Zawartość dodana przez Piterus_123
-
Idealna Vectra - do oceny
> Pytanie co może być nie tak jeśli po pomiarze czujnikiem będzie wszystko OK? Autko będzie jechało > super? > Co jeszcze można w tym samochodzie sprawdzić? Miałem już taką Vectrę i nie mam pomysłu. 15 letni samochód czujnikiem czy wy ludzie na glowe poupadaliscie przeciez to oczywiste ze 50 razy mogl byc malowany (i o niczym to nie swadczy) chyba ze dziadek lekarz pod kocem trzymal ale to nie pasat w sumie
-
Smar do przekładni
> Do smarowania przekładni w samochodzie akumulatorowym dziecięcym:) Raczej małe obciążenia, > temperatury jak otoczenie. to i margaryna sie nada a powaznie to zwykly litowy wystarczy cx-80 ma fajna mala tubke
-
Smar do przekładni
wszystko zalezy od warunkow pracy, duze male obciazenia wysokie lub niskie temp. ile obrotow itd.
-
WybórLPG-ON na dojazdy do pracy...
> P2 1.9JTD z CR P2 jak P2 ale bravke z 1.9d lub td tez trwale i oszczedne silniki, sam mialem i nawet bio tankowalemi jezdzil i sie psc nie chcial a zaniedbany byl strasznie
-
WybórLPG-ON na dojazdy do pracy...
chyba jedyne co można z dizla polecic w tej kasie to bedzie 1.5 - 1.7 isuzu w jakims oplu ale taki opel to niestety ruda
-
Zakup nowego konia
Wiesz ze renault to w tej chwili volvo rozniace sie tylko obudowa? pracowalem pare lat temu w serwisie renault trucks i niech najlepszym przykladem na "trwalosc" bedzie to ze puki byla ladna pogoda bylo malo roboty ale zaczynal padac deszcz i bylo mokro to do naprawy ustawiala sie kolejka
-
Megane I Cabrio Coupe
Mam takie co do dachu nie nazekam reszta to typowa renowka. Immo mi padlo w zime ale zrobilem i jezdzi bez problemu. Ale bede niedlugo sprzedawal jak sie odrobine cieplej zrobi i bede kupowal velsatisa
-
ktoś przeżył wystrzał poduszki kolanowej?
> kup sobie Cromę będziesz miał stacyjke obok ręcznego patent z saabow zreszta croma to saab 9-3
-
Skuter - dojeżdża ktoś do pracy ...
> ... albo dojeżdżał i z perspektywy czasu to był głupi zakup ? mialem, zipp quantum, jeden z najwiekszych 50 jakie sa, nie zaluje ze mialem. jezdzilem od marca do wrzesnia (zdarzyl sie snieg z deszczem nawet). dalo rade jezdzilem w normalnych ciuchach. a dojazd do pracy zamiast 45min zajmowal 15. ogolnie polecam
-
elektrycy - jak oszukać CAN - brak żarówki
moze to glupie ale moze by podpiac pod inna zarowke np od drogowych
-
Jak ustawić drzwi?
> A da sie taki żelbeton kupić w workach, czy trzeba zamawiać z cementowni? A może to gelbeton? w castoramie jest
-
elektrycy - jak oszukać CAN - brak żarówki
No juz o tym wspominalem
-
Małe, wściekłe i...tanie.
> pozycz 9k i jedziemy kupowac > Sliczna jest, jesli stan faktyczny zgadza sie z opisem, to powinno sie szybko sprzedac stoi na allegro chyba ze 2 miesiace jak nie lepiej
-
elektrycy - jak oszukać CAN - brak żarówki
> Około 4,2A czyli rezystor około 2,85Ohma i mocy 50W > To już lepiej zostawić żarówkę. taaa... gdzes juz to widzialem chyba nawet na HP bylo zarowki schowane w kartonowej tutce pod maska
-
elektrycy - jak oszukać CAN - brak żarówki
odpowiedni rezystor w miejsce zarowki i po problemie
-
Małe, wściekłe i...tanie.
> A widziałeś Abartha bez selespeed? Bo to jest najwiekszy problem tego auta. gt jest na manualu
-
Pytanie o spalanie V6 3.0, opinia o silniku
> A że tak zapytam, te 18 litrów to był jej maks, codzienność, czy eko jazda? srednio w miescie
-
Pytanie o spalanie V6 3.0, opinia o silniku
w E3 z automatem wersja 12v palila 18litrow gazu bolaczek nie stwierdzilem przez cala eksploatacje
-
Małe, wściekłe i...tanie.
> stary, ponioslo Cie troche, Clio niejednokrotnie stawiane jest jako wzor dobrze prowadzacych sie > HH, a Ty wyskakujesz z 95konnym Coltem ktory loil je na torze kartingowym, z calym szacunkiem, > ale kolega chyba jednak nie byl dobrze ogarniety. nie napisalem ze loilem ale czasy mialem podobne zreszta urzywalem tylko 1 i 2 biegu, przejedz sie i zobacz, moim zdaniem clio jest zbyt sztywne i zbyt bezpieczne (wyjezdrzalo przodem) colt lekko zarzucal tylem, ale tak jak wspominalem moze to kwestia opon.
-
vel satis
> klik > nad cena sie pomysli o widze ze rozwiazanie jak w traficu ostatnio lozysko mi sie wysypalo i o malo kola nie zgubilem, a tarcza nowa ponizej 5kkm wiec przyjeli na gwaranji
-
Małe, wściekłe i...tanie.
> clio 2 sport, ewentualnie colta moge polecic za wlasciwosci jezdne (sa duzo lepsze od clio) ale > jest wolniejszy niestety jesli chodzi o zakrety i hamowanie to tak (w colcie sa tarcze z tylu) jesli chodzi o samo napedzanie sie o jest gorzej, swoja 95konna wersja na torze kartingowym roilem podobne czasy co kumpel (ogarniety) w cilo sport moze to tez kwestia opon ja mam 17 w stosunku to 15 w clio
-
Małe, wściekłe i...tanie.
clio 2 sport, ewentualnie colta moge polecic za wlasciwosci jezdne (sa duzo lepsze od clio) ale jest wolniejszy niestety
-
vel satis
> korby tez cos kolo tego, takze oplaca sie remontowac 1.5 dci teraz to moze 1,5 wstawic tak jak ten co wstawil 1.9 do A8 na HP
-
vel satis
> promo jest teraz na 1.5 DCi ponizej 500zl wal ło toż to okazja
-
vel satis
> g9t, > w trafficu jest G9U, ale to sa tylko na pierwszy rzut oka podobne motory mam tego g9u zrobil prawie 200kkm i tylko wtryski padly, patrze na ceny panewek walow do 2.2 nie sa to koszty przerazliwe, wiecej kosztowalo by mnie zalozenie gazu do v6 zreszta pewnie tez by sie sypal