Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

mokrii

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mokrii

  1. > To istnieje kraj mający na punkcie ochrony danych osobowych większego świra niż Polska? prawdopodobnie tak germania ma swira na punkcie wizerunku
  2. > no powtarzam Ci że znaki się kończą na A1 w pewnym momencie pisałem o tym juz w lutym zaorać chlorem zasypać
  3. > Chevy Caprice > HanYs ale ten
  4. > Cześć. Dzisiaj i jutro wybieramy sie na poszukiwania wozidla dla znajomego w przedziale cenowym > podanym wyżej. Kwota 7500zl jest maksymalna gorna granica. Optymalna mysle ze okolo > 3000-5000zl. nubira
  5. > najtaniej wyszło mi w AXA direct biorę z ubezpieczeniem od kradzieży > 420zł sprawdz pzu
  6. KV

    mokrii odpowiedział Pyrekcb na temat - Kącik 4x4
    > Wpada ofrrołdowiec do kanału > ....a tam dwa mosty... jak juz przy mostach jak sie nazywa najpiekniejszy most swiata? . . . . . . . . . . . . . . . .. . . . . . . . . . . . .. most bjutiful
  7. mokrii odpowiedział Hagi84 na temat - Motokącik
    > Od 800 na luzie do 7000RPM, w zaleznosci od potrzeb 900 do 6800
  8. > gdzieś takie coś wyczytał ? > chyba, że był to artykuł o Afryce... pokaż ze jest
  9. > Żarty jakieś ,chyba od prawie 10 lat obowiązkowe jest abs . nie jest obowiazkowy i nie był tak samo jak nie sa obowiazkowe esp i inne systemy ktore sa rekomendowane przez unie i producentow
  10. > Pytanie - po cholerę mam to robić? Nie mam zapędów rajdowych, po prostu poruszam się po drogach. > Po co mam pompować do 4? Może od razu do 8? Albo jeździć bez powietrza? Po co? po to zeby zmniejszyc powierzchnie styku opony z podłożem - taki substytut łysej opony potem weź sie przejedz jak kojot pisze jak juz wypierzesz zbroje to pochwal sie czy ci sie udało wyprowadzic z poslizgu
  11. > Chciałbym zobaczyć jak ogarniasz driftujący pojazd przy 60km/h no normalnie jak Vettel
  12. > więc proponuję na skos - dobre -przód lewy i tył prawy albo odwrotnie a i widzisz to też wcale nie jest głupie ale w tym przypadku trzeba wiedziec jak auto moze sie zachowac a tego sie człowiek nie naumie na kursie i podczas normalnej jazdy
  13. > To moze wypowiesz sie jak sterowne bedzie Auto z napedem na cztery kola ? wtedy nie ma tematu i wszystkie 4 powinny byc podobne > Lepsze na tyl
  14. > Zamierzam się dziś zabrać do wymiany kół. > Mam komplet zimówek z tym, że 2 koła mają lepszy (głębszy) bieżnik, a 2 gorszy. > Na którą oś założyć Waszym zdaniem te lepsze? > Kiedyś bym je automatycznie założył na przód ale obecnie nie jest to dla mnie takie oczywiste. lepsze na tył, chyba ze jest to os napedzana to wtedy na przod
  15. > Trochę bardziej restrykcyjnie nie chce mi sie szukac tabelki ktora mo moja agentka podrzuciła kiedyś ale prawdopodobnie masz racje - a sens jest ten sam
  16. > Chodzi mi o mojego youngtimera, który od 1,5 roku stoi rozgrzebany w garażu. > Aktualnie dostałem wycenę OC od aktualnego ubezpieczyciela (Link4), ale niebardzo mam czas i chęci > szukać czegoś alternatywnego (w domyśle tańszego). > Co się stanie jeżeli wypowiem polisę u dotychczasowego ubezpieczyciela i nie zawrę nowej ? > Kwestię odpowiedzialności za szkody pomijamy, bo auto niejeżdżące. > Ew. chętnie przyjmę rady jak uniknąć płacenia OC za niejeżdżące auto jakies 400pln do 3 dni powyzej do tygodnia 700 powyzej zdaje sie wpłata na rzecz UFG to jakies 3600pln
