Zawartość dodana przez SzefSzefow
-
Jaki samochód do 90tyś?
widocznie moj staruszek (i pewnie wiele innych osób) jest chory psychicznie takze jestem przeciwnikiem zakupu nowych samochodów w salonie, no ale nie moje pieniadze, nie moja broszka Wezmy taka Insignie, za 90tys zł masz silnik 1.8 140KM, i wersje wyposazenia "Insignia", która w standardzie nie ma: - elektrycznych szyb tylnych, - automatycznej klimatyzacji (klimatronik) - felg aluminiowych - srodkowego zagłówka z tyłu, ze nie wspomne o poduszkach powietrznych bocznych z tylu, czujnikach parkowania, automatycznych światłach czy wycieraczkach itp Mazda 6, za 89tyś zł masz silnik 2.0 145KM i wersje wyposażenia SkyGO, która nie ma: - swiatel p. mgielnych, - kimatyzacji automatycznej - zestawu glosnomowiacego automatycznych swiatel, czujników parkowania itp W Toyocie Avensis wygląda to trochę lepiej, za 86tyś zł masz silnik 1.6 132KM, wersję ACTIVE, ma co prawda swiatla p. mgielne i kilka innych bajerow jak tylne led czy podgrzewane lusterka, ale nie masz takze: - klimy automatycznej, Generalnie wszedzie jest tak, ze jesli chcesz dodac lepszy silnik, aby samochod sie odpychał do 100km/h ponizej 9s, wyposazenie z nawigazja, klima automatyczna, automatycznymi swiatlami, wycieraczkami, podgrzewane fotele, poduszki powietrzne tylne boczne, czujniki parkowania (o kamerze nie wspomne) to wyskakuje Ci cena 120-130tys zł za klasę D
-
Jaki samochód do 90tyś?
No właśnie tez mi sie podoba, 3 w hb ma mozliwosc posiadania 165KM silnika, a w wersji Prestige ciekawy wypas
-
Jaki samochód do 90tyś?
Chyba dawno cenników nie widziałeś Podstawowe C zaczynają się od tych 60tyś zł, ale z najslabszym silnikiem, bez wyposażenia itp, za sredni wypas trzeba dać kolo 80tyś, a za topowe wersje wyposazenia 90tyś (bez dodatków), za Golfa GTI musisz dac 111tyś zł i to bez ksenonów, swiateł p. mgielnych, poduszek powietrznych z tyłu czy systemów monitorujących otoczenia, jak go doposażysz to 160tyś zł leeeci Type-R to koszt 144tyś na dzień dobry, ale pewnie ma prawie wszystko w standardzie. Klasa D zaczyna sie co prawda od tych 80tyś średnio, ale tez za golasy z dychawicznym silniczkiem
-
Jaki samochód do 90tyś?
szkoda by było brac stary model jak wlazi nowy minusem kia jest brak jakichkolwiek rabatów, starszego powiedziano, ze na ceeda moze dostałby 1%-2% upustu
-
Jaki samochód do 90tyś?
nawet stary model łapie się wyłącznie w najuboższej wersji - odpada
-
Jaki samochód do 90tyś?
Staruszek jak wiecie rozbił Ceeda Szuka już następcy, na razie oglądał w salonach: Toyotę Auris, Corolla Nissana Pulsar (jeden z faworytów) Kia Ceed GT Astrę K (jeden z faworytow) Mazda 3 wchodzą w grę także małe suvy jak Mazda CX3 czy Nissan Qashkai co jeszcze mozna zobaczyć? moze jest coś z segmentu D, co by sie nadawało? Silnik minimum 130KM, benzyna, jak najlepsze wyposażenie Jakieś plusy, minusy? Na co uważać?
-
Które marki samochodowe dają rabaty?
znalazłem na otomoto nowe mondeo z rabatami po 20tyś zł, gdzies jest haczyk?
-
Które marki samochodowe dają rabaty?
a jak z Seatem, Skodą?
