Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Ryb

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Ryb

  1. Jak jadę nocą to dziecko idzie spać i mogę mieć 7-8h jazdy bez żadnych przeszkód. A jeśli jeżdżę sam to czas jazdy jest zależny tylko od ilości paliwa w baku i spalania. Ale temat nie o tym. Można uznać częste tankowanie za upierdliwe nawet jeżdżąc na krótkich odcinkach po mieście.
  2. Co kto lubi. Dziwnym trafem dzieciaki dopasowują się zawsze do zasięgu auta. Z kim bym nie gadał, tankuje przy okazji przerw na sikanie. Broń boże nie kupuj auta elektrycznego, bo od razu po zakupie dzieciaki co 200km będą chciały robić przerwy na sikanie trwające po 8 godzin.
  3. No więc 4-5 razy zamiast 2-3 razy uważam za mniej więcej 2x bardziej upierdliwe. A na tym to się nie znam, ja to chyba jakiś nienormalny jestem.
  4. To zrób te 2000km za jednym zamachem i opowiedz nam jak było.
  5. Podchodzenie do problemu od złej strony. Jeśli nie chce ciągle tankować to powinien kupić auto z wielkim zbiornikiem paliwa, a nie z małym spalaniem.
  6. Gdyby ta Honda była przednionapędowa to wypadłaby tak samo. Z tego co tu widać system potrafi w najlepszym wypadku przenieść moment na drugie z przednich kół.
  7. Dostałem fajną ofertę na dwie sztuki Stelvio. Jedna 200 a druga 280KM. Akurat dla mnie i dla żony by było.
  8. Kiedyś pytałem Włochów o zdanie na temat Alfy Romeo...
  9. Sprowadzonego z Niemiec cudaka od handlarza? Tak się NIE powinno kupować, co zresztą dowodzi ten post.
  10. Ryb odpowiedział jimbo22 na temat - Kącik 4x4
    Nie spojrzałem na roczniki, które bierzesz pod uwagę. Nowe nie mają ale starsze, faktycznie są na ramie. Pajero niby ramy nie ma - niby ma . Marketing określa to jako "ramę zintegrowaną" a de facto jest to po prostu wzmocniona konstrukcja. Jednak daje ZTCW radę nie gorzej niż klasyczna rama. Jeśli Pajero to ja bym brał z dieslem jednak - ten silnik 3.2 jest pancerny. Przy długiej kabinie jeśli są relingi (lub można je do danej wersji założyć) to namiot wsadzisz bez żadnych kombinacji.
  11. Ryb odpowiedział jimbo22 na temat - Kącik 4x4
    Prawie żaden z tych co Ci tu podpowiadają nie ma ramy. Ja na Twoim miejscu szukałbym pickupa i nie bawił się w motocykl na haku.
  12. Ok, znalazłem. Teoretycznie można też ruszyć na samym spalinowym ale rzeczywiście to jest bardziej sprzęgło niż skrzynia biegów.
  13. A jak ruszasz z miejsca z pustą baterią?
  14. Dla MY2017 wychodzi różnica 365kg. Trochę mu się utyło... Jeszcze ciekawiej wygląda porównanie z dieslem. Różnica to 250kg, ale... ...ładowność diesla to 650kg, ładowność benzyny to 575kg a PHEV może zabrać 510kg. DMC diesla jest niższa zatem tylko o 110kg. Przecież tam siedzi zwykła CVT.
  15. Tylko czemu ten sam model w 2019-tym już waży 400kg mniej?
  16. Problem polega na tym, że tyle waży XC90. I ten wynik pojawia się we wszystkich materiałach. Za to w XC60 mamy raz taką samą masę jak przy XC90 a raz wartosc 1941kg. Więc albo XC60 w jednej wersji T8 waży tyle co XC90 T8 a w innej wersji T8 (rożniącej się tylko rocznikiem) waży nagle 400kg mniej albo komuś się po prostu pomyliły samochody. Bo ja się z wahaniami masy własnej tego samego samochodu rzędu 400kg jeszcze nie spotkałem. Skoro w 2019-tym nie ma już auta ważącego 2349kg a jest tylko ważące 1941kg to ja się pytam jaki 400-kilogramowy element w bieżącym roku z niego zniknął. Bo Volvo nie twierdzi jakoby cokolwiek w aucie odchudziło, co by mogło dać aż taką różnicę.
  17. T8. A pomyliło im się na stronie z XC90 T8, który rzeczywiście tyle waży. Ale XC60 jest dużo lżejszy.
  18. Walnęli się, bo ten sam samochód AD 2018 waży już 1941kg. 800kg to za duża różnica żeby to nie był błąd.
  19. Ciekawe, że ten sam samochód w EU waży 800kg mniej. Pewnie u Was razem z przeciętnym amerykańskim kierowcą zważyli.
  20. Ryb odpowiedział volf6 na temat - Motokącik
    Owszem, może. W każdym aucie może. Tylko że rachunek prawdopodobieństwa niestety działa w tym przypadku na niekorzyść Subaru.
  21. Ryb odpowiedział volf6 na temat - Motokącik
    Wyjaśnijmy coś sobie: dobre silniki nie mają fakapów i się nie rozpadają.
  22. Ryb odpowiedział volf6 na temat - Motokącik
    Tedeików jest tyle, że możesz kupić używany cały silnik i przełożyć co tam potrzeba, z dużym prawdopodobieństwem że będzie lepiej (zwłaszcza jeśli części będą od innej wersji, wolnej od danego fuckupu. W Subaru jak byś nie kombinował to masz do wyboru silnik z wadą konstrukcyjną vs. inny egzemplarz tego samego silnika z tą samą wadą konstrukcyjną.
  23. Ryb odpowiedział volf6 na temat - Motokącik
    Tylko że to nie są koszty napraw samego silnika a zwykle osprzętu: turbo, dwumasa etc. Silnik Subaru ma takie same turbo i dwumasę, a do tego może jeszcze się rozpaść blok. Ja tu widzę istotną różnicę niepozwalającą na zrównanie tych problemów.
  24. Ryb odpowiedział volf6 na temat - Motokącik
    Jak postawisz zły silnik wśród innych złych silników to nie stanie się on od tego nagle dobry.
  25. Ryb odpowiedział volf6 na temat - Motokącik
    Żeby oddać sprawiedliwość - żaden z nich ani nie jeździ dieslem ani diesla nie poleca. Diesel Subaru to była wpadka i wszyscy o tym wiedzą.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.