  17. mokrii odpowiedział Conrad na temat - Skośnookie
    > Tzn. że godne uwagi? tzn ze zwraca uwage - ze jest inne niz kolejny na ulicy passat b6 > a jak w razie czego z częściami? > dużo to pali, bo piszą, że nie no i wyposażenie podobno dobre o to to musisz pytac na klubsuzuki.pl
  18. mokrii odpowiedział mokrii na temat - MotoSport
    > Taki duży, a linków wklejać nie potrafi... umi tylko wierzy w ludzi i ma nadzieje ze wszyscy sa w stanie skopiowac tekst i wkleic w pasek
  19. mokrii odpowiedział Darczi na temat - Motokącik
    > ale pizza wystygnie a Policjant moze wyjsc/wyjechac godzine wczesniej "niestety nie mozemy w to miejsce skierowac funkcjonariusza gdyz wyszedł dostarczyc pizze tj papiery" myśl !
  20. mokrii odpowiedział Darczi na temat - Motokącik
    > > Widzę, że zdanie zbyt złożone by byle polski Dariusz mógł to ogarnąć rozumkiem. uuuuuu koleguniu własnie wkroczyłeś na wojenna scieżke
  21. Quote: - Brak OS-ów w innych krajach - czyli sytuacja z tego roku z Litwą się nie powtórzy, - Park serwisowy będzie miał zabetonowane podłoże i będzie przesunięty bliżej Hotelu Gołębiewski, - Połowa odcinków będzie nowa i będą one zlokalizowane w pobliżu Mikołajek, co uczyni rajd bardziej kompaktowym, - udoskonalone zostaną punkty widokowe, dzięki czemu będą zachęcały kibiców do oglądania dwóch przejazdów odcinka, zamiast ciągłego podróżowania za kierowcami - harmonogram czasowy ma być bardziej przyjazny dla zespołów i kibiców, nie będzie odcinków późnym wieczorem (w tym roku wiele osób na to narzekało), - nie będzie OS-ów w Lasach Państwowych ze względu na koszty, - w 2016 roku planowany jest odcinek w Warszawie lub Gdańsku. http://www.przegladsportowy.pl/motosport...044,1,352.html
  22. mokrii odpowiedział Conrad na temat - Skośnookie
    > Witam, > Ostatnio wpadł mi w gusta niejaki suzuki kizashi. > ładna sylwetka, ale czy macie jakieś doświadczenia, opinie nt tego auta, bo w najbliższym czasie > może zamienie swoje dotychczasowe auto > pozdr tylko jeden silnik wersja z A/T to CVT i ma naped na 4kola manual ma naped FWD nietuzinkowe
  23. mokrii odpowiedział Darczi na temat - Motokącik
    > a gość by > się nawet nie przyznawał że za moje pieniądze kupili auta do wozenia akt czym maja te akta wozić ? 250KM insigniami ? dalej jak dobrze widze to kogut nie jest na relingach moge sie założyć ze w miejscu przykrecenia dach ma belke wzmacniajacą niestety nie ma na alledrogo zdjecia od spodu masz za szkłem http://img07.allegroimg.pl/photos/oryginal/47/73/44/75/4773447577
  24. mokrii odpowiedział Darczi na temat - Motokącik
    > nowe samochody w Policji > Opel Corsa a myslałem że po Fiacie Cinquecento nic mnie już nie zdziwi, a jednak... > p.s. popatrzcie na montaż "kogutów" jak cieżko jest zadać sobie trud przeczytania kilku zdań Quote: Pojawi się także 149 tanich w eksploatacji pojazdów małolitrażowych z segmentu „A” oraz „B”. Mają być przeznaczone nie tylko dla dzielnicowych, ale także dla policjantów, którzy będą je wykorzystywali je do wykonywania zadań administracyjnych i pomocniczych, czyli np. do przewożenia akt do prokuratur lub sądów. Będą przydatne szczególnie w miastach, gdzie jest duży ruch i trudno znaleźć miejsce do parkowania. Pojazdy tego typu są używane przez policje z państw Unii Europejskiej. niech ktoś to na HaPe wyrzuci

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.