-
Które marki samochodowe dają rabaty?
Aktualna Astra odpada... nie mogę mu tego zrobić
-
Które marki samochodowe dają rabaty?
o dobry pomysł
-
Które marki samochodowe dają rabaty?
Tak, Citroen jest znany z wielkich rabatów Niestety, utrata wartosci mojego staruszka nie interesuje, gdyby było inaczej to kupiłby demówkę czy testówkę Wysłałem zapytanie o Aurisa do kilku salonów w PL, wiec Toyota daje rabaty. Ale jak jest z: Mazdą, Fordem, VW, Peugeotem, Volvo?
-
Które marki samochodowe dają rabaty?
Jako, że staruszek rozbił Ceeda to rozgląda się teraz za nowym samochodem (klasa C maksymalne wyposażenie) i teraz pytanie: które marki przyznają rabaty, a które nie? Wiem, że z KIA były problemy z jakakolwiek negocjacją, a jak jest teraz? Z pewnoscią macie większe doswiadczenie w temacie
-
Rozbity Ceed... i co dalej?
No właśnie dlatego podana jest nierealna cena, ponieważ tak naprawdę to chętny musi sobie wszystko przekalkulować, obliczyć i zaproponować
-
Rozbity Ceed... i co dalej?
Nie otrzymałem jeszcze niczego Oczywiscie, ze cena jest nierealna, ale regulamin giełdy okresla sprawę jasno - trzeba umiescić cenę, a ja nie mam jaka może ona być Dlatego jest podana cena nierealna z komentarzem o mocnym dogadaniu się
-
warto?
to trzymam za słowo, mam nadzieję że weźmiesz chociaż jedną: http://www.leboncoin.fr/voitures/834170432.htm
-
Rozbity Ceed... i co dalej?
W tym przypadku nie jest to dobra sytuacja - staruszek jest pierwszym wlascicielem, autko ma full wyposazenie, no i przebiegu 30tyś km
-
Rozbity Ceed... i co dalej?
Dzięki na razie wszystkim Bede pytać na bierzaco
-
Rozbity Ceed... i co dalej?
Dziękuję za odpowiedź! Szkoda osobowa została zgłoszona z NW sprawcy bodajże. Będziemy monitorować sprawę i bedę sią starał pytać na bieżąco
-
Astra V z Gliwic w Warszawie
wszystkie silniki oferowane w astrze sa podobno nowe
-
Rozbity Ceed... i co dalej?
Moj struszek mial stluczke, wyjechal mu z pod porzadkowanej bus z dosc duza predkoscia. Dobrze ze to moj staruszek trafil go, a nie busiarz jego [emoji52] No ok, samochod rozbity, sprawa zgloszona do TU sprawcy (PZU), troche sie obawiamy czy nie bedzie calki. Samochodu szkoda, bo moze i ma te 7 lat to przebiegu 30tys km [emoji53] Ale jak to wyglada w przypadku calki? Przykladowo jei samochod jest wart wg eurotaxu 25tys zl, to obliczaja ze wrak wart jest 10tys zl i wyplacaja 15tys zl? Mozna bedzie rozbity samochod sprzedac? Zawsze pierwsza wycena bedzie zanizona? Zdjecia: Dziwie sie ze poduszki nie wystrzelily nawet [emoji15] Wysłane podczas jazdy na rowerze
-
bezproblemowa B-klasa
można znalezc egzemplarze bez rudej
-
bezproblemowa B-klasa
Proponuję Mazdę 2 z lat 2002- 2007, samochodzik nie do zajechania i wygrywa wszystkie testy niezawodnosci, no ale piękny nie jest
-
warto?
Prawa, ale wolalbym oryginalna prawą niż fake lewy
-
Wybieramy samochód dla mnie
Słowo "mocny" i wyrażenie "nietracacy na wartosci" nabiera u Ciebie innego wymiaru
-
Wybieramy samochód dla mnie
Nie, nie Juke odpada w przedbiegach