Zawartość dodana przez mokrii
-
temperatura chlodziwa wspolczesnych diesli (Peugeota)
Tak ja tylko niosę pomoc Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
-
temperatura chlodziwa wspolczesnych diesli (Peugeota)
No patrz a moje mialo inaczej , ale dolalem płynu chłodzącego i zaczęło się przełączać normalnie co nie zmienia faktu że jak nie miał do pełna to miał problem Ale faktem jest też to że to pierwsze moje auto któremu trzeba dolewać płynu przy poprzednich nie miałem takiego problemu to i e tym nie sprawdzalem na szczęście jakiś czas temu koledze@camel00 zdechł silnik w forku z racji braku płynu to i ja zacząłem sprawdzać Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
-
temperatura chlodziwa wspolczesnych diesli (Peugeota)
to teraz uważaj mam ja sobie subaru z ej20f 2.0 160km +lpg jak myslisz po jakim czasie silnik przy powiedzmy -10°C przełaczy sie na gaz ? no wiec najdłuższy odcinek to było ca okolo 50km z tym ze przy -20°C (przy mniejszym do -10 zwykle mniej niż 15km ) auto sprawne
-
Najwieksza Dacia dotychczas - Dacia Jogger
własnie wróciłem z Madery miałem 1.0 w up! chyba ten słabszy 60km spokojnie to na komputerku pokładowym pokazuje ze można jechać pod góre z obrotami poniżej 1500rpm to że obawiałem sie ze silnik zrobi bum jest nieistotne full inszurans ale nie, nie da sie tak jeździć
-
Nowa KIA Sportage
Chińczycy z NIO tak robią i już stawiają w eu swoje stacje Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
-
Nowa KIA Sportage
I to jest właśnie realna inflacja. Porównaj sobie rok do roku ceny u innych, jest tak samo. Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
-
Najwieksza Dacia dotychczas - Dacia Jogger
Te dychawiczne 1.0 w Clio (1200+kg) całkiem dawało radę (tylko brzmi bardzo nieprzyjemnie) więc może w niewiele cięższym nie będzie tragedii Natomiast tragedia będzie ze spalaniem - w Clio średnie było na poziomie 10l lpg Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
-
Co to za auto?
brillance b6 widziałem kilka razy jakby mi dopłacali bym nie wziął edyta BS4
-
RRRRRRRRR opakowane w T-Roc
Niby tak jak piszesz, ale ja z perspektywy właściciela forka inaczej odbieram polna drogę :haha: Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
-
RRRRRRRRR opakowane w T-Roc
To zdaje się nie jest Forester a tylko minimalnie podniesiony golf Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
-
fani renault
z tym ze raczej bedzie kosztowac tyle samo za tanią wersje megane grandtur szwagier dał 80 2 lata temu
-
Smart ForFour I gen
to jest mitsu colt to jest reno twingo
-
Co to za auto?
Volvo albo polestar Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
-
Nowy Opel Astra VI - czym różni się od Puga 308
Właśnie się wyleczyłem z francuskich Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
-
Seat Tarraco - przejęcie leasingu
to jest piękne Spalanie W Mieście 6 l/100km
-
Problem - Honda FR-V nie odpala :(
Padł akumulator
-
Hybryda na trasę?
Kadjar ma jakiś silnik, który pociągnie 170 kmh? 1.33tb
-
China (GWM) kupuje Nissan Iberia - Made in China z EU
zadzwon do pierwszego z brzegu dilera i sie dowiedz na kiedy możesz mieć swifta znajomi odebrali kilka dni temu - tylko i wyłącznie przypadek
-
China (GWM) kupuje Nissan Iberia - Made in China z EU
odważne stwierdzenie
-
2022 Mazda 2 - wersja EU
a bedzie w wersji MPS ?
-
3.0 tdi 272/313 s tronic
ojej ugryzło btw @swienty zdaje sie ze @Chorzyn ma takie kałdi jakie byś chciał
-
3.0 tdi 272/313 s tronic
@Łukasz___F napiszesz coś ?
-
Jakość Fiata
nie wywołuj nieśmiało wspomne że DSG to zautomatyzowany 2 sprzegłowy robot
-
Prawdziwa Włoszka Giulia z Niemcem na pokładzie
Focus rs był najtańsza opcja na Co prawda postanowiłem nigdy więcej nie mieć sedana ale jakbym miał $to gulia byłaby brana pod uwagę Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
-
Byłem dzisiaj w salonie VW
Zaraz chciał modnego suva cupe I wziął i się obraził i został z passatem ? Coś mi się zdaje że ktoś tu kręci Dopytaj albo lepiej sprawdź w jego jaskini, pewnie ma ołtarzyk z figurka passeratti