Zawartość dodana przez Piterus_123
-
Myjka ciśnieniowa Nilfisk - wybór modelu
oba modele maja podobna stosunkowo niska bezawaryjnosc ja bym bral 130 ze wzgledu na bemben
-
Leopard - koniec historii ...
ciekawe czy przyczyna tego nie byly problemy z rejestracja samow?
-
Bagażnik na hak
a haki samochodowe zazwyczaj 75kg
-
[KzAK] Kosiarka elektryczna
uwazam ze warto brac z napedem wygodniej sie kosi zwlaszcza jak gdzies jest nierowno. co do wymiarow do szerkoksc ma 48cm obudowy a noz ma 46 jak chcesz szerokosc max miedzy kolami to jutro moge zmerzyc
-
Biały nalot na zaworach wydechowych
> biały nalot może sugerować problemy z UPG wlasnie kawa z mlekiem z lekim bialawym nalotem jest jak najbardziej ok cos jak na tej swiecy, jesli jest sam bialy to jest za uboga mieszanka ogolnie jest tak bialy - za ubogo kawa z mlekiem - ok czarny - za bogato najgorzej jak jest za ubogo bo mozna latwo uszkodzic silnik
-
Biały nalot na zaworach wydechowych
a no tak, hymm ciekawe co moglo to spowodowac? moze wydech gdzies na katalizatorze przytkany
- lakiernik
-
Biały nalot na zaworach wydechowych
zle spalanie, czarny nalot to zbyt bogata mieszanka czyli kolektor spowodowal nieprawidlowe oprozniane cylindra ze spalin, tak wlasnie onczy sie nieumiejetne "poprawianie" fabryki
-
mimosrodowy odplyw do WC
> ja mam kibel co prawda kompakt, ale przylega idealnie do sciany. Harmonijka nie nabiera stalego > syfu z czasem od srodka? g... mnie to obchodzi 7lat jak zamontowane i spokoj na raze
-
mimosrodowy odplyw do WC
Mam harmonijke zero problemow poza jednym. Czyszczenie tego z kurzu jest okropone generalnie odradzam
-
Lakierowanie po farbie proszkowej...
ja tylko matowilem i malowalem bezposrednio baza bez dodatkowego podkladu i wyszlo lepiej niz dobrze
-
Z cyklu - Co kupić ?
A ta honda co ma 6 miejsc niepamietam nazwy
-
Wózek sklepowy dla kobity za 6-8 tys
moja majac wybor punto 2 a 206 wybrala 206 bo ladniejsze i od tego powinienies zaczac co sie kobiecinie podoba reszta to szukanie nie zakatowanego egzemplarza
-
owiewka - mniejsze spalanie...
nawet 10-20%
-
gdzie w polsce kupie taki hak?
na allegro tego masz pelno klik
-
Traktorek do koszenia trawy
> W markecie nie byłem, ale w sklepie gadałem z ludźmi i polecali Wolfa - mają promocję na dwa modele > - ale nie spodobał mi się rozklekotany układ kierowniczy > Sąsiad kupił Mccullocha i jest zadowolony, ale wydał ~10kzł. Bo tyle trzeba wydac na cos wartosciowego w przeciwnym przypadku bedziesz sie wkuzal ze nie doplaciles i sie wszystko rozpada
-
Traktorek do koszenia trawy
> Rozważam Mcculloch albo Wolf z silnikiem B&S o mocy 6-7 kW i szer. koszenia rzędu 70 cm. > Łamię się, czy brać klasyczny traktorek, czy z silnikiem pod siedziskiem jak > traktorek-ogrodowy-m105-77xc-mcculloch - byłby to dobry wybór? Wolf to tez mtd (wiem bo mam autoryzacje na mtd i mnie kurwica bierze jak ten badziew przychodzi). Najlepszym wyjsciem bylo by to co Joki zaproponowal tylko jest drogi (najtansza wersja ktora sie sprzedala w zeszlym tyg. Kosztuje okolo 12) co do mccoolocha sie nie wypowiem bo nie mam z nim stycznosci. Ale stige moge polecic byle nie model garden compact bo jest ooprostu za slaby. Aha i do jasnej niespodzianki czemu chcesz to kupic w markecie? Jedz do odpowiedniego sklepu ktory sprzedaje traktorki tam duzo sie o nich dowiesz bo zazwyczaj ludzie ktorzy to w casto sprzedaja nie maja o tym pojecia do tego stoponia ze potrafia powiedziec klientowi ze nie trzeba silnika olejem zalewac (mialem taki autentyk hehe)
-
Traktorek do koszenia trawy
byle nie MTD bo nie bedziesz zadowolony
-
Jak zamaskować niedoskonałości na alufeldze
papierek scierny 400 i puszka srebrnego lakieru bedzie mniej widoczne
-
saab 95 2.0t - nierówna praca silnika
ja bym stawial na wypadajace zaplony wlasnie przez kasete
-
saab 95 2.0t - nierówna praca silnika
Kaseta zaplonowa niestety najslabszy punkt tego silnika
-
Ubezpieczenie a 7 osob.
u mnie nie bylo roznicy w cenie przy ubezpieczeniu E3 czy 5 czy 7os
-
MY 2015 Chevy Aveo/Barina/Sonic
poprzedni wygladal duuuuzo lepiej
-
Z cyklu : Motoryzacyjne pomysły z pupy
> Włącznik klaksonu w dźwigni kierunków. W 306 było to cholernie denerwujące. Na szczęście w nowszych > już tego nie ma. O tak w 206 tez to jest zupelnie niepraktyczne
-
Z cyklu : Motoryzacyjne pomysły z pupy
Kwestia przyzwyczajenia mi np bardzo przypadły do gustu