Zawartość dodana przez SzefSzefow
-
Panamera
Eeeee tam, Panamera to generalnie brzydki samochod, nie podoba mi sie jego wygląd... Ale faktycznie, narzekać nie mogę, poza tym, ze skrzynia biegów była wymieniana 2 razy na gwarancji
-
Czemu nie nowa Astra V?
Nie bój nie bój, fotele tez dodają swoje
-
Czemu nie nowa Astra V?
Owszem, jak już wsiądziesz to są wygodne
-
Czemu nie nowa Astra V?
W większosci jest zastosowana podwojna podłoga bagaznika, sprawdzaliscie to oczywiscie?
-
BMW X1
Jeżdziłem jak tylko wlazło do produkcji, nawet nowe było wyjątkowo kiepskie Obawiam się, że używane będzie jedynie gorsze Nie myślałeś o XC60?
- Arrinera czy Techrules
- Arrinera czy Techrules
- Arrinera czy Techrules
- Arrinera czy Techrules
-
Czemu nie nowa Astra V?
zależy w jaki samochod autor posta celuje, Astra z silnikiem tej mocy bedzie raczej normalnym samochodem, wszystko inne ponizej 100tys zl, jak Kia Ceed GT, VW Polo GTI to pseudosportowe autka, z twardym, nizszym zawieszeniem, kubłami itp Astra zapowiada sie na naprawdę niezły samochód (tak, jezdziłem, macałem, testowałem), a aktualnych benzynowych silników opla raczej bym sie nie obawiał. Ok, miejscami w Astrze widać oszczednosci, ale stosunek ceny do tego co oferuje, jak dla mnie nr 1.
-
Czemu nie nowa Astra V?
nie jest to zupełnie prawda
-
Jaki rabat przy zakupie auta za 1 mln zł?
To zalezy, zalezy mu na tym aby sobie mercedesa zamówić, wybrac wszystkie opcje, kolory itp czy wazny jest model, a reszta mniej? Proponowałbym wyslac zapytanie do roznych salonów o daną konfigurację samochodu plus zapytać czy czegoś nie mają gotowego. Przy tej kwocie można pokusic sie o wyslanie zapytania do kilku wiekszych salonów w niemczech.
-
Co sądzicie o Oplu Insignia?
To prawda, bodajze niefiatowskie diesle z poczatku produkcji są awaryjne.
-
Co sądzicie o Oplu Insignia?
Wagi, przyspieszenia masz na zeperf.com O dziwo Insignia jest w testach awaryjnosci w top 10 z tego co pamiętam
-
Co sądzicie o Oplu Insignia?
Rzekomo? Heh... Jesli OPC ma 325KM i wazy realnie 1900kg, 2.0T ma 220KM i 1860kg (dane zeperf), to raczej nie jest średnia masa samochodów tej klasy Przez masę, w porównaniu do konkurencji o podobnej mocy nie jedzie i pali o wiele więcej. Porażką można nazwać 6.9s do 100km/h gdy mamy do dyspozycji 325KM, dla porównania większe bmw E60 535i 306KM ma do setki sekunde mniej... I gdy porównasz każdą Insignie o danej mocy do jakiejkolwiek konkurencji to wynik jest tragiczny dla Opla I tak, jezdzilem różnymi Insigniami, OPC również. Podsumowując, jeśli ktoś jest w stanie zaakceptować wysoką masę samochodu i wszystko co się z tym wiąże może się okazać, że insignia jest całkiem fajnym, pojemnym i dobrze wyposazonym samochodem
-
15 nowych samochodów które się ponadprzeciętnie sypią
a co Ty masz? E60? Z jakim silnikiem?
-
Sprzedać AUDI i kupić porsche ?
Jak chcesz jakiegokolwiek "youngtimera" to lepiej rozejrzec sie za czyms w jak najlepszym stanie i jak najbardziej oryginalnym.
- Moje Audi A6 mam już rok.
-
LS 400 z CH do oceny
Widzisz... Widzialem ostatnio Cytryne C5 z przebiegiem 110tyś km, ale byla tak zajechana, ze wygladala na 300tys, widzialem tez volvo 244 z przebiegiem 200tyś km i takze było zajechane, a tapicerkę ktoś zjadł. Ale zdarzaja sie samochody na zachodzie zadbane, ładne z duzymi przebiegami. W powyższym Leksie to nie przegieg jest głownym problemem, a to ze samochod wygląda na zmeczony zyciem, stojący w kolejce do przerobienia na zyletki
-
LS 400 z CH do oceny
Wg mnie nie ma ten samochod najmniejszego sensu, zawiecha siedzi, pewnie jest wiele rzeczy do zrobienia. O ile na czesci byłby jakis sens to dla siebie w zyciu bym nie ryzykował
-
Kupno auta demo
O wypraszam sobie ja latam tylko Prosiem Ale też mi się wydaje, że to trochę mało jak na demo z przebiegiem 11 tyś km
-
Aukcje internetowe Szwajcaria
Z jakich lat Cię interesuje LS? Jakie strony Cię interesują aukcyjne czy ogłoszeniowe?
-
szukam Insignii
OPC realnie ma 7.9s do 100km/h, wiec 220KM to bedzie jakieś 9-10s... Niestety waga zabija ten samochod pod wzgledem przyspieszeń, jak i spalania. Nawiasem mówiąc automat pozostawia tez duzo do zyczenia
-
Volvo V60, XC60, S80?
wow!
-
Volvo V60, XC60, S80?
Kurcze wygląda to nieciekawie... Pamiętam jak opisywałeś, że żona miała kolizję, ale nie sądziłem, że aż taka