Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

mokrii

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mokrii

  1. Tak ja tylko niosę pomoc Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
  2. No patrz a moje mialo inaczej , ale dolalem płynu chłodzącego i zaczęło się przełączać normalnie co nie zmienia faktu że jak nie miał do pełna to miał problem Ale faktem jest też to że to pierwsze moje auto któremu trzeba dolewać płynu przy poprzednich nie miałem takiego problemu to i e tym nie sprawdzalem na szczęście jakiś czas temu koledze@camel00 zdechł silnik w forku z racji braku płynu to i ja zacząłem sprawdzać Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
  3. to teraz uważaj mam ja sobie subaru z ej20f 2.0 160km +lpg jak myslisz po jakim czasie silnik przy powiedzmy -10°C przełaczy sie na gaz ? no wiec najdłuższy odcinek to było ca okolo 50km z tym ze przy -20°C (przy mniejszym do -10 zwykle mniej niż 15km ) auto sprawne
  4. własnie wróciłem z Madery miałem 1.0 w up! chyba ten słabszy 60km spokojnie to na komputerku pokładowym pokazuje ze można jechać pod góre z obrotami poniżej 1500rpm to że obawiałem sie ze silnik zrobi bum jest nieistotne full inszurans ale nie, nie da sie tak jeździć
  5. mokrii odpowiedział Mrowa na temat - Motokącik
    Chińczycy z NIO tak robią i już stawiają w eu swoje stacje Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
  6. mokrii odpowiedział Mrowa na temat - Motokącik
    I to jest właśnie realna inflacja. Porównaj sobie rok do roku ceny u innych, jest tak samo. Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
  7. Te dychawiczne 1.0 w Clio (1200+kg) całkiem dawało radę (tylko brzmi bardzo nieprzyjemnie) więc może w niewiele cięższym nie będzie tragedii Natomiast tragedia będzie ze spalaniem - w Clio średnie było na poziomie 10l lpg Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
  8. mokrii odpowiedział Danielpoz. na temat - Motokącik
    brillance b6 widziałem kilka razy jakby mi dopłacali bym nie wziął edyta BS4
  9. Niby tak jak piszesz, ale ja z perspektywy właściciela forka inaczej odbieram polna drogę :haha: Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
  10. To zdaje się nie jest Forester a tylko minimalnie podniesiony golf Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
  11. mokrii odpowiedział Marcinas na temat - Motokącik
    z tym ze raczej bedzie kosztowac tyle samo za tanią wersje megane grandtur szwagier dał 80 2 lata temu
  12. mokrii odpowiedział alastair na temat - Motokącik
    to jest mitsu colt to jest reno twingo
  13. mokrii odpowiedział tomata na temat - Motokącik
    Volvo albo polestar Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
  14. Właśnie się wyleczyłem z francuskich Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
  15. to jest piękne Spalanie W Mieście 6 l/100km
  16. Padł akumulator
  17. Kadjar ma jakiś silnik, który pociągnie 170 kmh? 1.33tb
  18. zadzwon do pierwszego z brzegu dilera i sie dowiedz na kiedy możesz mieć swifta znajomi odebrali kilka dni temu - tylko i wyłącznie przypadek
  19. odważne stwierdzenie
  20. mokrii odpowiedział OZI na temat - Motokącik
    a bedzie w wersji MPS ?
  21. ojej ugryzło btw @swienty zdaje sie ze @Chorzyn ma takie kałdi jakie byś chciał
  22. @Łukasz___F napiszesz coś ?
  23. mokrii odpowiedział 4thelement na temat - Motokącik
    nie wywołuj nieśmiało wspomne że DSG to zautomatyzowany 2 sprzegłowy robot
  24. Focus rs był najtańsza opcja na Co prawda postanowiłem nigdy więcej nie mieć sedana ale jakbym miał $to gulia byłaby brana pod uwagę Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
  25. Zaraz chciał modnego suva cupe I wziął i się obraził i został z passatem ? Coś mi się zdaje że ktoś tu kręci Dopytaj albo lepiej sprawdź w jego jaskini, pewnie ma ołtarzyk z figurka passeratti

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.