSy jakieś
-
Czym się różnia w Audi A4 radia?
To by wyjasniło pewne kwestie