Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Ryb

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Ryb

  1. Gdyby tak było to bym jeździł już dziś elektrykiem zamiast dieslem. I kolejny samochód to byłby elektryk a nie diesel. Ewidentnie pomysłodawcy tej technologii nie potrafią wdrożyć rozwiązań, które przekonałyby ludzi oczekujących od samochodu normalnej użyteczności a jej obecni użytkownicy też nie pomagają zaklinając rzeczywistość jedząc obiady o czwartej nad ranem, sikając po dwie godziny i planując noclegi na trasie, która powinna trwać kilka godzin.
  2. Ja też jak budowałem dom to jeździłem Lanosem/Chevroletem a wykonawcy starymi BMW. Jak ci ludzie już zbudują swoje domy (i może częściowo spłacą) to zamienią te Dacie na coś odpowiedniego. Wszystko po kolei.
  3. Dacia Sandero stepway. Tanie, młode i nawet fajnie wygląda.
  4. Ja bym doradził coś, w czym można regulować kąt oparcia tylnej kanapy. IMO to lepsze niż ta pusta przestrzeń na nogi, która niczemu nie służy. Taki Kodiaq jest IMO sto razy lepiej zaprojektowany od Superba.
  5. Ja na miejscu autora wątku zamiast rzeźbić w zawieszeniu zmieniłbym felgi z oponami i wszystkie problemy znikną.
  6. Wersja 1.6 ma jakieś wąskie oponki. W porównaniu do tych 225/55 jest przepaść.
  7. Do tego wsiada się łatwo i przestrzeń wewnątrz całkiem niezła. W tej wersji to jest auto dla emerytów, którzy przesiedli się z Fabii sedan. Z kolei po wyposażeniu tego auta w sensowny silnik, AWD i dodatki wewnątrz robi się z tego bardzo fajny, nieduży SUV o przyzwoitych osiągach (mój robił 100km/h poniżej 10s co w tej klasie w tamtych czasach było dobrym wynikiem), całkiem niezłej dzielności poza asfaltem (napęd 4x4 od Mitsubishi wiele potrafi) i jeszcze większej dzielności w mieście (kompaktowe rozmiary). A bezawaryjność i dobry serwis mamy nadal, tak jak w słabszej wersji. Niestety dramatyczną większość sprzedaży robiła wersja 1.6, która jest zwykłą taczką na kołach dla emeryta.
  8. Ryb odpowiedział HelixSv na temat - Forum EV
    Dobre. 90km/h na autostradzie i co chwila postoje. Nawet Maluchem do Bułgarii ludzie się tak nie męczyli.
  9. Nowa definicja luksusu to jest właśnie tani paździerz poparty pewnością siebie producenta.
  10. Ja tylko powiem, że SUVy to przeżytek. Nie są ani tak pakowne ani tak terenowe jak powinny być. Idzie nowa moda i to dopiero będzie ciekawe.
  11. Myślę, że Superb Scout jest odpowiedzią na wszystkie problemy poruszone w tym wątku.
  12. Odpowiedzią na problem dużych SUVów jest produkcja małych SUVów klasy B. Te nie zajmują dużo miejsca ale mimo wszystko Ci się nie podobają. A dlaczego? Dlatego, że duże SUVy zajmują dużo miejsca. Pokrętna logika.
  13. SUV klasy D zwykle ma wymiary wzdłuż i wszerz takie same jak ta klasa D, jest tylko wyższy. Jeśli Ci przeszkadza, że zajmuje więcej miejsca parkingowego na wysokość...
  14. Ryb odpowiedział ppmarian na temat - Motokącik
    Prędkość była za mała. Wąskie oponki i środek ciężkości przy tylnej osi.
  15. Ryb odpowiedział ppmarian na temat - Motokącik
    Trzeba dodać, że siła wygenerowana przez tył była w tych warunkach tak śmiesznie niska w porównaniu z tym co złapało przód, że wręcz można ją pominąć.
  16. Ryb odpowiedział ppmarian na temat - Motokącik
    W opisanej tu sytuacji jeśli nie skontrujesz PRZED kałużą to potem możesz sobie co najwyżej podziwiać zwiedzany krajobraz. Gdy poczujesz, że Cię złapało to jest za późno.
  17. Ryb odpowiedział ppmarian na temat - Motokącik
    No przecież właśnie udowodniono co innego.
  18. Ryb odpowiedział ppmarian na temat - Motokącik
    IMO nic by się nie zmieniło. System ESP i tak wyłączył tempomat gdy tylko zarejestrował uślizg przedniego koła. Tył wjechał w kałużę z rozpędu a nawet gdyby nie to i tak przy tej prędkości i na tempomacie (więc wysoki bieg raczej) moment na kołach jest tak niewielki, że w zasadzie pomijalny. To nie pchający tył go obrócił tylko hamujący przód. Obie te siły oczywiście się skumulowały ale wartość tej z przodu była tak dramatycznie większa od tej z tyłu, że można spokojnie tę drugą pominąć. Jakiego byś napędu nie miał, jak coś złapie za jedno przednie koło i przytrzyma to auto zacznie się obracać i niewiele da się z tym zrobić.
  19. Jakiś aktywny asystent tu by się rzeczywiście przydał.
  20. A ja na przykład przez analogię uważam, że Toyota Land Cruiser jest do kitu bo jechałem kiedyś Yarisem i mi się nie podobało bo nie miał bezprzewodowego kluczyka.
  21. Ryb odpowiedział HelixSv na temat - Forum EV
    Fred tyle jedzie spalinowym Terrano. Elektryczna motoryzacja jest już prawie tak sprawna jak on.
  22. Ryb odpowiedział el_guapo na temat - Motokącik
    Wymienić maskę. U kolegi w aucie właśnie tak sobie mają zamiar poradzić.
  23. Ryb odpowiedział el_guapo na temat - Motokącik
    Był rzeczoznawca, obejrzał, zrobił jakieś tam dokumenty. Teraz auto trafi do ASO i niech oni dalej się martwią. Co mnie obchodzi wycena, skoro ma być bezgotówkowo?
  24. Spokojnie, na głównych rynkach zrobią sprzedaż a na pozostałych zrobią taką ochotę klientów na produkt, że potem będzie rozchwytywany prawie jak premium. Im dłużej się naczekają tym bardziej za cenę katalogową kupią.
  25. Uważaj! Jeśli przejedziesz turdefransa, którego tam nie powinno być to może nagle znikąd pojawić się pewien starszy pan, który wezwie Policję, będzie czekał aż przyjadą i wszystko im opowie. Zrobi zdjęcia, notatki, nawet namaluje akwarelę. I będzie gotów zeznawać w sądzie! Sam będziesz prosił Policjantów o mandat, byle się jak najszybciej uwolnić.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.