Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Piterus_123

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Piterus_123

  1. oba modele maja podobna stosunkowo niska bezawaryjnosc ja bym bral 130 ze wzgledu na bemben
  2. ciekawe czy przyczyna tego nie byly problemy z rejestracja samow?
  3. Piterus_123 odpowiedział Luki na temat - Motokącik
    a haki samochodowe zazwyczaj 75kg
  4. uwazam ze warto brac z napedem wygodniej sie kosi zwlaszcza jak gdzies jest nierowno. co do wymiarow do szerkoksc ma 48cm obudowy a noz ma 46 jak chcesz szerokosc max miedzy kolami to jutro moge zmerzyc
  5. > biały nalot może sugerować problemy z UPG wlasnie kawa z mlekiem z lekim bialawym nalotem jest jak najbardziej ok cos jak na tej swiecy, jesli jest sam bialy to jest za uboga mieszanka ogolnie jest tak bialy - za ubogo kawa z mlekiem - ok czarny - za bogato najgorzej jak jest za ubogo bo mozna latwo uszkodzic silnik
  6. a no tak, hymm ciekawe co moglo to spowodowac? moze wydech gdzies na katalizatorze przytkany
  7. Piterus_123 odpowiedział arek_m na temat - Motokącik
    nie za takie pieniądze
  8. zle spalanie, czarny nalot to zbyt bogata mieszanka czyli kolektor spowodowal nieprawidlowe oprozniane cylindra ze spalin, tak wlasnie onczy sie nieumiejetne "poprawianie" fabryki
  9. > ja mam kibel co prawda kompakt, ale przylega idealnie do sciany. Harmonijka nie nabiera stalego > syfu z czasem od srodka? g... mnie to obchodzi 7lat jak zamontowane i spokoj na raze
  10. Mam harmonijke zero problemow poza jednym. Czyszczenie tego z kurzu jest okropone generalnie odradzam
  11. ja tylko matowilem i malowalem bezposrednio baza bez dodatkowego podkladu i wyszlo lepiej niz dobrze
  12. A ta honda co ma 6 miejsc niepamietam nazwy
  13. moja majac wybor punto 2 a 206 wybrala 206 bo ladniejsze i od tego powinienies zaczac co sie kobiecinie podoba reszta to szukanie nie zakatowanego egzemplarza
  14. nawet 10-20%
  15. na allegro tego masz pelno klik
  16. > W markecie nie byłem, ale w sklepie gadałem z ludźmi i polecali Wolfa - mają promocję na dwa modele > - ale nie spodobał mi się rozklekotany układ kierowniczy > Sąsiad kupił Mccullocha i jest zadowolony, ale wydał ~10kzł. Bo tyle trzeba wydac na cos wartosciowego w przeciwnym przypadku bedziesz sie wkuzal ze nie doplaciles i sie wszystko rozpada
  17. > Rozważam Mcculloch albo Wolf z silnikiem B&S o mocy 6-7 kW i szer. koszenia rzędu 70 cm. > Łamię się, czy brać klasyczny traktorek, czy z silnikiem pod siedziskiem jak > traktorek-ogrodowy-m105-77xc-mcculloch - byłby to dobry wybór? Wolf to tez mtd (wiem bo mam autoryzacje na mtd i mnie kurwica bierze jak ten badziew przychodzi). Najlepszym wyjsciem bylo by to co Joki zaproponowal tylko jest drogi (najtansza wersja ktora sie sprzedala w zeszlym tyg. Kosztuje okolo 12) co do mccoolocha sie nie wypowiem bo nie mam z nim stycznosci. Ale stige moge polecic byle nie model garden compact bo jest ooprostu za slaby. Aha i do jasnej niespodzianki czemu chcesz to kupic w markecie? Jedz do odpowiedniego sklepu ktory sprzedaje traktorki tam duzo sie o nich dowiesz bo zazwyczaj ludzie ktorzy to w casto sprzedaja nie maja o tym pojecia do tego stoponia ze potrafia powiedziec klientowi ze nie trzeba silnika olejem zalewac (mialem taki autentyk hehe)
  18. byle nie MTD bo nie bedziesz zadowolony
  19. papierek scierny 400 i puszka srebrnego lakieru bedzie mniej widoczne
  20. ja bym stawial na wypadajace zaplony wlasnie przez kasete
  21. Kaseta zaplonowa niestety najslabszy punkt tego silnika
  22. u mnie nie bylo roznicy w cenie przy ubezpieczeniu E3 czy 5 czy 7os
  23. poprzedni wygladal duuuuzo lepiej
  24. > Włącznik klaksonu w dźwigni kierunków. W 306 było to cholernie denerwujące. Na szczęście w nowszych > już tego nie ma. O tak w 206 tez to jest zupelnie niepraktyczne
  25. Kwestia przyzwyczajenia mi np bardzo przypadły do gustu

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.